جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب معلول شدن

مقاله

مشاهده خواب معلول شدن

 

تعبیر خواب معلول شدن چیست؟ ۳ روز پیش خواب دیدم که من یک بچه ی نوجوونی هستم که معلول جسمی هستم و روی ویلچرم و انگار که همه دکترا جوابم کرده بودن. همه ناراحت بودن. اخر خوابم دیدم که نزدیک یه دروازه جایی هستم و یهو بلند شدم و تو خواب خودم و همه تعجب کرده بودیم.

 

تعبیر کلی

تعبیر خواب شما ان شاءالله خوب است. دوست عزیز گاهی خوابها از ضمیر ناخودآگاه ما نشات می گیرند. گاهی اتفاقاتی در دوران کودکی پیش می آیند و در صفحه روح و فکر ما نقش می بندد. شما دوران بچگی و نوجوانی را پشت سر گذاشتید. ولی خواب دیدید که نوجوان شدید. یعنی به عقب برگشتید. البته کودکی در واقع نشانه فطرت پاک و سادگی انسان است . شما خود را روی ویلچر دیدید‌ یعنی به نوعی قدرت انجام خیلی کارها را ندا شتید.
احتمالا در دوران نوجوانی مشکلی در باورها و اعتقادات داشتید که شاید تا الان هم باقی مانده. ولی با گذشت زمان به مرحله جدیدی وارد شدید و با ایمان از آن مرحله عبور کردید. اینکه از روی ویلچر بلند شدید، یعنی روی پا ایستادید و محکم شدید . یعنی از آن باورهای غلط و ذهنیات نادرست رها شدید. چون پا به نوعی ستون بدن است.
دروازه، در واقع گذشتن از مرحله ای و ورود به مرحله جدیدی است. یعنی آنچه در آن مرحله بودیدف خوب  یا بد، پشت سر گذاشتید. وان شاءالله گشایشی برایتان محسوب می شود.
گذشته ی انسان می تواند عبرتی برای آیند ه باشد. با گذشت زمان انسان رشد می کند. آن شاء فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا بی‌تردید با دشواری آسانی است. امیدواری و توکل بر خدا خیلی از مشکلات را حل می کند لَا تَيْأَسُوا مِنْ رَوْحِ اللَّهِ ۖ إِنَّهُ لَا يَيْأَسُ مِنْ رَوْحِ اللَّهِ إِلَّا الْقَوْمُ الْكَافِرُونَ
از رحمت خدا مأیوس نباشید؛ زیرا جز مردم كافر از رحمت خدا مأیوس نمی‌شوند. توصیه می شود همیشه بر خدا توکل کنید. آن شاءالله گشایش خوبی برایتان حاصل می شود. بر باورها و اعتقادات خودتون بیفزایید.
توصیه می شود از خدا بخواهید راه درست را نشانتان بدهد. اعتقادات درست را بشناسید. انجام واجبات و ترک گناه بهترین راه بندگی است.
خوب است یک قربانی کوچک بدهید. از صدقه و استغفار غافل نشوید

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.