مقاله تعبیر خواب ماه وپرچم ایران

مقاله

خواب ماه وپرچم ایران

تعبیرخواب ماه وپرچم ایران چیست؟

خواب دیدم در جنگلی هستم، کلی آدم هم کنارم هست یک دفعه به آسمان نگاه کردم ماه رو دیدم، که عده ای نردبانی گذاشته و به سمت  ماه

۰
خواب های خود رادر رابطه با ماه وپرچم ایران دربخش نظرات همین پست مطرح بفرماییدx
می رفتند. وقتی رسیدن، پرچم ایران را باز کرده و شروع به تکان دادنش کردند.

در آسمان دوتا ماه کنار هم بود. من به همسرم که کنارم بود گفتم به آسمان نگاه کن آیا چیزی که من میبینم تو هم میبینی؟ او گفت بله اما دیگران به حرفم گوش نمی کردند و سرشان به کار خودشان بود.

آسمان مهتابی بود وقتی سرم را پایین آوردم احساس کردم تو بهشت زهرا هستم، اما بین قطعه های یک و دو که پر از کاج های بلنده و چند تا قبر هم دیدم.

تعبیر خواب ماه و پرچم ایران

[highlight color=”green”]رسول گرامی ص فرمودند: کشاورزی و درختکاری کنید به خدا قسم آدمیزاد هیچ عملی حلال تر و پاکیزه تر از آن انجام نمی دهد[/highlight]

آیات فراوانی گویای این نکته است که رزق و روزی شما در آسمان است (و فی السماء رزقکم وما توعدون) و آسمان ها همانند موجودات دیگر عالم حمد و تسبیح خدا را می گویند.

و در قرآن کریم با صراحت فراوان فرمانبرداری آسمان و زمین در مقابل اوامر الهی را بیان میکند. رویای آسمان و جنگل بیانگر ترفیع درجه شما و منفعت و سودی حلال است که از آن بهره مند خواهید شد.

در آیات قرآن کریم خداوند به ماه سوگند یاد کرده که نشانه عظمت آن است( والقمر اذا اتسق) سوگند به ما هنگامی که تمام فروزان شود. ماه سیاره ای است که نور خود را از خورشید می گیرد.

و به دور زمین می گردد درخشش ماه تاثیر بسیار مهمی در زندگی انسان و سایر موجودات دارد و رویای دو ماه یعنی تاثیر مضاعف بر زندگی شما که ان شاءالله اوج خواهید گرفت.

  ماه احتمالا اشاره به امام و ولایت پذیری شما می باشد. وشاید هم اشاره به والدین شما باشد که باعث درخشش زندگی شما هستند.

بالا رفتن بر نردبان به سمت آسمان دلالت بر صعود معنوی شماست، و به اهتزاز درآمدن پرچم ایران بر سینه آسمان به امید خدا عظمت و بزرگی کشور سربلند ما ایران است.

که به رخ جهانیان کشیده خواهد شد، و شما نظاره گر آن عظمت خواهید بود، و احتمالاً دیگران به دلیل تعلقات دنیایی و سرگرم روزمرگی ها بودن از این امر بازداشته شده و شاهد این ترقی و اوج گرفتن نخواهند بود.

پیامبر گرامی اسلام می فرمایند:

بد بنده ای است آن بنده ای که دچار سرگرمی و غفلت است و قبرستان و پوسیده شدن را از یاد برده است. بد بنده ای است  آنکه نافرمانی و سرکشی کرده و آغاز و فرجام را به فراموشی سپرده است.

رویای قبرستان و نگاه به پایین انداختن تلنگر و هشداری است، که دنیا فراز و نشیب بسیار دارد، گاه در اوج و گاه در قعر قرار گرفتن وغفلت نکردن از امور آخرت است.

تذکری است برای خانه آخرت که باید توشه و اندوخته ای فرستاد، و احتمالاً به یاد افرادی که دیگر در بین شما نیستند باشید.

توصیه می شود

توجه شما به امور معنوی و آسمانی در زندگی شما نقش بسزایی خواهد داشت، در هر مقام و جایگاهی قرار دارید از امور اخروی غفلت نورزید.

خیرات و انفاق تاثیر نیکوی در جلب رحمت الهی و کسب رزق و روزی مادی و معنوی شما خواهد داشت. 

با امید انکه همواره دراوج خوبی ها بمانید⚘🌺

 

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.