اماکن مقدساهل بیت عگ

تعبیر خواب هدیه ای از امام رضا ع

 خواب هدیه ای از امام رضا ع

 

تعبیر خواب هدیه ای از امام رضا ع چیست؟ خواب دیدم تو حرم امام رضا ع  هستم حضرت یک جفت گوشواره بمن هدیه میدهند و میفرمایند یک لنگه شو به هرکی دوست داری بده من هم یک لنگه گوشواره رو به خواهرم دادم. تعبیر خواب هدیه‌ای از امام رضا ع چیست ؟ 

تعبیر خواب

تعبیر خواب هدیه ای از طرف امام رضا ع خیر است و برای شما برکاتی را در عالم واقع به دنبال دارد .

زیارت امام رضا ع

زیارت امام رضا ع  و ائمه در لسان روایات پاداش بزرگی دارد. حرم اهل بیت مکان ولایت و امنیت است. هر کس در حرم اهل بیت باشد در امنیت است. البته فقط حضور فیزیکی ملاک نیست. مهم این است که خود را در محضر امام ببیند. که این امر مانع انجام گناه شود.

حضور در حرم اهل بیت برکات بیشماری دارد. از جمله آمرزش گناهان و حاجت روایی.
ان شاءالله رزق و روزی مادی و معنوی خوبی نصیبتان می شود.
در روایت داریم زیارت امام رضا حج فقرا است.
ان شاءالله ثواب حج را برده اید.

تعبیرهای مشابه

هدیه‌ای از امام رضا ع

هدیه‌ای از امام رضا ع در رویا  دریافت کردید. حضرت ع یک جفت گوشواره به شما دادند.  گوشواره در روایت منسوب به امام صادق ع این‌گونه است.
۱- فزونی جمال، آموختن علم، جاه و بزرگی، غم و اندوه است
با توجه به روایت ذیل، از گوشواره به فرزند نیز تعبیر می‌شود :
در روایتی امام حسن عسکری ع از امام علی ع از رسول خدا ص نقل می کند که: «آن هنگام که خداوند آدم و حوا را آفرید، آنان در بهشت به خود مباهات می کردند. آدم به حوا گفت: خداوند هیچ مخلوقی بهتر از ما نیافریده است. خداوند به جبرئیل فرمود: این دو بنده‌ام را به فردوس برین ببر! زمانی که وارد فردوس شدند، چشمانشان به بانویی افتاد که جامه‌ای زیبا از جامه‌های بهشتی در برداشت.ایشان تاجی نورانی بر سرگذاشته و دو گوشواره درخشان به گوشش آویخته بود و بهشت از پرتو نور چهره اش درخشان بود. حضرت آدم به جبرئیل گفت: این بانو که از زیبایی چهره‌اش بهشت نورانی گشته، کیست؟ گفت: او فاطمه دختر محمد ص پیامبری از نسل تو است که در آخرالزمان خواهد آمد. از او پرسید: این تاجی که برسر و گوشواره‌ای که در گوش دارد چیست ؟ پاسخ داد: شوهرش علی بن ابیطالب (ع) است و‌ گشواره دو فرزندش حسن و حسین علیهما السلام می باشند. آدم پرسید : آیا اینان پیش از من آفریده شده اند؟ جواب داد : بلی، اینان در علم مکنون خداوند چهارهزار سال پیش از آن که تو آفریده شوی، وجود داشتند. بحارالانوار، ج 53، ص 180

تعبیر رویا

دیدن امام معصوم نشانه خیر وبرکت است. دوری از بلایا و حاجت روایی را در پیش دارد. برطرف شدن غم و غصه است. طلا برای زن بسیار خوب است. گوشواره نمادی از فرزند صالح است. ان شاء الله به برکت ولایت و توجه اهل بیت علیهم السلام، خدا فرزندان صالح، مطیع و معتقد به ولایت، به شما عنایت میکند .
جایگاه و اعتبار معنوی و علمی شما افزایش می‌یابد. همینطور خواهرتان هم به واسطه این لنگه گوشواره و عنایت امام رضا  ع  از این نعمت بهرمند می شوند. شما یک لنگه گوشواره را به خواهرتان دادید، به نوعی مصداق صله رحم است. در نتیجه این صله رحم، ان شاءالله عمر شما افزده شده و همینطور فزونی مال پیدا می کنید.

شما در واقع واسطه خیر رسانی و افزایش علم به خواهرتان می شوید. 

توصیه

توصیه می شود قدر نعمات خدا را بدانید و همیشه شاکر باشید. از توسل به اهل بیت غافل نشوید.بسیاری از مشکلات ما با نگاه ایشان برطرف می شود. کسب علم بهترین راه بدست اوردن معرفت است. سعی کنید با معرفت به قرب خدا واهل بیت برسید. 
قدر نعمات الهی را بدانید و انفاقی در راه خدا بدهید.

مشاهده بیشتر
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x
()
x