جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب جن

مقاله

خواب جن

 

تعبیر خواب جن چیست؟ خواب دیدم که همسرم در حال خرید است و من کمی عقبتر هستم. چند نفر سیاهپوش بالدار( احساس می کردم که جن هستند)، همسرم را گرفتند و قصد داشتند به آسمان ببرند و همسرم فریاد می زد و کمک می خواست. در این هنگام یک مرد بسیار قد بلند ظاهر شد(من فورا شناختمش که حضرت عباس(ع) است) شمشیرش را بلند کرد و بلافاصله آن چند سیاهپوش ناپدید شدند. و حضرت نیز بلافاصله غیب شدند.

 

تعبیر خواب

 

تعبیر خواب شما ممکن است برگرفته از ضمیر ناخودآگاه شما باشد. گاهی زمینه ترس و ناراحتی ها در خواب تاثیر گذار است. جن در خواب گاهی به شیطان تعبیر می شود. می تواند نفس اماره، وسوسه های شیطانی اعم از درونی و بیرونی، ذهنیات و افکار انسان باشد.

خرید در واقع نوعی عمل دنیایی است . الإمامُ عليٌّ عليه السلام :مَجالِسُ الأسواقِ مَحاضِرُ الشيطانِ . امام على عليه السلام : محفل هاى بازار ، جاى حضور شيطان است . البته ما در زندگی نیازهایی داریم که باید با رعایت تعادل و حلال  و حرامها این نیازها را برطرف کنیم.

همسر شما در حال خرید بودند که اجنه ایشان را اذیت می کردند. ایشان از حضرت ابالفضل مدد خواستند. حضرت عباس ع در خواب می تواند نمادی از شخص متدین باشد که یاد اور خدا باشد. در واقع  این خواب تذکری برای ایشان است.

شمشیر نمادی از ایمان واراده شخص است.

همسرتان انسان معتقدی هستند که در سختی‌ها از اهل بیت مدد می گیرند. این خیلی خوب است. احتمالا همسرتان در برهه ای در مسائل مادی درگیر شدند یا می شوند، که با توجه به اعتقاداتشان و توسل بر اهل بیت مشکلات مرتفع شده و نجات پیدا کردند.البته ممکن است فردی متدین در اموری به ایشان تذکراتی در جهت انجام کار درست بدهند؛ که ایشان باید به این تذکرات اهمیت دهند. عمل به این تذکرات باعث رهایی از دغدغه های درونی و بیرونی و ذهنیات باطل می شود.

 توصیه می شود قبل از خواب ایة الکرسی ، چهار قل، آیه سخره ( آیات ۵۴, ۵۵، ۵۶)سوره اعراف را بخوانند صدقه ، استغفار و یک قربانی کوچک هم فراموش نشود

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

8 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
8
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.