مقاله تعبیر خواب روضه امام رضا علیه السلام

مقاله

تعبیر خواب روضه امام رضا علیه السلام

تعبیر خواب روضه امام رضا علیه السلام چیست؟ لطفاً این خواب روضه را تعبیر بفرمایید. استاد من خواب دیدم آمدم خانه شما روضه امام رضا علیه السلام خواندم . داشتید خودتون غذا می پختید. و خوشحال بودید و ۱۲ تا بچه خردسال هم کمکتون می کردند.

تعبیر رویا

سلام علیکم

ان شاالله خیر است🌺

پیامبر خدا سلام الله علیه و آله و سلم فرمودند هرگاه باغی از باغهای بهشت دیدید در آن گردش کنید، عرض شد ای پیامبر خدا باغ بهشت چیست؟ فرمودند مجالس مومنان.

ان شاالله حضور در مجالس ذکر و در مسیر ولایت و بر حب ولایت بودن سبب خیر دنیا و آخرت است، و فرزندان خردسال که نشانه‌ای از رحمت و نعمت پروردگارند ، و کمک حال شما بودند به امید خدا از این رحمت و نعمت الهی بهره مند خواهید شد. رسول گرامی اسلام می فرمایند :هر که خواهان توکل به خداست اهل بیت مرا دوست بدارد، و هرکه خواهان رستن از عذاب قبر است اهل بیت مرا دوست بدارد، و هرکه خواهان حکمت است اهل بیت مرا دوست بدارد، و هر که میخواهد بی حساب به بهشت رود اهل بیت مرا دوست دارد ،زیرا به خدا سوگند هیچ کس دوستدار آنان نشد مگر اینکه دنیا و آخرت بُرد.

مجلس روضه امام رضا علیه السلام و مدح اهل بیت ان شاالله پایه ای از محبت اهل بیت است که سبب تقرب و معرفت شما خواهد بود .

توصیه میشود:

صدقه داده و با توسل به امام رضا علیه السلام ان شاالله از این رزق معنوی سریع‌تر بهره مند شوید.

الله اعلم🌺

روضه | حرف ر | حرف ا

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.