برف و بارانپحیوانات، پرندگان و حشراتعواطف و احساسات

تعبیر خواب قطرات باران به شکل پَر

خواب قطرات باران به شکل پَر

 تعبیر خواب قطرات باران به شکل پَر چیست؟خواب دیدم دارم حیاط خانه رو نگاه میکنم درحالی که باران میبارد. باران با دانه های درشت و قشنگ تقریبا شدید بود ولی زود بند امد و هوا آفتابی بود. ولی انگار دانه های باران به شکل پر سفید سراسر حیاط خانه رو پوشاند. دقیق نمیدانم پر کدام پرنده بود. مثل بوقلمون یا شتر مرغ بود هرچی بود پرنده درشتی بود. یه قسمت دیگر از خوابمم یه خرس سیاه کوچک از زیر زمین خانه  بیرون آمد و مشغول خوردن سبزی هایی که تو سبد شسته بودیم شد خرس آرامی بود وحشی نبود.

تعبیر خواب خانه وباران

تعبیر خواب خانه ، امنیت و آرامش است.

حیاط خانه می تواند نمادی از آزادی و امنیت باشد . حیاط خانه به سبب داشتن هوای آزاد و دیدن آسمان آبی ،شاید بتوان گفت بهترین و با صفا ترین جای خانه است.

تعبیر خواب باران  رحمت خداست .
وَجَعَلْنَا مِنَ الْمَآءِ كُلَّ شَيْءٍ حَيٍّ
هر چیز زنده‌ای را از آب آفریدیم
«أنا صببنا الماء صبا ثم شققنا الأرض شقا فأنبتنا فيها حبا و عنبا و قضبا و زيتونا و نخلا و حدائق غلبا و فاكهة و أبامتاعا لكم و؛ ما آب فراوانى از آسمان فرو ريختيم. سپس زمين را از هم شكافتيم، و در آن دانه هاى فراوان رويانديم، و انگور و سبزى بسيار، و زيتون و نخل فراوان، و باغ هاى پر درخت، و ميوه و چراگاه؛ تا وسيله اى براى بهره گيرى شما و چهارپايانتان باشد.
این ایه بارش باران و نزول خیرات وبرکات رابیان مینماید

تعبیر خواب پَر وقلم

تعبیر خواب پر نمادی از زیبایی وپرواز است.پر به پرندگان کمک می کنند تا در هوای سرد گرما را در بدن آنها بماند و یخ نزنند.پرواز به پرنده کمک می کند تا درمواقع خطر فرار کند و همچنین کمک می کند تا پرنده به سرعت پرواز کرده و حشرات را شکار کند
تعبیر قلم به کسب علم ومعرفت برمی گردد.قَـلَـم پَـر ساده‌ترین و از قدیمی ترین ابزار نوشتاری ست که بشر آن را برای نوشتن به کار گرفت و در دوران باستان،قرون وسطی و کلا تا پیش از اختراع نوشت‌ افزارهای جدیدی چون مداد، خودکار و خودنویس در بسیاری از موارد پر پرندگان مورد استفاده نویسندگان قرار می‌گرفت.
خرس نمادی از دشمن احمق است . یا صفت زشت درونی است.

تعبیر خواب

درقدیم پَر بجای قلم استفاده می شده. در واقع پر نمادی برای کسب علم است.
بارش رحمت خدا که در واقع زمینه علوم مختلف را برای شما دوست عزیز فراهم می کند. کسب علم ومعرفت را انشاءالله پیدا می کنید.از موقعیت وجایگاه بهتری، از جهت علمی برخوردار می شوید. علم نافعی که  مصداق نوراست پیدا می کنید.
خرس سیاه کوچک که از زیر زمین خانه بیرون آمد، ممکن است صفتی باشد که به علم یا موقعیتی که دارید، صدمه بزند. یا روابطی که بین اعضای خانواده خیلی مطلوب نیست که باعث شود به نعمات شما لطمه ای وارد شود.یا به چیزهایی که از طریق علم کسب کرده اید؛ یا نعمات مادی و معنوی ضربه بزند.
ممکن است صفتی داشته باشید که معارف شما را از بین ببرد. یا شخصی به شما ومعارف شما ضربه ای بزند.

توصیه

توصیه می شود از این استعدادی که خدا در وجود شما قرار داده نهایت استفاده را ببرید.
اگر زمینه آن استعداد فراهم شد استفاده کنید،در غیر این صورت خودتان زمینه را فراهم کنید. مراقب حالت درونی خودتان باشید.
مراقبه و محاسبه داشته باشید. روابط بین خود وخانواده را مدیریت کنید تا دفع ضرر شود.
از صدقه واستغفار غافل نشوید.

مشاهده بیشتر
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x
()
x