جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب خاله همسر

تعبیر خواب خاله
مقاله

تعبیر خواب خاله همسرم

تعبیر خواب خاله همسر چیست؟ خاله همسرم دو ماهی است از دنیا رفتند هفته قبل به خواب دخترشون آمدند. و یک بار هم به خواب همسرم آمدند. در خواب دخترشان دو النگوی طلا دست بنده خدایی از بستگان کردند و در خواب همسرم سفره نان نذری دادند و ایشان هم تناول کردند. بسیار خوش طعم و خواستند این نذری پخش بشود لطفاً تعبیر بفرمایید .

الإمام الصادق عليه السلام :إِنَّ المُؤمِنَ لَيَتَنَعَّمُ بِتَسبِيحِ الحُلِيِّ عَلَيهِ فِي الجَنَّةِ ، فِي كُلِّ مَفصِلٍ مِنَ المُؤمِنِ فِي الجَنَّةِ ثَلاثَةُ أَساوِرَ مِن ذَهَبٍ وَفِضَّةٍ وَلُؤلُؤٍ .
امام صادق عليه السلام : مؤمن در بهشت ، از زيورهاى تسبيحگو برخوردار است . در هر بندى از [ بدن ] مؤمن در بهشت ، سه دستبند طلا و نقره و مرواريد قرار دارد.

تعبیر خواب خاله همسرم

سلام علیکم

ان شاالله خیر است.🌺

طبق روایت در تعالیم دینی ما نان و آب به عنوان حیاتی‌ترین و محوری‌ترین نعمتهای خداوند مطرح شده‌اند.

و تناول کردن نان خصوصاً نان جو امام رضا علیه السلام می فرمایند: برتری نان جو بر نان گندم مانند برتری ما بر مردم است. هیچ پیامبری نیست مگر اینکه برای خورنده نان جو دعا کرده و برایش برکت خواسته است نان جو وارد هیچ شکمی نمی شود مگر این که هر دردی را که در آن است بیرون می کند. نان جو قوت پیامبران و خوراک نیکان است. خدا نخواسته است که جز جو را قوت پیامبرانش قرار دهد، و این که همسر رائی هم از میت نان دریافت کرده تعبیر بسیار خوبی دارد مخصوصاً اگر نان جو باشد، که به غایت نیکوست . نان تعابیر مختلفی دارد و معمولاً به روزی حلال تعبیر می شود. و با استناد به روایت امام صادق علیه السلام به ولایت اهل بیت نیز تعبیر می‌شود. هرچه کیفیت نان بهترو تازه تر باشد  ولایت ناب‌تری است که روزی شخصی می‌شود . و نیز رائی بیان می نماید که دو النگو طلا از خاله همسر( یعنی میت) دریافت کرده اگر رائی در خواب ببیند از میت چیزی دریافت می‌کند بسیار نیکوست. و تعبیر النگوی طلا هم طبق روایت می فرمایند: از ویژگی مومنین، در بهشت از زیورهای  تسبیح گو برخوردار اند. در هر بندی از بدن مومن در بهشت دستبند طلا و نقره و مروارید است. و انشاالله تعبیر هر دو رویا نیکوست .طلا برای زنان محبوب است و خیر و برکت نصیب دریافت‌کننده النگو خواهد شد.

توصیه می‌شود: 🌿

با توجه به اینکه خاله( میت ) درخواست کردند که نان نذری پخش بشود .ان شاالله در ترویج محبت به اهل بیت کوشا باشیم و زمینه این انس و علاقه را به طرق مختلف فراهم بیاوریم .و برای اینکه به خواب شما آسیب نرسد صدقه داده و برای خاله همسر هم خیرات بنمایید

الله اعلم🌺

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.