مقاله تعبیر خواب با اسب به مشهد رفتن

مقاله

خواب با اسب به مشهد رفتن

رویا

تعبیر خواب با اسب به مشهد رفتن چیست؟ دوستم خواب دیده سوار بر اسب به سمت مشهد میرویم. به حرم رسیدیم ایشان از اسب پیاده شد، من گفتم که چادرم سوار اسب شدم نجس است، عوض کردم و با چادر سفید وارد حرم شدم .البته خواب در ایام دهه کرامت دیده شده.

لطفا تعبیر بفرمایید.

تعبیر خواب با اسب به مشهد رفتن

 سلام علیکم

ان شاالله خیر است🌺

رسول گرامی اسلام فرمودند برکت در سه چیز است زن و خانه و اسب

🌺🌺🌺

حرکت با اسب که نشانه ای از خیر و برکت است به سمت  ولایت و امامت دلیلی بر تقرب و معرفت شما به اهل بیت خصوصا شمس الشموس امام مهربانیهاست .و چادر سفید که از نیکوترین و پاکیزه ترین جامه هاست که معصوم توصیه فرمودند: با لباس و پوشش سفید نماز بخوانید.ونیز به فرموده امام جواد علیه السلام: برتری زیارت پدرم از زیارت امام حسین علیه السلام از آن روست که همه مردم امام حسین علیه السلام را زیارت می کنند ولی پدرم را جز خواص از شیعیان زیارت نمی کنند. 

تعبیر خواب اسب ،مشهد و حرم

با حرکت و سیر با معرفتی که به سمت و سوی ولایت دارید و انشاالله با تهذیب و تزکیه نفس و دوری از تعلقات مادی و دل نگرانی های دنیایی( عوض کردن چادر )مراتب را به سرعت طی نموده و از جایگاه ویژه صالحان برخوردار خواهید شد.

با توجه به آیه ۷۰ سوره اسرا ان شاالله رزق و روزی مادی نیز یکی از تعابیر این خواب است.

🌿امیدوارم که در رکاب منجی عالم بشریت با خلوص نیت از سربازان و جهادگران حضرت حجت عج در زمینه ظهور باشید.

توصیه می شود

با استغفار و دادن صدقه از  برکات این خواب بهره مند شده و به آثار و نتایج معنوی آن ان شاالله لطمه۱۱۱ وصدمه ای وارد نشود در پناه حق.

الله اعلم🌺🌺

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

2
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.