جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب تیشرت

مقاله

خواب تیشرت

تعبیر خواب تیشرت چیست؟ خواب دیدم من و پدر مرحومم و برادر مرحومم و خواهرم که در قید حیات هست، در خانه‌ای بودیم که خانه فعلی برادر من نبود، ولی احساس می‌کردم خانه خود ماست. برادرم تیشرت سفید بر تن داشت. می‌گفت: هوا سرد شده و نق می‌زد که لباسم گرم نیست. بعد ژاکت پدرم را که سال‌ها پیش خواهرم بافته بود، پوشید و گفت: خوب گرم شدم.

بعد به من گفت: برام ژاکت بباف. چون در خانه ما خواهر کوچکم برای همه بافتنی می‌بافت، من مرتب خواهرم را نشان می‌دادم و می‌گفتم: چرا این نبافد؟! چرا به اون نمی گی ببافه؟ برادرم هم گفت: نه، تو چون کاموا داری بباف. لطفاً این خواب مرا تعبیر بفرمایید.

تعبیر خواب تیشرت سفید

تعبیر خواب تیشرت خیر است، ان‌شاءالله. خانه، نشانه امنیت است و به عنوان جان پناه یا سرپناه محسوب می‌شود و همین که حس کرده‌اید خانه خودتان بوده، بشارتی است بر این که ان شاء الله کانون خانواده شما با رفتن پدر همچنان گرم می‌ماند؛ اما دیدن لباس از نشانه‌های تقواست (وَلِبَاسُ التَّقْوَىٰ ذَٰلِكَ خَيْرٌ). تیشرت سفید نشانه اعمال صالح برادر شماست، اما کافی نیست. ایشان نیازمند اعمال صالح از جنس واجباتی که بر عهده میت بوده، از جانب شما می‌باشند. مانند نماز قضا، یا روزه‌هایی که از ایشان فوت شده، یا رد مظالم … . می‌توانید از سهم ارث، این واجبات را انجام دهید.

توصیه:

انجام هر عمل خیری، از جمله انفاق در درجه اول، ثواب آن به اهدا کننده آن خیرات خواهد رسید. در این کار سبقت بگیرید. چشم امید ایشان به شماست و نیازمند خیرات از جانب شما می باشند. شما نیز تا حد امکان این وظیفه را به دیگری محول نفرمایید.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.