مقاله تعبیر خواب جعبه شیشه ای

تعبیر خواب جعبه شیشه ای
مقاله

مشاهده خواب جعبه شیشه ای

 

تعبیر خواب جعبه شیشه ای که مادرم قرار داشت چیست ؟

خواب دیدم مادرم که فوت شده در یک جعبه شیشه ای مکعب مستطیل باریک خوابیده که انگار جعبه شیشه ای خش دار  باشه و فقط سر مادرشون دیدن که ایشون نگاه میکرده . و بیدار شدن از خواب . مادرشون چند سال پیش فوت کردند .

تعبیر خواب :

 ان شاالله خیر است  .

تعبیر جعبه شیشه ای:

رحمت خداوند شامل مادر شما واقع شود . جنس شیشه ای به صورتی است که لطافت خاصی نسبت به دیگر موارد داشته و ممکن است با تلنگری آسیب ببیند . به همین جهت در تشبیهی زیبا پیامبر اکرم (ص)میفرمایند: «رفقاً باالقواریر» ؛یعنی، با شیشه ها (زنان) با مدارا رفتار کنید. زن را از نظر لطافت و شکنندگی به شیشه ای تشبیه نموده اند.

مادر مرحوم شما با قرار گرفتن در جعبه شیشه ای نشان از احساسات لطیف شان دارد که محدود شده و خشدار بودن نیز حاکی از این مسئله مینماید . چون شما مورد خطاب مادر قرار گرفته اید احتمالا عمل ، تصمیم و یا موردی را انجام داده اید که روح لیطف ایشان خدشه دار شده .

صبر در عمل :

امام علی (ع) نیزفرموده اند:  اَلصَّبْرُ مِنَ الاْ يمانِ كَالرَّاءْسِ مِنَ الْجَسَدِ. نسبت صبر به ايمان مانند نسبت سر براى بدن است .

همچنین امام صادق(ع) هم بیان کردند : عَنْهُ عَلَيْهِ اَلسَّلاَمُ قَالَ : اَلصَّبْرُ مِنَ اَلْإِيمَانِ بِمَنْزِلَةِ اَلرَّأْسِ مِنَ اَلْجَسَدِ فَإِذَا ذَهَبَ اَلرَّأْسُ ذَهَبَ اَلْجَسَدُ كَذَلِكَ إِذَا ذَهَبَ اَلصَّبْرُ ذَهَبَ اَلْإِيمَانُ.

صبر نسبت به ايمان همانند سر نسبت به بدن است،چون سر نباشد تن هم نخواهد بود،همچنين هر گاه صبر نباشد ايمان هم نيست .

در اغلب مواقع عجله و عدم تحقیق و تعقل سبب آسیب جدی به ایمان و عمل شده و صدماتی را به دنبال خواهد داشت .   

مادر با نشان دادن سر خود شما را متوجه صبر در عمل و ایمان نموده است . در واقع این خواب هشداری است در جهت توجه بیشتر شما به اعمال ورفتارهایی که انجام می دهید. صبوری در کارها و تعقل نتیجه بهتری را رقم خواد زد .

 توصیه می شود :

ابتدا صدقه دهید برای در امان بودن از آسیب های احتمالی و آرامش روح مادر . در مسائل مختلف با آرامش و صبوری تحقیق،تفکر و تدبر داشته باشید و بعد تصمیم بگیرید تا نتیجه مطلوب تری حاصل شود . زیرا این روش به رضایت خداوند نیز نزدیک تر خواهد بود . الله اعلم در پناه خداوند باشید.

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.