جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب قطرات باران به شکل پَر

مقاله

خواب قطرات باران به شکل پَر

 تعبیر خواب قطرات باران به شکل پَر چیست؟خواب دیدم دارم حیاط خانه رو نگاه میکنم درحالی که باران میبارد. باران با دانه های درشت و قشنگ تقریبا شدید بود ولی زود بند امد و هوا آفتابی بود. ولی انگار دانه های باران به شکل پر سفید سراسر حیاط خانه رو پوشاند. دقیق نمیدانم پر کدام پرنده بود. مثل بوقلمون یا شتر مرغ بود هرچی بود پرنده درشتی بود. یه قسمت دیگر از خوابمم یه خرس سیاه کوچک از زیر زمین خانه  بیرون آمد و مشغول خوردن سبزی هایی که تو سبد شسته بودیم شد خرس آرامی بود وحشی نبود.

تعبیر خواب خانه وباران

تعبیر خواب خانه ، امنیت و آرامش است.

حیاط خانه می تواند نمادی از آزادی و امنیت باشد . حیاط خانه به سبب داشتن هوای آزاد و دیدن آسمان آبی ،شاید بتوان گفت بهترین و با صفا ترین جای خانه است.

تعبیر خواب باران  رحمت خداست .
وَجَعَلْنَا مِنَ الْمَآءِ كُلَّ شَيْءٍ حَيٍّ
هر چیز زنده‌ای را از آب آفریدیم
«أنا صببنا الماء صبا ثم شققنا الأرض شقا فأنبتنا فيها حبا و عنبا و قضبا و زيتونا و نخلا و حدائق غلبا و فاكهة و أبامتاعا لكم و؛ ما آب فراوانى از آسمان فرو ريختيم. سپس زمين را از هم شكافتيم، و در آن دانه هاى فراوان رويانديم، و انگور و سبزى بسيار، و زيتون و نخل فراوان، و باغ هاى پر درخت، و ميوه و چراگاه؛ تا وسيله اى براى بهره گيرى شما و چهارپايانتان باشد.
این ایه بارش باران و نزول خیرات وبرکات رابیان مینماید

تعبیر خواب پَر وقلم

تعبیر خواب پر نمادی از زیبایی وپرواز است.پر به پرندگان کمک می کنند تا در هوای سرد گرما را در بدن آنها بماند و یخ نزنند.پرواز به پرنده کمک می کند تا درمواقع خطر فرار کند و همچنین کمک می کند تا پرنده به سرعت پرواز کرده و حشرات را شکار کند
تعبیر قلم به کسب علم ومعرفت برمی گردد.قَـلَـم پَـر ساده‌ترین و از قدیمی ترین ابزار نوشتاری ست که بشر آن را برای نوشتن به کار گرفت و در دوران باستان،قرون وسطی و کلا تا پیش از اختراع نوشت‌ افزارهای جدیدی چون مداد، خودکار و خودنویس در بسیاری از موارد پر پرندگان مورد استفاده نویسندگان قرار می‌گرفت.
خرس نمادی از دشمن احمق است . یا صفت زشت درونی است.

تعبیر خواب

درقدیم پَر بجای قلم استفاده می شده. در واقع پر نمادی برای کسب علم است.
بارش رحمت خدا که در واقع زمینه علوم مختلف را برای شما دوست عزیز فراهم می کند. کسب علم ومعرفت را انشاءالله پیدا می کنید.از موقعیت وجایگاه بهتری، از جهت علمی برخوردار می شوید. علم نافعی که  مصداق نوراست پیدا می کنید.
خرس سیاه کوچک که از زیر زمین خانه بیرون آمد، ممکن است صفتی باشد که به علم یا موقعیتی که دارید، صدمه بزند. یا روابطی که بین اعضای خانواده خیلی مطلوب نیست که باعث شود به نعمات شما لطمه ای وارد شود.یا به چیزهایی که از طریق علم کسب کرده اید؛ یا نعمات مادی و معنوی ضربه بزند.
ممکن است صفتی داشته باشید که معارف شما را از بین ببرد. یا شخصی به شما ومعارف شما ضربه ای بزند.

توصیه

توصیه می شود از این استعدادی که خدا در وجود شما قرار داده نهایت استفاده را ببرید.
اگر زمینه آن استعداد فراهم شد استفاده کنید،در غیر این صورت خودتان زمینه را فراهم کنید. مراقب حالت درونی خودتان باشید.
مراقبه و محاسبه داشته باشید. روابط بین خود وخانواده را مدیریت کنید تا دفع ضرر شود.
از صدقه واستغفار غافل نشوید.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.