مقاله تعبیر خواب درخت بزرگ و زیبا

مقاله

تعبیر خواب درخت بزرگ و زیبا

تعبیر خواب درخت بزرگ و زیبا چیست؟ خواب دیدم با مادرم رفتم بهشت زهرا سر خاک مادربزرگم(مرحومه)، مامانم رفت از تو ماشین وسیله بیاره، من اونجا بالا سر خاک بودم، دیدم بالا سر خاک مادربزرگم درختی که نمیدونم چندین متر بود.

خیلی خیلی بزرگ و ارتفاع زیادی داشت، و پر از انواع میوه ها بود، یکدفعه مادربزرگم را دیدم جلوم هست، و میگه دخترم ازاین میوه ها بخور مادر، و بعد یکدفعه از خواب پریدم.

میوه هایی که برق میزد و رنگش اونقدر چشمام رو گرفته بود باور نکردنی بود، خیلی خاص بودن، رنگارنگ، تو این دنیا تا حالا ندیده بودم.

تعبیر خواب درخت بزرگ و زیبا

[highlight color=”green”]امام صادق علیه السلام: دیدن درخت ده وجه است: اول پادشاه- دوم طلا و جواهرات- سوم بازرگان و تاجر- چهارم مردی مبارز و سخت کوش- پنجم مرد عالم و بزرگ- ششم مرد مومن و خداترس- هفتم مرد کافر- هشتم عنوان و مقام- نهم جنگ و دشمنی- دهم مرد منافق و دورو[/highlight].

در کلام سراسر نور الهی می فرماید:[toggle title=”سوره بقره ایه ۲۵” state=”open”]وبشرالذین امنوا و عملوا الصالحات ان لهم جنات تجری من تحتها الانهار کلما رزقوا منها من ثمرة رزقا قالوا هذا الذی رزقنا من قبل و اتوا به متشابها- به کسانی که ایمان آورده و کارهای شایسته انجام داده‌اند، بشارت ده که باغ‌هایی از بهشت برای آنهاست که نهرها از زیر درختانش جاریست هر زمان که میوه ای از آن، به آنان داده شود می گویند: این همان است که قبلاً به ما روزی داده شده بود. (ولی اینها چقدر از آنها بهتر و عالی تر است)[/toggle]

درختان هر یک به تنهایی آیاتی هستند که قدرت و توانایی خداوند را در منظر چشم هر بیننده به نمایش می‌گذارند، و هر بخش از این آفرینش عجیب و زیبایِ خداوند، دفتر عظیم از معرفت خداوند بزرگ می باشد.

بر اساس آموزه های قرآن کریم هرچه در عالم آفرینش لباس هستی پوشیده به تسبیح و تقدیس خداوند متعال مشغول است.

رویای شما حامل بشارتهای نیکویی است، که شخصیت و حالات رائی در این تعبیر نقش آفرین است. درخت بزرگ و تنومند با ثمرات گوناگون و دلنواز اشاره بر جایگاه و درجه رفیع شما،

و مادربزرگتان (مرحومه )دارد. گرچه قبرستان دلیل بر غم و اندوه است، اما رویا بیانگر خیرات و مبراتی است که از جانب بازماندگان به روح مادربزرگ هدیه می شود، و ایشان همچنان مهمان دلهای مهربان شما هستند.

درخت بزرگ تنومند دلالت بر خیر و برکت کثیر دارد. و شما از ثمره و میوه های متنوع درخت که رزق عالی معنوی است( قالوا هذا الذی رزقنا من قبل واوتوا به متشابها ) بهره مند خواهید شد.

توصیه می‌شود:

معرفت و شناخت پروردگار حاصل مداقه در آیات و نشانه های پروردگار است، با مراقبه و تزکیه نفس جایگاه معنوی خود را همچنان حفظ بفرمایید، که سبب ترفیع درجات شما خواهد بود.

غم و اندوه ها مرتفع خواهد شد، و روح بزرگ و زیبای شما در دنیا ناظر جایگاه و بهشت اعمال شماست .

وجودتان معطر به عطر خوشبختی🌺

۰
خواب های خود رادر رابطه با درخت بزرگ و زیبا دربخش نظرات همین پست مطرح بفرماییدx

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.