مقاله تعبیر خواب انگشتر عقیق

مقاله

تعبیر خواب انگشتر عقیق

تعبیر خواب انگشتر عقیق چیست؟

خواب دیدم دو تا دستهام رو باز کردم و کف دستهام رو به سمت پایین، و در انگشتان دستهام حدود ۷-۸ انگشتر هست. نگین دو تا از انگشتر ها عقیق سرخ درشت بود، ولی متوجه بقیه نگین ها نشدم.

تعبیر خواب انگشتر عقیق

دستها نشانه عمل خیر و همت بلند و حامی و پشتیبان وتکیه گاه است.  [highlight color=”green”]امام صادق علیه السلام می فرمایند: انگشترنگین دارچهار معنا دارد: اول قدرت و سلطنت- دوم زن و همسر- سوم فرزند -چهارم مال و ثروت[/highlight]-

رویای انگشتر عقیق عالی است، و حاکی از رزق و روزی مادی ومعنوی وسیع است. شاکر پروردگار باشید که توحید و نعمت ولایت و محبت به اهل بیت علیهم السلام را به شما ارزانی داشته است.

رسول گرامی اسلام می فرمایند: انگشتر عقیق در انگشت کنید که آن، اول کوهی است که اقرار کرده است به یگانگی خدا و به پیغمبری من و به امامت علی علیه السلام.

حضرت علی علیه السلام می فرمایند: نماز کسی که انگشتر عقیق در دست داشته باشد بر نماز کسی که انگشتر غیر عقیق در دست داشته باشد به چهل درجه زیادتی دارد.

[highlight color=”green”]امام صادق علیه السلام می فرمایند: هر که انگشتر عقیق در دست داشته باشد پریشان نشود و عاقبت کارش البته نیکو باشد[/highlight]

انگشتر عقیق حاجت روایی، و عاقبت به خیری، و ایمنی در سفر پر تلاطم زندگی است.رائی با همت بلند خود و حمایت و پشتوانه یک حامی دلسوز از جایگاه ویژه مالی برخوردار خواهد شد.

انگشتر ها رزق معنوی است که سبب زیبایی فطرت پاک شما خواهد شد.( نگین درشت) و یا اگر مجرد هستید، بشارت بر همسر صالح و متدین خواهد بود. و یا مژده بر یک عضو جدید کوچک( نوزاد) در خانواده شماست.

که آرامش و نشاط و شادی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

توصیه می شود:

دعا و درخواست معنویت بیشتر را سرلوحه کارتان قرار دهید، و با توسل به اهل بیت علیهم السلام (خصوصاً امام موسی کاظم علیه السلام و امام رضا علیه السلام) و مراقبه و تزکیه نفس، همچنان جایگاه معنوی خود را حفظ بفرمایید.

 در راستای اعتقاد به ولایت و امامت ائمه معصومین ع ایمان کامل، و عبور از مواقف قیامت ممکن میشود. حفظ معنویت صعود به قله بندگی است و سبب قرب و ترفیع درجه شما خواهد شد.

نگین وجود خود را با استغفار جلا دهید( فقلت استغفروا ربکم انه کان غفارا) تا ان شاءالله باعث نزول برکات در قلب پاک و با صفای شما خواهد شد.

پیمانه وجودتان لبریز از عشق و محبت به اهل بیت علیه السلام.

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.