مقاله تعبیر خواب شکم میت

تعبیرخواب شکم میت
مقاله

 مشاهده تعبیر خواب شکم میت

تعبیر خواب شکم میت چیست ؟  

سلام خسته نباشید خواب دیدم در خواب حال بدی داشتم دقیقا یادم نیست اما در خواب مادرم که از دنیا رفته دیدم در حال بسیار بدی بود و از دهنش و شکمش انگار چیزی زده بود بیرون بغلم کرد و به من گفت چرا به من نگفتی من هم یادم اومد که شمارشو داشتم و با خودم گفتم چرا بهش زنگ نزدم

یه مشکل بد برای دخترم پیش اومده

 تعبیر خواب :

تعبیر خواب شکم میت ان شاالله خیر است .

اموات در عالم برزخ دارای شرایط و حالات خاصی هستند که از اعمال و رفتارهایی در زمان حیات آنها گواهی دارد.

روایات بسیاری وجود دارد مبنی برآگاهی اموات از احوال نزدیکان خصوصا فرزندان شان . یکی از کارکردهای رویا برقرار ی ارتباط با عالم اموات است .  اموات می توانند از طریق رویا پیام هایشان را به ما برسانند. 

روایتی از پیامبر صلی الله علیه و آله نقل شده است؛ که می فرماید: «مردگانتان را که در قبرها آرمیده‏اند؛ از یاد نبرید. مردگان شما امید احسان شما را دارند. مردگان شما زندانی هستند و به کارهای نیک شما رغبت دارند. آنها خود، قدرت انجام کاری ندارند؛ شما صدقه و دعائی به آنها هدیه کنید .

از طرفی شکم ، محل انباشته شدن حلال و حرام است . و دهان به عنوان عضوی که صحبت می کند . پس نوع کلام بسیار اهمیت دارد .

به نظر می رسد :

مادر در عالم برزخ دچار مشکل شده و در عذاب هستند . ممکن است در زمان حیات مالی حرام و یا شبهه ناک داشته و یا سهوا در موقعیتی قرار گرفتند و استفاده نموده اند .

اما خوشبختانه با بیرون آمدن آنها از شکم و دهان سبب کم شدن از عذاب شده . و شما در برطرف کردن این مشکل کمک کننده هستید .

لذا بررسی نمایید :

ضمن حفظ آبروی مرحوم اگر مالی از ایشان به جا مانده بررسی کنید که حقی بر ذمه ایشان از وجوهات شرعی که حق الله است و حق دیگران که حق الناس نداشته باشند .

اگروصیتی دارند بررسی کنید که حقی ضایع نشده باشد ، در تقسیم ارث و یا نوع مصرف آن .

چون از دهان هم مشکل داشتند ، بررسی کنید اگر خدای نکرده غیبت ، تهمت ،حرف نامناسب و یا زشت و بد دهنی و همچنین دروغی از ایشان سر زده ابتدا خود و بقیه فرزندان و بعد با حفظ آبرو از دیگران حلالیت بطلبید.  (فقط در خواست حلالیت نمایید و لزومی به بازگویی خواب و یا تعبیر آن نیست .)

برای مرحوم بسیار استغفار کنید و به نیت ایشان صدقه و خیرات دهید . اینکه شما یادتان رفته بود که تماسی بگیرید به منزله فراموشی مادر است . اموات نیاز دارند تا به یادشان باشیم تا از این طریق آرامش یابند .

احتمال دیگری وجود دارد که البته با توجه به شرایط و موقعیت شما در نظر گرفته می شود . الزام آن فقط به شرایط شما بستگی دارد .

از آنجا که در روایات تأکید شده که اموات از احوالات نزدیکان خصوصا فرزندان آگاهی می یابند ، لذا ممکن است شما سخنی گفته باشید و یا نسبتی به مادر داده باشید که ایشان در عذاب  هستند . البته احتمالا ناخواسته بوده ولی به هر حال آنچه بین شما و مادر مرتبط می باشد اتفاق افتاده است .

اموات هیج راهی برای برطرف کردن مشکلات و عذابها ندارند ، مگر نزدیکان و فرزندانشان و یا باقیات و صالحاتی که به جا گذاشته اند . سعی کنید با حفظ آبرو حلالیت بطلبید و تا جایی که برایتان مقدور است از عذاب مرحوم بکاهید .

فرزند صالح و با ایمان باقیات و صالحاتی است که تا قیامت راه گشای خود و اموات است .

در پناه خداوند باشید . التماس دعا         

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.