مقاله تعبیر خواب زنده شدن میت

مقاله

مشاهده خواب زنده شدن میت

 

تعبیر خواب زنده شدن میت چیست؟سلام عموی من خواب دیدن که بهشون خبر اوردن که پدرشون فوت شدن میرن به روستا تا خاکش کنن ولی پدربزرگم یهو بلند میشه و شروع میکنه به قدم زدن تو روستامون عموم میگن چی شده گفتن زنده شده پدربزرگم بیشتر از ۲۰ ساله فوت شده و این که این روستا ۳۵ ساله خالی از سکنه شده و الان توش کشاورزی میشه (گندم و …)

 

تعبیر خواب

 

تعبیر خواب از چند وجه قابل تأمل است. اول خواب دیدند، پدرشون که سالها قبل فوت شده بودند، دوباره فوت شده، یعنی فرزندانش کاری کردند که یا میت را ناراحت کردند، یا آبرویی را بردند. حرف میت سر زبانها افتاده. یا حق الناسی داشتند. در تقسیم ارث و نحوه مصرف ارث، میت راضی نبوده. مثلاً ارث را در جایی هزینه کردند که خوشایند ایشان نبوده. یا مزاحمتی برای کسی داشته است.

 مرحله بعد خواب دیدند میت زنده شده، یعنی مواردی بوده که میت از طرف خانواده ناراحت شده بوده، اما حالا برطرف شده است.

در مورد روستا که حالا خالی از سکنه است،  وقتی در خواب دیدید میت زنده شده و به طرف روستا رفته، یعنی این خانواده می توانند با همکاری هم، روستا را دوباره مسکونی کرده و علاوه بر کشاورزی آنجا را زنده کنند.چه بسا این خواسته پدرشان باشد.

عنه صلى الله عليه و آله :مَن عَمّر أرضا ليست لأحدٍ فهو أحقُّ بها . پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : هر كه زمين بى صاحبى را آباد كند، نسبت به آن اولويّت دارد.

«هُوَ أَنْشَأَکمْ مِنَ اْلأَرْضِ وَ اسْتَعْمَرَکمْ فِیها؛ او شما را از زمین آفرید و از شما آبادانی زمین را طلب کرد».

بنابراین این خواب هم هشدار دهنده و هم بشارت دهنده است. یعنی فرزندان میت باید دقت کنند، کاری نکنند موجب ناراحتی پدر شوند. البته ممکن است با تجدید نظر رفتار خود موجبات ناراحتی پدر رفع شده است. در ضمن وقتی دیدید میت بعد از زنده شدن به روستا رفته یعنی بشارتی است برای فرزندان این میت که می توانند روستا را دوباره آباد کنند. رونق گرفتن آبادی مد نظر میت بوده .

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.