جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب ولیمه بازگشتن از کربلا

مقاله

تعبیر خواب ولیمه بازگشتن از کربلا

تعبیر خواب ولیمه بازگشتن از کربلا چیست؟‌ در خواب دیدم  که منزل دوستم برای ولیمه کربلا به همراه مادرم دعوت شده‌ام. مادر دوستم به همراه مادر بزرگش که (تازه از دنیا رفته) از سفر کربلا  برگشته  بودند. سفره‌ای انداخته  بودند که حدود ۵۰ و ۶۰  نفر خانم حضور داشتند. یک سفره با شکوه از انواع کباب‌ها، کوفته‌ها، و کوکوها بسیار پر و پیمان بود. مادر دوستم با گرمی با من صحبت می‌کرد تعبیر این خواب چیست؟ متشکرم

تعبیر خواب ولیمه بازگشتن از کربلا.

سلام علیکم.إِنْ شَاءَ اللَّهُ که خیر است.

امام صادق ع می‌فرمایند: اگر کسی  درخواب ببیند به مهمانی رفته، به رفع اختلافات  مردم  می‌پردازد، و اگر در  خواب ببیند که برای او مهمان آمده، خیر او به دیگران خواهد رسید.

اگر درمهمانی غذای خوبی مانند شیرینی بین مهمانان پخش شود، بین انان صلح و صفا برقرار خواهد شد، و دوستی  و یاری انان به یکدیگر زیاد و مشکلات انان حل خواهد شد.

درسوره ذاریات (آیه ۲۸ می‌فرماید قَالُوا لَا تَخَفْ وَبَشَّرُوهُ بِغُلَامٍ عَلِيمٍ، به او گفتند هیچ مترس و او را به پسری دانا  بشارت دادند) و این ضیافت نشانه  رهایی ازغم و اندوه ویا إِنْ شَاءَ اللَّهُ بشارتی برتولد فرزند پسر در این خانواده می‌باشد.

ودیدن سفره به فرموده امام صادق ع بر چهار وجه می‌باشد: خدمتکار، سفر، کسب و معیشت، که این خوان احسان  ولیمه سفر زیارتی است.

سفر زیارتی نشانه بسیار خوبی است، به معنای دور شدن از تعلقات مادی و رهایی یافتن از حزن و اندوه وبرگشتن مادر و مادر بزرگتان (که به رحمت خدا رفتند) از سفر کربلا معلی بیانگر جایگاه نیکو و عشق ومحبت ایشان به اهل بیت  می‌باشد، و به امید خدا مادر بزرگ شما بعد از فوت نیز همچنان مورد توجه اهل بیت  خواهند بود.

الله اعلم🌺

زیارت نیابتی کربلا از طرف خادمان حرم امام حسین علیه السلام. 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.