جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب قفس مرغ

مقاله

تعبیر خواب قفس

تعبیر خواب قفس چی می شه؟ خواب دیدم داخل یک قفس  شبیه لانه مرغ هستم.
بیرون قفس من بودم و زنم و چند نفر دیگه، احتمالا اعضای خانواده خودمون .                                      یک انسان وحشتناک آدمخوار با موهای بلند و بسیار زشت و فوق العاده قوی، منتظر خوردن همه ی ماها بود .
فقط من از وجودش آگاه بودم . بنظرم هیچکسی لباس به تن نداشت ، همه دراز کشیده بودن روی زمین .
کار من شده بود اول نجات اونها ،
همشون رو یکی یکی از مچ پاهاشون میگرفتم میکشیدم داخل قفس.

یک چوب تو دستم داشتم مثل دسته کلنگ ، مجبور شدم زدم تو سر اون آدمخواره تا بیهوش شد، و من تونستم همه رو بِکشم داخل قفس .
هیچکسی جرات بیرون رفتن نداشت.
من یکدفعه توی عالم خواب متوجه شدم که مُردم . نمیدونم از شدت ترس بود یا هر چیز دیگه ای ،تقلا میکردم نمیرم، تا بتونم زنم را صدا بزنم که از خواب بیدارم کنه . متوجه بودم که خوابم  بهر حال نشد که کسی بیدارم کنه ، و من با حال بد و با شدت  بقیه ی خوابم رو میدیدم .
خلاصه همه راکشیدم داخل قفس ، یه پسر جوون دیگه ای هم داخل قفس بود.
پنجره قفس توری فلزی خیلی قوی داشت .
میدونستم که سر و کله ی آدمخواره پیدا میشه . درب قفس قفل نداشت، و من هراسان بودم که بیاد و میدونستم میاد.
من اون پسر غریبه رو از سمت سرش هول دادم سمت قفس ، که اگر دستش رو کرد داخل توری ، اونو بگیره نه ماها رو، آدمخواره موهای اون پسر غریبه رو گرفت. با دستها و پنجه های قوی کشیدش داخل توری ، کله ی پسره متلاشی شد .
آدمخواره متوجه شد اون من نیستم . و اون پسر رو در حالی که مُرده بود ول کرد.
با سرش با فشار به توری فلزی ، سرش رو از داخل توری  کرد توی قفس. و با غضب و صدای وحشتناک و چهره ی ترسناکش و خوی وحشیانه به من نگاه کرد . که یعنی فقط دنبال توام من ازشدت ترس ازخواب بیدار شدم. انگار دنبال انتقامی چیزی از من بود.

لطفا تعبیر بفرمایید متشکرم

تعبیر خواب قفس لانه مرغ و ادمخوار

تعبیر رویا

سلام علیکم

ان شاالله که خیر است🌺

تعبیر خواب قفس را برای شما تفسیر می کنیم. احتمالا رائی خود و خانواده را درگیر مسائلی کردند، و مسبب این مشکلات پدر خانواده میباشند. که سعی در فرار از این مسائل و مشکلات دارند .اما گاهی فرار حرکت روبه جلو نیست، بلکه درگیر شدن در باتلاق مشکلات است. احتمالا فوت یک وظیفه شرعی و یا مال شبهه ناک است. ( یتخبطه الشیطان من المس ایه ۲۷۵ سوره بقره) ،که به صورت انسان وحشتناک ظاهره شده،  جن در خواب ایشان نفوذ کرده)، نداشتن لباس و عریان بودن، یعنی ضعف ایمان و تقوا و یا مرتکب خطای بارزی شدند. (فلما ذاقاالشجرة بدت لهم اسوءاتهما ایه ۲۲سوره اعراف …) و( یابنی ادم لایفتننَّکم الشیطان کما اخرج ابویکم..ایه ۲۷ سوره اعراف)، البته ایشان سعی در نجات خود و خانواده دارند، (زدن چوب بر سر آدمخوار)، اما این تلاش کافی نیست،    باید در اعمال خود تجدید نظری داشته باشند. و با تطهیر و تزکیه اعمال راه نجات خود وخانواده را میسر بفرمایند. و از بین بردن ان پسر غریبه شاید دیگران را سپر بلایا و مشکلات خود نموده اند . در هرحال این خواب یا کابوس جهت تنبه و انذار رائی است ،و ان شاالله کفاره گناهان رائی محسوب میشود.

توصیه میشود🌿


در اعمال خود دقت نظر بیشتری داشته باشند ومال خود را حتما تطهیر نموده و با توکل به خدا و توبه و استغفار ،ان شاالله ازشیاطین جن وانس رهایی یابند.
الله واعلم🌺

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.