مقاله تعبیر آب خوردن با دست در کوه خضر

خوردن آب در كوه خضر
مقاله

خواب‌ حضرت خضر ع:
۰
خواب‌های خود درباره حضرت خضر را در بخش نظرات همین پست مطرح کنید.x

تعبیر آب خوردن با دست در کوه خضر چی می شه؟ خواب دیدم با استادم که خانم هستند تو یه بیابانی بودیم ازشون پرسیدم کجا میریم؟ ایشون فرمودند مگه تا حالا کوه خضر نیومدی؟ گفتم نه. فرمودند از آب این چشمه نخوردی؟ گفتم نه. بعد رسیدیم نزدیک کوه دو تا آقا بودن که با ایشون خیلی با احترام رفتار کردن.

خواستن جلوی منو بگیرن که استادم فرمودند من با ایشون هستم و با منم خیلی با احترام رفتار کردن و به من گفتن آب بیارم بخورید؟ استادم گفتن نه بزار از خود حضرت خضر آب بگیر. بعد استاد رفتن برای سخنرانی و صداشون تو کوه شنیده می‌شد. همون موقع دو تا آقای دیگه اومدن پیشم ولی من چهره هاشون رو نمی‌دیدم. یه کوزه آبی رنگ دست یکیشون بود. به من گفت آب می‌خوری؟ گفتم اخه من لیوان ندارم. گفت پس آب نمی‌خوری؟ گفتم میشه بریزید کف دستم؟ گفت آره. بعد دو مشت آب از کوزه خوردم و مشت سوم رو به صورتم زدم و از خواب پریدم.

 

تعبیر آب خوردن با دست در کوه خضر:

با سلام خدمت شما

خواب بسیار خوبی است و إِن شَآءَ ٱللَّهُ که خیر است.

آیات و روایات مرتبط:

[toggle title=”قرآن کریم سوره کهف آیه ۸۲:” state=”open”] فَوَجَدَا عَبۡدٗا مِّنۡ عِبَادِنَآ ءَاتَيۡنَٰهُ رَحۡمَةٗ مِّنۡ عِندِنَا وَعَلَّمۡنَٰهُ مِن لَّدُنَّا عِلۡمٗا : از جانب خود رحمتی به او عطا کردیم از نزد خود به او دانشی آموختیم. [/toggle]

[highlight color=”green”]امام رضا علیه السلام فرمودند: حضرت خضر از آب حیات خورد و او زنده است و تا دمیده شدن صور از دنیا نمی‌رود پیش ما می‌آید بر ما سلام می‌کند و صدایش را می‌شنویم و خودش را نمی‌بینیم در مراسم حج شرکت می‌کند و مناسک را به جا می‌آورند خداوند به وسیله او از قائم ما رفع غربت می‌کند و با او انس می‌گیرد.[/highlight]

از این روایت برمی آید که ایشان جزء ۳۰ نفری هستند که همواره در محضر بقیه الله به رتق و فتق امور آن حضرت می‌پردازند.

اما تعبیر خواب شما این است که امام زمان به واسطه کارگزارانش دستگیر شماست و شما با بهره بردن از انسان‌های صالح و نشست و برخاست با آنان و فیض بردن از وجودشان در کنار آنان به مقامات معنوی خوبی می‌رسید و حیات معنوی خوبی پیدا می‌کنید.

رنگ آبی کوزه آرامش بخش است و شمابا خوردن آب از آن کوزه آبی، آرامش را به واسطه ایمان و یاد خدا و عنایت اهل بیت دریافت می‌کنید (چون آن مردان در خواب گویا کارگزاران امام زمان ع هستند)

قدر موقعیت‌های زندگیتون رو می‌دانید به دلیل اینکه با وجود نبود لیوان با دستانتان طالب آب بودید وآن را رد نکردید.

إِن شَآءَ ٱلله با خوردن آن آب عمر طولانی دارید و به واسطهٔ رحمت خدا نورانیت علم را کسب می‌کنید. (رَحۡمَةٗ مِّنۡ عِندِنَا وَعَلَّمۡنَٰهُ مِن لَّدُنَّا عِلۡمٗا)

استاد شما مقام والایی دارند و از صفت کرامت و بخشش بهره مندند که دستگیر شما بودند و ان شاءالله انعکاس تبلیغ ایشان به فضل خدا گسترده و فراگیر است. الله اعلم 🌸

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.