مقاله تعبیر خواب ولیمه بازگشتن از کربلا

مقاله

تعبیر خواب ولیمه بازگشتن از کربلا

تعبیر خواب ولیمه بازگشتن از کربلا چیست؟‌ در خواب دیدم  که منزل دوستم برای ولیمه کربلا به همراه مادرم دعوت شده‌ام. مادر دوستم به همراه مادر بزرگش که (تازه از دنیا رفته) از سفر کربلا  برگشته  بودند. سفره‌ای انداخته  بودند که حدود ۵۰ و ۶۰  نفر خانم حضور داشتند. یک سفره با شکوه از انواع کباب‌ها، کوفته‌ها، و کوکوها بسیار پر و پیمان بود. مادر دوستم با گرمی با من صحبت می‌کرد تعبیر این خواب چیست؟ متشکرم

تعبیر خواب ولیمه بازگشتن از کربلا.

سلام علیکم.إِنْ شَاءَ اللَّهُ که خیر است.

امام صادق ع می‌فرمایند: اگر کسی  درخواب ببیند به مهمانی رفته، به رفع اختلافات  مردم  می‌پردازد، و اگر در  خواب ببیند که برای او مهمان آمده، خیر او به دیگران خواهد رسید.

اگر درمهمانی غذای خوبی مانند شیرینی بین مهمانان پخش شود، بین انان صلح و صفا برقرار خواهد شد، و دوستی  و یاری انان به یکدیگر زیاد و مشکلات انان حل خواهد شد.

درسوره ذاریات (آیه ۲۸ می‌فرماید قَالُوا لَا تَخَفْ وَبَشَّرُوهُ بِغُلَامٍ عَلِيمٍ، به او گفتند هیچ مترس و او را به پسری دانا  بشارت دادند) و این ضیافت نشانه  رهایی ازغم و اندوه ویا إِنْ شَاءَ اللَّهُ بشارتی برتولد فرزند پسر در این خانواده می‌باشد.

ودیدن سفره به فرموده امام صادق ع بر چهار وجه می‌باشد: خدمتکار، سفر، کسب و معیشت، که این خوان احسان  ولیمه سفر زیارتی است.

سفر زیارتی نشانه بسیار خوبی است، به معنای دور شدن از تعلقات مادی و رهایی یافتن از حزن و اندوه وبرگشتن مادر و مادر بزرگتان (که به رحمت خدا رفتند) از سفر کربلا معلی بیانگر جایگاه نیکو و عشق ومحبت ایشان به اهل بیت  می‌باشد، و به امید خدا مادر بزرگ شما بعد از فوت نیز همچنان مورد توجه اهل بیت  خواهند بود.

الله اعلم🌺

زیارت نیابتی کربلا از طرف خادمان حرم امام حسین علیه السلام. 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.