مقاله تعبیر خواب جدا شدن روح

تعبیر خواب جدا شدن روح
مقاله

 مشاهده خواب جدا شدن روح

  جدا شدن روح از بدن ، تعبیر خواب جدا شدن روح از بدن چیست؟ خواب دیدم یه خونه دیگه ایم قدیمی دارم حیاط شو آب و جارو میکنم یه دفعه  همسایه ها اومدن و با مسخره بازی گفتن برا ملیکا اتفاقی افتاده من یه دفعه از شدت ناراحتی افتادم زمین و یک  دفعه روح از بدنم جدا شد

 و خودم رو دیدم که بالای بدنم وایسادم و دارم خودمو نگاه میکنم  یک دفعه دیدم تو کوچم همون جا به خدا التماس کردم  به زور و با درد بسیار شدیدی در ناحیه شکم و نافم روح به بدنم برگشت، کاملا درد شدید رو در خواب حس کردم درد درست در جایی بود که تو بیداری دارم .

تعبیر خواب :

ان شاالله خیر است .

آیات و روایات مربوطه :

قرآن میفرماید : خداوند ارواح را به هنگام مرگ قبض می‌کند، و ارواحی را که نمرده‌اند نیز به هنگام خواب دریافت می‌کند(زمر/۴۲)

همچنین، در برخی از روایات آمده که گاهی مومن به سختی از دنیا می‌رود تا از این طریق گناهانش بخشیده شوند.(بحارالانوار)

امام صادق (ع):دیدن مرگ در خواب به معنی طول عمر و سلامتی کسی است که مرده است خواه خود مرده باشید و یا دیگران، اگر در خواب ببینید که می میرید و زنده می شوید معنی خواب شما این است که توبه می کنید.

نتیجه آنکه :

تعبیر خواب جدا شدن روح خانه می تواند حاکی از جایگاه ، خانواده و یا حریم شما باشد . شما سعی در حفظ حریم و جایگاه خود با جارو کردن آن دارید . اطرافیان شما با تمسخر سعی در ناراحتی شما دارند به نحوی که گاها به شما آسیب می رسد چه از نظر مادی و چه معنوی . و گاه نیز سبب گناه و خارج شدن از مسیر برای شما به وجود خواهد آمد .

به نظر می آید که شما زود باور هستید . یا احتمالا جو گیر میشوید . کمی تأمل و تدبر در کارها و سخنان دیگران داشته باشید . در غیر این صورت لطمه و آسیب خواهید دید .

با جدا شدن روح از بدن سعی در ترک گناه و آنچه مسبب آن شده هستید . التماس به خداوند نقطه اتصال شما به پروردگار است و حاکی از توبه و استغفار شما به درگاه الهی . وقتی روح شما به آسانی جدا می شود در ازای اعمال نیکی است که انجام داده بودید و وقتی با سختی برمیگردد هشداری برای شماست .

ناف مرکز ثقل بدن بوده و شکم از مادیات پر میشود . برگشتن روح به بدن شما از ناحیه فوق و درد شدید هشداری است که احتمالا از این ناحیه  آسیب خواهید دید و مرتکب اشتباه و یا گناه خواهید شد . ورود سخت ودردناک روح به بدن از طریق ناف و بطن ،میتواند دال بر مال حرامی باشه که در قبول توبه و تجدید حیات معنوی ،موانعی را ایجاد نموده که شما در عالم واقع به آن کم توجه هستید .

توصیه :

ضمن اینکه مراقب اطرافیان و رفتارهای آنها هستید ، در مورد تصمیمات و یا معاملاتی که انجام میدهید هم مراقب باشید . مالی را که نسبت به آن شک دارید از وجود و حریم خود دور و پاک کنید تا جایگاه شما حفظ شود.

توجه به اموال و دارائیهایی موجود داشته باشید .

توسل داشته باشید ارتباط معنوی خود را با پروردگار محکمتر کنید . توبه و استغفار کنید . صدقه محافظ شما در برابر آسیب های احتمالی است . ان شاالله عمری طولانی وبا عزت را سپری خواهید کرد.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

7 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

7
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.