مقاله تعبیر خواب خرس سیاه

مقاله

خواب خرس سیاه

تعبیر خواب خرس سیاه چیست؟  خواب دیدم خرس سیاهی مرا از پشت سر دنبال می‌کرد و دست‌هایم را گاز گرفت و من مرتب امام حسین را صدا می‌‌زدم.تعبیر خواب خرس سیاه چیست ؟

(مدتی است دچار یک بیماری مزمن شده‌ام، خیلی دعا خوانده و توسل می‌کنم. )

تعبیر خواب خرس

تعبیر خواب خرس در روایتی منسوب به امام صادق ع آمده است:خرس در خواب دشمنی احمق، نادان و تن پرور است که دست به دزدی هم می‌زند.

دست در خواب نشانه قدرت و توانایی است. ممکن است فردی در اطرافیان شما باشد که به دلیل نادانی به شما ضربه زده و بدین‌سان توانایی شما در انجام امور خیر و سایر کارهایتان کاسته شده و از پیشرفت شما جلوگیری می‌کند.

 یا صفات ناپسند درونی مثل کسالت و کم کاری که ناشی از جهالت است، موجب می‌شود که قدرت و عملکرد  شما آسیب ببیند. الحمد لله شما انسان با ایمانی بوده و محب اهل بیت علیهم السلام هستید.در مشکلات زندگی به امام حسین ع که کشتی نجات بشر هستند پناه برده و دشمنان را با مدد حضرت ع دفع می‌کنید.

پيامبر خدا صلى الله عليه و آله فرمودند : إنّ الحسین مصباح الهدى و سفینة النجاة» امام حسین ع چراغی تابناک و کشتی نجات هستند.

بهتر است بدون داشتن سوء ظن تعاملات خود را مدیریت کنید. با مراقبه و محاسبه از صفات ناپسند دوری کنید. 

 احتمال دیگر: ممکن است این رویا به دلیل اشتغالات ذهنی شما باشد مثلا  از اموری ترس و دلهره دارید و در ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد  و با این‌ نمادها در رویا بروز و ظهور دارد و گاه در قالب کابوسی موجب اضطراب و ترس می‌شود . البته دیدن کابوس برای انسان‌ با‌ایمان موجب آمرزش گناهان او می‌شود .

توصیه می‌شود صدقه‌ دهید و با استغفار و توبه جلب رحمت حق کنید . با توسل و توکل به خدا و اقدام عملی برای درمان بیماری خود اقدام کنید. از تلاوت سوره حمد برای شفای خود غافل نشوید. بیماری برای مومن موجب آمرزش و ترفیع درجات اخروی است. ان شاء الله خداوند عالم با شفاعت  امام حسین ع شفای عاجل را نصیبتان کند.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.