مقاله تعبیر خواب کفش نو

مقاله

مشاهده خواب کفش نو

 

تعبیر خواب کفش نو چیست؟ ببخشید من امروز خواب دیدم که کفشی که تازه گرفته بودم و خیلی قشنگ بود توی جاده ای گم شد داشتم اطرافش رو می‌گشتم که یک دفعه مردی با چهره ای زشت و سیاه ظاهر شد و من خیلی ترسیدم و سریع فرار کردم حتی به من پیشنهاد ازدواج داد ولی خب من با ترس سریع فرار کردم به نظرتون تعبیرش چیه ؟اخه خیلی نگرانم 

تعبیر خواب

 

تعبیر خواب کفش به همسر بر می گردد. کفش از جمله پوشیدنی ها است پس می توان به نوعی تعبیر به لباس کرد (هُنَّ لباسٌ لکُم و أنتم لباسٌ لهنَّ). در واقع زن و مرد محرم و هم پوشانی برای هم هستند.

همینطور نوعی شراکت هم تعبیر می شود. شراکت کاری یا زندگی.

جاده مسیر زندگی است و گم شدن به نوعی سردر گمی در مسیر زندگی، ترید در افکار، باورها در زندگی است.

ما در این دنیا در حال رفتن هستیم.

يَآ أَيُّهَا الْإِنْسَانُ إِنَّكَ كَادِحٌ إِلَىٰ رَبِّكَ كَدْحًا فَمُلَاقِيهِ ای انسان! یقیناً تو با كوشش و تلاشی سخت به سوی پروردگارت در حركتی، پس او را [در حالی كه مقام فرمانروایی مطلق و حكومت بر همه چیز ویژه اوست و هیچ حكومتی در برابرش وجود ندارد،] دیدار می‌كنی. 

بنابراین ما در جاده زندگی قرار گرفتیم و باید با انتخاب درست و با استعانت از اهل بیت باید این مسیر را طی کنیم.

چهره سیاه در واقع نفس یا همان وجود و درون انسان است؛ که در اثر اعمال نادرست به این شکل نمایان شده است.

در تعبیر خواب شما احتمالاتی وجود دارد. یک احتمال اینکه یک شراکت کاری در مسیر زندگی داشته باشید، ولی بهتر است با اعتقادات و باورهای دینی هر کاری را انجام دهید .  ممکن است در ارتباط با  این مسئله با اتفاقاتی روبرو شوید که سردر گم شوید. با توجه به اینکه فرار کردید، آن شاءالله متوجه نواقص کار شده و آن را بهبود می دهید.

احتمال دیگر با توجه به مجرد بودن شما، احتمال ازدواج است که باز ممکن است مسائلی سد راه شما شود. مثلاً ترس یا شک و دودلی. چهره سیاه ، می تواند نفس کار و حقیقت اعمال باشد؛ که باید در انتخاب شریک زندگی دقت لازم را داشته باشید.

توصیه می شود در هر صورت از یاد خدا غافل نشوید. ممکن است در مسیر زندگی اتفاقاتی برای ایمان یا مشکلی در انتخاب شما چه مسائل کاری و چه ازدواج پیش بیاید. ولی با توکل برخدا آن شاءالله برطرف می شوند. ذکر شریف صلوات و استغفار را فراموش نکنید.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.