مقاله تعبیر خواب درخت آلوچه

مقاله

تعبیر خواب درخت آلوچه

تعبیر خواب درخت آلوچه چیست؟ خواب دیدم داخل یه باغ بزرگی که پر از دار و درخت بود هستم، درخت آلوچه ایی رو تکون میدادم با اینکه خیلی درخت بزرگی بود از پایین تکون میدادم، ولی به جای اینکه آلوچه سبز و تازه بریزه، به جاش آلو خشک میاد پایین بعد حرص میزدم که همه رو جمع کنم..

تعبیر خواب :

با نام و یاد خدا خیر است ان شاالله توجه به خواص آلو و آلوچه نکته بسیار مهمی است که درخواب شما وجود دارد . امام صادق (ع) دیدن باغ را نشان از فرزند صالح ، وجود یک زن نیکو سرشت (همسر، مادر، خواهر،دوست) ،صاحب ثروت،مقام و مرتبه بالا،خوشحالی ،خدمتکار یا پرستار . به این ترتیب میوه درختان حائز اهمیت خواهد بود . درختانی که میوه و ثمره دارند به مراتب بهتر از درختان بی ثمر است . آلوچه نیز فوایدی را به همراه دارد . ملین بودن و خنکی آن مد نظر می باشد . درختان نمادی از رشد صعودی در دوستی ها ،تجارتها ،مقام و رتبه،خوشحالی فرزندان،و یا بلعکس می باشد.شما درختی را تکان داده اید که ثمره آن آلوچه بوده ، با توجه به اینکه فصل میوه در تابستان است پس شما میوه خوبی از رشدی که در حال ادامه آن هستید برداشت نمی کنید . این موضوع وقتی که آلوهای خشک از درخت می افتد تایید شده و حرص شما برای جمع آوری بی ثمر بودن آن را نشان می دهد .آلوچه به طور معمول ترش است ،گرچه خواصی دارد ولی برای برخی از افراد مفید می باشد . باغ بسیار خوب است به شرطی که درختانی مثمر ثمر داشته باشد . حاصل آنکه : در راه یا تصمیم یا کاری که در حال انجام آن هستید ثمره خوبی نخواهد داشت . ممکن است کاری که در حال انجام آن هستید برای شما مناسب نباشد ولی برای دیگری استفاده بهتری داشته باشد . توصیه می شود : دقت بیشتری داشته باشید . تأمل کنید ، مشاوره مناسب نیز کمک بزرگی است . صدقه رفع هرگونه ناگواری است .

نوشته‌های مرتبط

تعبیر خواب فروشگاه کتاب
ابزار دانش
کارشناس تعبیر خواب، فاطمه امینیان
تعبیر خواب فروشگاه کتاب

مشاهده تعبیر خواب فروشگاه کتاب تعبیر خواب فروشگاه کتاب چیست؟ دیشب‌ در خواب میدیدم باید برای دانشگاه تکلیفی به صورت پاورپوینت اماده میکردم( سالهاست دانشجو

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

6 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

6
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.