مقاله تعبیر خواب قفس مرغ

مقاله

تعبیر خواب قفس

تعبیر خواب قفس چی می شه؟ خواب دیدم داخل یک قفس  شبیه لانه مرغ هستم.
بیرون قفس من بودم و زنم و چند نفر دیگه، احتمالا اعضای خانواده خودمون .                                      یک انسان وحشتناک آدمخوار با موهای بلند و بسیار زشت و فوق العاده قوی، منتظر خوردن همه ی ماها بود .
فقط من از وجودش آگاه بودم . بنظرم هیچکسی لباس به تن نداشت ، همه دراز کشیده بودن روی زمین .
کار من شده بود اول نجات اونها ،
همشون رو یکی یکی از مچ پاهاشون میگرفتم میکشیدم داخل قفس.

یک چوب تو دستم داشتم مثل دسته کلنگ ، مجبور شدم زدم تو سر اون آدمخواره تا بیهوش شد، و من تونستم همه رو بِکشم داخل قفس .
هیچکسی جرات بیرون رفتن نداشت.
من یکدفعه توی عالم خواب متوجه شدم که مُردم . نمیدونم از شدت ترس بود یا هر چیز دیگه ای ،تقلا میکردم نمیرم، تا بتونم زنم را صدا بزنم که از خواب بیدارم کنه . متوجه بودم که خوابم  بهر حال نشد که کسی بیدارم کنه ، و من با حال بد و با شدت  بقیه ی خوابم رو میدیدم .
خلاصه همه راکشیدم داخل قفس ، یه پسر جوون دیگه ای هم داخل قفس بود.
پنجره قفس توری فلزی خیلی قوی داشت .
میدونستم که سر و کله ی آدمخواره پیدا میشه . درب قفس قفل نداشت، و من هراسان بودم که بیاد و میدونستم میاد.
من اون پسر غریبه رو از سمت سرش هول دادم سمت قفس ، که اگر دستش رو کرد داخل توری ، اونو بگیره نه ماها رو، آدمخواره موهای اون پسر غریبه رو گرفت. با دستها و پنجه های قوی کشیدش داخل توری ، کله ی پسره متلاشی شد .
آدمخواره متوجه شد اون من نیستم . و اون پسر رو در حالی که مُرده بود ول کرد.
با سرش با فشار به توری فلزی ، سرش رو از داخل توری  کرد توی قفس. و با غضب و صدای وحشتناک و چهره ی ترسناکش و خوی وحشیانه به من نگاه کرد . که یعنی فقط دنبال توام من ازشدت ترس ازخواب بیدار شدم. انگار دنبال انتقامی چیزی از من بود.

لطفا تعبیر بفرمایید متشکرم

تعبیر خواب قفس لانه مرغ و ادمخوار

تعبیر رویا

سلام علیکم

ان شاالله که خیر است🌺

تعبیر خواب قفس را برای شما تفسیر می کنیم. احتمالا رائی خود و خانواده را درگیر مسائلی کردند، و مسبب این مشکلات پدر خانواده میباشند. که سعی در فرار از این مسائل و مشکلات دارند .اما گاهی فرار حرکت روبه جلو نیست، بلکه درگیر شدن در باتلاق مشکلات است. احتمالا فوت یک وظیفه شرعی و یا مال شبهه ناک است. ( یتخبطه الشیطان من المس ایه ۲۷۵ سوره بقره) ،که به صورت انسان وحشتناک ظاهره شده،  جن در خواب ایشان نفوذ کرده)، نداشتن لباس و عریان بودن، یعنی ضعف ایمان و تقوا و یا مرتکب خطای بارزی شدند. (فلما ذاقاالشجرة بدت لهم اسوءاتهما ایه ۲۲سوره اعراف …) و( یابنی ادم لایفتننَّکم الشیطان کما اخرج ابویکم..ایه ۲۷ سوره اعراف)، البته ایشان سعی در نجات خود و خانواده دارند، (زدن چوب بر سر آدمخوار)، اما این تلاش کافی نیست،    باید در اعمال خود تجدید نظری داشته باشند. و با تطهیر و تزکیه اعمال راه نجات خود وخانواده را میسر بفرمایند. و از بین بردن ان پسر غریبه شاید دیگران را سپر بلایا و مشکلات خود نموده اند . در هرحال این خواب یا کابوس جهت تنبه و انذار رائی است ،و ان شاالله کفاره گناهان رائی محسوب میشود.

توصیه میشود🌿


در اعمال خود دقت نظر بیشتری داشته باشند ومال خود را حتما تطهیر نموده و با توکل به خدا و توبه و استغفار ،ان شاالله ازشیاطین جن وانس رهایی یابند.
الله واعلم🌺

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.