جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب شکم میت

تعبیرخواب شکم میت
مقاله

 مشاهده تعبیر خواب شکم میت

تعبیر خواب شکم میت چیست ؟  

سلام خسته نباشید خواب دیدم در خواب حال بدی داشتم دقیقا یادم نیست اما در خواب مادرم که از دنیا رفته دیدم در حال بسیار بدی بود و از دهنش و شکمش انگار چیزی زده بود بیرون بغلم کرد و به من گفت چرا به من نگفتی من هم یادم اومد که شمارشو داشتم و با خودم گفتم چرا بهش زنگ نزدم

یه مشکل بد برای دخترم پیش اومده

 تعبیر خواب :

تعبیر خواب شکم میت ان شاالله خیر است .

اموات در عالم برزخ دارای شرایط و حالات خاصی هستند که از اعمال و رفتارهایی در زمان حیات آنها گواهی دارد.

روایات بسیاری وجود دارد مبنی برآگاهی اموات از احوال نزدیکان خصوصا فرزندان شان . یکی از کارکردهای رویا برقرار ی ارتباط با عالم اموات است .  اموات می توانند از طریق رویا پیام هایشان را به ما برسانند. 

روایتی از پیامبر صلی الله علیه و آله نقل شده است؛ که می فرماید: «مردگانتان را که در قبرها آرمیده‏اند؛ از یاد نبرید. مردگان شما امید احسان شما را دارند. مردگان شما زندانی هستند و به کارهای نیک شما رغبت دارند. آنها خود، قدرت انجام کاری ندارند؛ شما صدقه و دعائی به آنها هدیه کنید .

از طرفی شکم ، محل انباشته شدن حلال و حرام است . و دهان به عنوان عضوی که صحبت می کند . پس نوع کلام بسیار اهمیت دارد .

به نظر می رسد :

مادر در عالم برزخ دچار مشکل شده و در عذاب هستند . ممکن است در زمان حیات مالی حرام و یا شبهه ناک داشته و یا سهوا در موقعیتی قرار گرفتند و استفاده نموده اند .

اما خوشبختانه با بیرون آمدن آنها از شکم و دهان سبب کم شدن از عذاب شده . و شما در برطرف کردن این مشکل کمک کننده هستید .

لذا بررسی نمایید :

ضمن حفظ آبروی مرحوم اگر مالی از ایشان به جا مانده بررسی کنید که حقی بر ذمه ایشان از وجوهات شرعی که حق الله است و حق دیگران که حق الناس نداشته باشند .

اگروصیتی دارند بررسی کنید که حقی ضایع نشده باشد ، در تقسیم ارث و یا نوع مصرف آن .

چون از دهان هم مشکل داشتند ، بررسی کنید اگر خدای نکرده غیبت ، تهمت ،حرف نامناسب و یا زشت و بد دهنی و همچنین دروغی از ایشان سر زده ابتدا خود و بقیه فرزندان و بعد با حفظ آبرو از دیگران حلالیت بطلبید.  (فقط در خواست حلالیت نمایید و لزومی به بازگویی خواب و یا تعبیر آن نیست .)

برای مرحوم بسیار استغفار کنید و به نیت ایشان صدقه و خیرات دهید . اینکه شما یادتان رفته بود که تماسی بگیرید به منزله فراموشی مادر است . اموات نیاز دارند تا به یادشان باشیم تا از این طریق آرامش یابند .

احتمال دیگری وجود دارد که البته با توجه به شرایط و موقعیت شما در نظر گرفته می شود . الزام آن فقط به شرایط شما بستگی دارد .

از آنجا که در روایات تأکید شده که اموات از احوالات نزدیکان خصوصا فرزندان آگاهی می یابند ، لذا ممکن است شما سخنی گفته باشید و یا نسبتی به مادر داده باشید که ایشان در عذاب  هستند . البته احتمالا ناخواسته بوده ولی به هر حال آنچه بین شما و مادر مرتبط می باشد اتفاق افتاده است .

اموات هیج راهی برای برطرف کردن مشکلات و عذابها ندارند ، مگر نزدیکان و فرزندانشان و یا باقیات و صالحاتی که به جا گذاشته اند . سعی کنید با حفظ آبرو حلالیت بطلبید و تا جایی که برایتان مقدور است از عذاب مرحوم بکاهید .

فرزند صالح و با ایمان باقیات و صالحاتی است که تا قیامت راه گشای خود و اموات است .

در پناه خداوند باشید . التماس دعا         

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.