مقاله تعبیر خواب طناب

تعبیر خواب طناب
مقاله

تعبیر خواب دیدن طناب

 تعبیر خواب طناب چیست؟ در خواب دیدم که پسر و عروسم که تازه ازدواج کردند با یک طنابی که انگار به آنتن پشت بام وصل و آویزان شده چسبیدن، ولی اصلاً احساس خطر نمی کردم و گویا آرامشی برای من و آنها برقرار بود و یک پستانک دهان عروسم بود ممنون می شوم تعبیر بفرمایید.

[typedjs]تعبیر خواب طناب [/typedjs]

تعبیر خواب طناب🥱

سلام علیکم ان شاالله که خواب خوبی است . در سوره  آل عمران آیه ۱۰۳  می فرماید 🙁 واعتصموا بحبل الله جمیعا) همگی بر ریسمان خدا چنگ زنید . 

امام صادق علیه السلام در حدیثی بیان می فرمایند:

دیدن طناب چند وجه دارد از جمله عهد و پیمان، دین، امانت ، برآورده شدن خواسته و حاجت

تعبیر:

ان شاالله طبق این آیه شریفه و حدیث گهربار امام صادق علیه السلام این دو بزرگوار پسر و عروس  شما به یک ریسمان که در حقیقت جان پناه و تکیه گاهی ست برای انان متصل می شوند .بالا بودن از زمین بسیار خوب است ،حس خوب سبکبالی ست ،مفهوم رشد و  افزایش جایگاه را دارد. قرض نداشتن و بین مردم آبرو پیدا کردن است، و این که در خواب دیدید که عروس شما پستانک در دهان شان هست به امید خدا بشارتی بر تولد فرزند است خداوند به زودی به آنها نوزادی عطا خواهد کرد.

توصیه

به امید خدا با توکل و لطف پروردگار و پرهیز از گناهان به رتبه وجایگاه معنوی خوبی دست خواهند یافت

الله اعلم🌺

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.