مقاله تعبیر خواب قورباغه

مقاله

مشاهده خواب قورباغه

 

تعبیرخواب قورباغه چیست؟سلام خواب دیدم در جایی هستم در حال ریختن چیزهایی در دیگ هستم و آنرا می جوشانم. بعد دیدم  از درون دیگ قورباغه زد بیرون. آمد بالای دیگ که من ترسیدم به عقب رفتم پس قورباغه هم به ته دیگ رفت . سبز رنگ بود .

تعیبر رویا

تعبیر رویای قورباغه. این‌رویا نمادی از آزمایش قورباغه آب پز است . بدین معناست که قورباغه را وقتی درون آب جوش می گذارید به سرعت از آن بیرون می پرد ولی وقتی درون آب سرد است، خود را به آرامی گرم می کند و بیرون نمی آید. وقتی قورباغه ابتدا در درون آب سرد قرار می گیرد و گرم می شود و جای خود را امن می پندارد. سپس آب به آرامی شروع به داغ شدن می کند ولی قورباغه که خود را گرم نگه داشته، متوجه داغی و خطر آن نمی شود تا جایی که آب به نقطه جوش برسد و آنگاه قورباغه بدون آنکه از جایی خبر داشته باشد آب‌پز می‌شود و می میرد. این آزمایش، در اصل مثال و استعاره ای واضح برای کسانی‌ است که نسبت به تغییرات پیرامون خود بی تفاوت هستند و واکنشی نشان نمی دهند. استعاره سعی در هشدار دادن مردم به آگاهی و پاسخگویی به تغییرات تدریجی رخ داده ، دارد. اگر آنها با این تغییرات کوچک نتوانند کنار بیایند ، در آینده ضررهای بزرگی برای تجارت و سرمایه گذاری خود به همراه خواهد داشت. استعاره از رفتار معمول انسان برای نادیده گرفتن چیزهای کوچک می گوید، که در نهایت به خسارت عظیم در آینده منجر می شود. این موضع به ما یادآوری می کند که ما تا زمانی که در محیط امن قرار داریم، متوجه خطر و هشدار های پیرامون خود نمی شویم، وقتی می فهمیم که دیگر خیلی دیر شده و تقریبا کاری از دست ما بر نمی آید. در اصل روانشناس ها، این اصطلاح را برای تجارت ها و شرکت های بزرگ جهانی، بسیار به کار می برند. مکان امن ذهن IQ ، جایی است که شما فکر می کنید هیچ خطری، تهدیدتان نمی کند و هیچ جنبنده ای به شما نزدیک نمی شود و نمی تواند شما را از پا دربیاورد. در اینجاست که اشتباه می کنید. مانند قورباغه ای که فکر می کند آب سرد، برای او مشکلی ایجاد نمی کند و متوجه گرم شدن تدریجی داغ نمی شود.متاسفانه، به دلیل احساس امنیتی که در مکان امن به شما دست می دهد، خود به خود انرژی شما نیز پایین می آید و شما تمایلی به بیرون آمدن از جایگاه خود ندارید. این به نوعی باعث می شود که حرکت و تلاشی نداشته باشید و تغییری در خود ایجاد نکنید .

توصیه می شود، نسبت به حوادث پیرامون خود ، بی تفاوت نباشید. مخصوصا واجب فراموش شده امر به معروف ونهی از منکر. این واجب در همه شرایط برای فرد و جامعه مهم است.امر به معروف و نهی از منکر به جامعه روح می دهد. وقتی گناه علنی شود، قبح آن ریخته می شود و دیگر کسی احساس گناه نمی کند. همین امر موجبات خشم خداوند را فراهم کرده وموجب نازل شدن عذاب می شود.

صدقه واستغفار را فراموش نکنید.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.