مقاله تعبیر خواب لباس سیاه

تعبیر خواب لباس سیاه
مقاله

تعبیر خواب لباس سیاه

تعبیر خواب لباس سیاه دیدن چیست؟ لطفا خواب مرا تعبیر بفرمایید. در خواب دیدم که همه لباس سیاه بر تن دارند و فقط دو یا سه نفر با لباس سفید هستند. در ضمن میتی که مادر شهیدند، شربت تقسیم می کردند. و من بیشتر افراد را هم می شناختم.

تعبیر

 

سلام علیکم خواب خوبی است ، وان شاءالله خیر است

پوشیدن لباس سیاه: گاهی  فضای خاصی بر شخص حاکم است مانند عزادار بودن فرد، همانطور که فرمودید به تازگی عزیزی را از دست داده بودند که در این صورت لباس سیاه برتن داشتن کراهت نداشته  و تعبیر بدی نخواهد داشت .اما تقسیم کردن شربت توسط میت بسیار عالی است، زیرا معمولا در مراسم حزن و اندوه و عزا برای برطرف شدن غم و اندوه و ایجاد ارامش از شربت و نبات و گلاب استفاده  می کنند.و نوشاندن شربت به جمعیت توسط مادر شهید،ان شاءالله  پیام زائل شدن غم و اندوه و حضور  و توجه خاص شهید به ان جمعیت را به دنبا خواهد داشت ،و اما ۱لباس سفید  که قران و روایات نگاه مثبتی به ان دارد زیرا که لباس اهل تقوا و معرفت و بهشتیان است .و بشارتی است برانان، که دین پاکی دارند و در مسیر درستی از دینداری در حرکتند و بسیار نیکو و مطلوب است.

الله اعلم🌺

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.