جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب مار سفید و نارنجی

تعبیر خواب مار سفید و نارنجی
مقاله

مشاهده خواب مار سفید و نارنجی

 

تعبیر خواب مار سفید و نارنجی چیست ؟سلام خیلی ممنون از سایت عالی

من در خواب دو مار سفید و نارنجی وحشی دیدم که  به اتاق من آمده بودن و مهمان های من را کسانی که آن ها را نمیشناسم و ندیده بودم را تیکه تیکه کرده بودند و خورده بودند. چند نفر زنده مانده بودند . من اینجا احساس ناراحتی و عذاب وجدان داشتم و بعدش به زیر تخت من رفته بودند. اولش در خواب دو تا مار بود یکی سفید یک نارنجی اما وقتی به زیر تخت رفتند بعدش یکی عقرب شد یکی همون مار نارنجی خیلی بزرگ من و مادرم تلاش میکردیم آن را بکشیم قبل از اینکه مردم های داخل خانه را بکشد . تا عقرب بر روی پای من آمد و من از خواب پریدم . خیلی ترسیده بودم .

ترس و وحشت         مجرد

تعبیر خواب :

 ان شاالله خیر است .

مار دشمنی است که موجب ترس است . ویژگی خاص و بارز مار این است که برای ما یک دشمنی است که این دشمن به ما خیلی نزدیک است . به اندازه ای نزدیک است که ابتدا متوجه اذیت و آسیب هایی که وارد کرده نشده اید . وقتی متوجه میشوید که دیر شده و مهمانان را تکه تکه کرده است .در واقع موجب آسیب شده است .

مقدار آسیبی که وارد می کند ، شدت دشمنی و نزدیکی را می رساند،که در اینجا به نظر می آید شدت آسیب زیاد بوده و افراد از بین رفته اند. دشمن می تواند هرچیز و یا هر فردی باشد که نزدیک است .

در اطراف ما افراد و اشیایی هستند که میتوانند مصداق دشمن قرار گیرند. یا هر آنچه بتواند رذائل اخلاقی ، مادی و معنوی را در شما به صورت عادت به وجود آورد .

رنگ سفید مار اشاره به دشمن آرام است که در کمال آرامش به دشمنی پرداخته و رنگ نارنجی نشان از هیجان و شهوتی است که وجود دارد .

وقتی به زیر تخت شما رفتند ،در واقع خیلی به شما نزدیک شده اند ،شاید دشمنی که در درون باشد!!مار سفید تبدیل به عقرب شده ، به این معنا که نوع دشمنی متفاوت شده ، عقرب برای نیش زدن اولا شب اقدام کرده و گاهی برای مقابله خودش آسیب میبیند. دشمنی که برای عقرب ذکر می شود ، از روی حسادت و سخن چینی است .

آسیب ها

آسیب هایی که باید مراقب باشید تا آسیب نبینید. تعبیر این است باید از آن  دوری کرده و مواظبت کنید . گاهی اوقات این دشمن با کمی فکر کردن قابل دسترسی است مثلاً فرض کنید یکی از بستگان باشد فامیل باشد اذیت می کند سعایت می کند نیش زبان می‌زند و گاهی سم در زندگی ما تزریق می کند.

 گاهی از اموال و کارهایی که ما انجام می‌دهیم باشد یعنی باید با تفکر و تعمق این را کشف کرد و معمولاً این خواب زیاد دیده می شود چون ما خیلی درگیر این قضیه هستیم که ممکن است چیزی را که نمی دانیم و فکر می‌کنیم که برای ما خوب است و در حقیقت برای ما بد و سم است و دشمن خواهد بود. چه انجام دهیم چه نیت کنیم، در قالب مار در رویا ظاهر می­شود.  

خوشبختانه ناراحتی که از این وضع برایتان به وجود آمده بسیار خوب و نجات بخش است . همراه مادرتان سعی در بیرون کردن و از بین بردن آنها داشتید و این بسیار خوب است .

وجود مهمان نعمتی است که مارها درصدد کشتن آنها بودند . بنابراین نعمتهایی که از طرف خداوندبه شما عنایت شده قربانی مار و دشمنی خواهد شد .

حس ترس و وحشت هم حاکی از ناراحتی از حضور مارهاست. آفات و آسیبی که وجود دارد ،میتوانید با مراقبتهایی که انجام می دهید از آسیبها جلوگیری کنید . یکی از دلایلی که رویا را می بینیم این هستش که هشداری به ما میده نسبت به اتفاقاتی که قراره بیفته و ما میتونیم اینها را مدیریت کنیم این طور نیست که ما مجبور باشیم در جبر گرفتار باشیم.

با توجه به مجرد بودن تان ، احتمالا امر خیری در پیش است که کاملا باید دقت کنید،به آرامش و هیجانی که وجود دارد نگاهی عاقلانه ومنطقی داشته باشید و جوانب کار را بسنجید .

  دعاها صدقه توسل و روشهایی وجود دارد که ما می توانیم که این موقعیت را عوض کنیم . عقرب روی پا یتان قرار گرفت یعنی استواری و اصل را در شما نشانه رفته است .

دقت کنید ، توجه به درون و اطرف تان داشته باشید .بررسی کنید و دشمن را بیابید تا آسیب کمتری برای نعمتهایتان وجود داشته باشد.

  ایمانتان را قویتر کنید و به خداوند اتکال داشته باشید . گاه با تدبیر عاقلانه میتوانید نقشه های دشمن را خنثی کنید .

نقاط قوت را پیدا و نقاط ضعف را از بین ببرید . صدقه رافع آسیب هاست .

در پناه خداوند باشید .

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.