مقاله تعبیر خواب زندگی شانسی

تعبیر خواب زندگی شانسی
مقاله

 خواب تاس و زندگی شانسی

تعبیر خواب زندگی شانسی چیست ؟ خواب دیدم یه پارچه مشکی دایره‌ای، در ابعاد حدود ۲۰ در ۳۰ سانت، بود که روی اون علامت‌های عجیب و غریبی مثل علامت‌های جفر و از این جور چیزها نوشته شده بود.

یه تاس،  مثل تاس‌های بازی منچ دستم بود که به جای عدد، حروف روش نوشته بود، من تاس ۶ بار پرتاب کردم و حروفی را که روی تاس میومد ، پشت سرهم می‌نوشتم.

از چسباندن اونها به هم کلمه یاحسین درست شد، چندین بار هم این کار تکرار کردم،  همین یا حسین اومد. لطفا بفرمائید تعبیر خواب بازی با تاس و زندگی شانسی چیست ؟ 

تعبیر خواب تاس انداختن روی صفحه ای با علامات جفر

شما انسان شریفی هستید که الحمد لله معتقد به اهل بیت ع بوده و محب امام حسین ع هستید. 

ولی بعضی اوقات، اصلاح امور و برطرف شدن مشکلات و سختیها ( سیاهی پارچه) و ردیف شدن کارتان را به شانس و اقبال نسبت می‌دهید و یا بعضاً به رمال رجوع میکنید .

[toggle title=”حدید: ۲۰” state=”open”]واعلموا انما الحیاه الدنیا لعب ولهو. همانا حیات دنیا بازیچه ولهو است.[/toggle]

شما در این بازی از تاس استفاده کردین که دال بر شانسی بودن امور است.

اموری را که تصور می کنید در عالم جدا جدا و تصادفی و بدون علت براتون اتفاق میفته، این‌گونه نیست . همه وقایع زندگی دارای علل و اسباب است و تمام خیرات به واسطه وجود شریف اهل بیت علیهم السلام نصیب شما می‌شود. هیچ چیز در این عالم شانسی اتفاق نمی‌افتد. 

در واقع هر بار که حرفی از حروف نام مبارک‌ امام حسین ع می‌آمد و در آخر تکمیل میشد، دال بر این است که توجه کنید که علل و اسباب تحقق امورتان با عنایت امام ع در دنیا محقق میشود.

و بیمنه رزق الوری و بوجوده ثبتت الارض و السماء‌.
از برکت وجود او (یعنی حجت و نماینده الهی) مردم روزی می‌خورند و به خاطر هستیِ او آسمان و زمین برپاست .

در زیارت جامعه می‌خوانیم :
بِکمْ ینَزِّلُ الْغَیثَ، وَ بِکمْ یمْسِک السَّمآءَ اَنْ تَقَعَ عَلَى الاَْرْضِ اِلاَّ بِاِذْنِهِ و….وَ بِکمْ ینَفِّسُ الْهَمَّ، وَ یکشِفُ الضُّرَّ،
بخاطر شما باران را نازل می‌کند و به‌خاطر شماست که نگهدارد آسمان را از این که بر زمین افتد، جز به اذن او…
و بخاطر شما اندوه گشوده می‌شود و سختی برطرف می‌گردد.

البته شما ارادت ویژه‌ای نسبت به امام حسین ع دارید و‌‌ این در قلب و باور شما وجود دارد و‌ گاه بروز و ظهور پیدا می‌کند و متوجه این امر می‌شوید. شاید دوباره غفلت کرده و مبنای اصلاح و مرتب شدن امور‌تان را به شانس و بخت نسبت می‌دهید .
مثلاً می گویید از شانسم بود که با فلانی ازدواج کردم و یا شانس آوردم که فلان کار را پیدا کردم.

در واقع این خواب رهنمودی به این نگاه توحیدی است که همه چیز از جانب اوست خدا اراده کرده که به واسطه وجود معصوم که مظهر اسماء و صفات الهی هستند، مردم رزق داده شوند و یا هم و غمشان برطرف شود و دعاهایشان به اجابت برسد.

شما در عالم واقع حاجتی دارید و یا از گرفتاری رنج می‌برید و این خواب رهنمودی است تا با توسل به امام حسین ع حاجت روا شوید.

توصیه

 معرفت خود را در این زمینه افزایش داده و همیشه با نگاه توحیدی به عالم و امورتان بنگرید . اگر مراجعه ای به فال‌بین و رمال و… دارید، از این امر منصرف شوید.

رجوع به این امور در جای خود نوعی شرک محسوب میشود . کارهایتان را به خدا واگذار کنید و به اهل بیت ع توسل داشته و حقیقتا آنان را واسطه فیض الهی بدانید .‌
استغفار کرده و صدقه دهید و ارتباط خوبتان را با ابا عبد الله ع محکم کنید .

موفق باشید .

نوشته‌های مرتبط

تعبیر خواب فروشگاه کتاب
ابزار دانش
کارشناس تعبیر خواب، فاطمه امینیان
تعبیر خواب فروشگاه کتاب

مشاهده تعبیر خواب فروشگاه کتاب تعبیر خواب فروشگاه کتاب چیست؟ دیشب‌ در خواب میدیدم باید برای دانشگاه تکلیفی به صورت پاورپوینت اماده میکردم( سالهاست دانشجو

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.