مقاله تعبیر خواب هدیه ای از امام رضا ع

مقاله

 خواب هدیه ای از امام رضا ع

 

تعبیر خواب هدیه ای از امام رضا ع چیست؟ خواب دیدم تو حرم امام رضا ع  هستم حضرت یک جفت گوشواره بمن هدیه میدهند و میفرمایند یک لنگه شو به هرکی دوست داری بده من هم یک لنگه گوشواره رو به خواهرم دادم. تعبیر خواب هدیه‌ای از امام رضا ع چیست ؟ 

تعبیر خواب

تعبیر خواب هدیه ای از طرف امام رضا ع خیر است و برای شما برکاتی را در عالم واقع به دنبال دارد .

زیارت امام رضا ع

زیارت امام رضا ع  و ائمه در لسان روایات پاداش بزرگی دارد. حرم اهل بیت مکان ولایت و امنیت است. هر کس در حرم اهل بیت باشد در امنیت است. البته فقط حضور فیزیکی ملاک نیست. مهم این است که خود را در محضر امام ببیند. که این امر مانع انجام گناه شود.

حضور در حرم اهل بیت برکات بیشماری دارد. از جمله آمرزش گناهان و حاجت روایی.
ان شاءالله رزق و روزی مادی و معنوی خوبی نصیبتان می شود.
در روایت داریم زیارت امام رضا حج فقرا است.
ان شاءالله ثواب حج را برده اید.

هدیه‌ای از امام رضا ع

هدیه‌ای از امام رضا ع در رویا  دریافت کردید. حضرت ع یک جفت گوشواره به شما دادند.  گوشواره در روایت منسوب به امام صادق ع این‌گونه است.
۱- فزونی جمال، آموختن علم، جاه و بزرگی، غم و اندوه است
با توجه به روایت ذیل، از گوشواره به فرزند نیز تعبیر می‌شود :
در روایتی امام حسن عسکری ع از امام علی ع از رسول خدا ص نقل می کند که: «آن هنگام که خداوند آدم و حوا را آفرید، آنان در بهشت به خود مباهات می کردند. آدم به حوا گفت: خداوند هیچ مخلوقی بهتر از ما نیافریده است. خداوند به جبرئیل فرمود: این دو بنده‌ام را به فردوس برین ببر! زمانی که وارد فردوس شدند، چشمانشان به بانویی افتاد که جامه‌ای زیبا از جامه‌های بهشتی در برداشت.ایشان تاجی نورانی بر سرگذاشته و دو گوشواره درخشان به گوشش آویخته بود و بهشت از پرتو نور چهره اش درخشان بود. حضرت آدم به جبرئیل گفت: این بانو که از زیبایی چهره‌اش بهشت نورانی گشته، کیست؟ گفت: او فاطمه دختر محمد ص پیامبری از نسل تو است که در آخرالزمان خواهد آمد. از او پرسید: این تاجی که برسر و گوشواره‌ای که در گوش دارد چیست ؟ پاسخ داد: شوهرش علی بن ابیطالب (ع) است و‌ گشواره دو فرزندش حسن و حسین علیهما السلام می باشند. آدم پرسید : آیا اینان پیش از من آفریده شده اند؟ جواب داد : بلی، اینان در علم مکنون خداوند چهارهزار سال پیش از آن که تو آفریده شوی، وجود داشتند. بحارالانوار، ج ۵۳، ص ۱۸۰

تعبیر رویا

دیدن امام معصوم نشانه خیر وبرکت است. دوری از بلایا و حاجت روایی را در پیش دارد. برطرف شدن غم و غصه است. طلا برای زن بسیار خوب است. گوشواره نمادی از فرزند صالح است. ان شاء الله به برکت ولایت و توجه اهل بیت علیهم السلام، خدا فرزندان صالح، مطیع و معتقد به ولایت، به شما عنایت میکند .
جایگاه و اعتبار معنوی و علمی شما افزایش می‌یابد. همینطور خواهرتان هم به واسطه این لنگه گوشواره و عنایت امام رضا  ع  از این نعمت بهرمند می شوند. شما یک لنگه گوشواره را به خواهرتان دادید، به نوعی مصداق صله رحم است. در نتیجه این صله رحم، ان شاءالله عمر شما افزده شده و همینطور فزونی مال پیدا می کنید.

شما در واقع واسطه خیر رسانی و افزایش علم به خواهرتان می شوید. 

توصیه

توصیه می شود قدر نعمات خدا را بدانید و همیشه شاکر باشید. از توسل به اهل بیت غافل نشوید.بسیاری از مشکلات ما با نگاه ایشان برطرف می شود. کسب علم بهترین راه بدست اوردن معرفت است. سعی کنید با معرفت به قرب خدا واهل بیت برسید. 
قدر نعمات الهی را بدانید و انفاقی در راه خدا بدهید.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.