مقاله تعبیر خواب گردنبد طلا

مقاله

خواب گردبند طلا

تعبیر خواب گردنبد طلا چیست ؟  مادرم خواب دیده که من گردنبندی از زنجیرطلا و خیلی ضخیم به  گردن داشتم. من متاهل هستم. تعبیر خواب گردنبد طلا چیست ؟

گردنبند طلا

گردنبند طلا تعبیر خیری دارد  . طلا فلزی با طبيعت گرم و تر و سازگاری بالایی با بدن انسان دارد . دارای خاصیت نيرو بخشي به قلب است و به درمان بيماری قلبی کمک میکند. طلا فشار خون را کاهش می دهد. اگر انگشتر طلا بعد از مدتی استفاده در انگشت، تغییر رنگ پیدا کند، این واکنش می تواند نشان دهنده یک بیماری در بدن باشد.

یکی از جالب‌ترین فواید فلز طلا و جواهرات ساخته شده از طلا، کمک  به کارکرد سیستم عصبی و تاثیر مثبت آن بر ناهنجاری های عصبی در بدن و مشکلات غدد درون ریز است.

تحقیقات انجام شده در این زمینه و آزمایشات انجام شده بر روی بیماری‌های سیستم عصبی و امراض مربوط به غدد نشان میدهد که برای پیشگیری از بروز مشکلات غدد درون نظیر غده تیروئید و یا  بروز مشکلات سیستم عصبی میتوان از جواهرات طلا بهره گرفت.
همچنین تحقیقات جدید از احتمال استفاده از طلا برای بهبود برخی از سرطان ها و بیماری آسم خبر می دهند.

تعبير خواب گردنبند به روايت امام صادق (ع) بر شش وجه است.
اول: حج اسلام (به حج رفتن).
دوم: ولایت و فرمانروایی.
سوم: خصومت و دشمنی.
چهارم: امانت.
پنجم: معالجت.
ششم: کنیزک
و نیز فرمودند: دیدن طلا در خواب می تواند نشانه ثروت مال و چیزهای ارزشمند مادی باشد.

قران می‌فرماید :  من ان تامنه بقنطار یوده الیک . عده ای از اهل کتاب هستند که اگر مال بسیاری ( طلاهای دیده شده در خواب )به آنها امانت بسپاری رد امانت کنند و عده ای اینگونه نیستند .آل عمران ، ۷۵

احتمالاتی برای تعبیر رویای شما متصور است که در عالم واقع مصداق آن را تطبیق دهید .

۱- اگر شما بیماری خاصی دارید با توجه به کلفتی ان زنجیر طلا بهبودی و سلامتی به حول قوه الهی بدست میاورید .

۲- ممکن است ان شاءالله سفر حج نصیبتان می‌شود و یا بواسطه اعمال و کاری نیکی که انجام می دهید ثواب حج در نامه اعمال شما ثبت و ضبط می‌شود.

 ۳- استعدادهای نهفته‌ای را در درونتان یافته و به ارزشهای اخلاقی جدیدی توجه کرده و آن را بدست می‌آورید که آن زینت باطن و اخلاق شماست.

۴- ان شاء الله بزودی مال و ثروتی به شما خواهد رسید .اما مسئولیت بزرگی نیز به گردن شما خواهد افتاد  و لازم است امانت دار خوبی باشید . 

توصیه میشود

در صورت کسب روزی و  نعمات الهی ، به شکرانه آن به اطرافیانتان توجه داشته باشید. مثلا خواهر و یا برادر و یا احیانا پدرو مادر مشکلات مادی دارند با شفقت و محبت به ایشان کمک و یاری بدهید
و همچنین بخشی از این ثروت ( خصوصا حقوق واجب) را در راه خدا برای خانواده‌های کم درآمد و مستضعف خرج کنید.

 هزینه کردن در راه خدا باعث می‌شود مال و ثروتتان ابدی شده و  منافع آن در دنیا و آخرت شامل حالتان می‌شود . 

دراین راستا ارزشهای اخلاقی زیبایی  بدست خواهید آورد و خداوند توفیقات روز افزون عنایت می فرماید .

شما با همین اعمال خدا پسندانه باعث می‌شوید اگر کدورت و یا خصومتی باشد تبدیل به محبت و مودت بشود ……

ان شاءالله در همه امور زندگیتان موفق و موید باشید و این مسئولیت را با کمک خدا و اهل‌بیت ع به نحو احسن به سرانجام برسانید که این بهترین زینت دنیا و آخرت است.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.