مقاله تعبیر خواب نان و خرما

تعبیر خواب نان و خرما
مقاله

مشاهده خواب نان و خرما

تعبیر خواب نان و خرما چیست ؟خواب دیدم مادر مرحومم درخانه اش بود و من ازپله های خانه اش به بیرون آمدم و خاستم مقداری خرما را دور بریزم ولی دیدم کنار پله ها از در حیاط گدایی نشسته بود و میگفت مقداری غذا بمن بده و من دوباره به خانه نادرم برگشتم و خرماهایی که قرار بود دور بریزم را با تکه ای نان بردم که به گدا بدهم دیدم آن نیازمند داشت میرفت او را صدا زدم و آن نان و خرما را به او دادم و او با صدای بلند خندید و گفت هه هه دروغ گفتم و دستم را ول نمیکرد و من گفتم دستمو ول کن و وقتی دستمو بزور کشیدم تکه ای نان دور انگشتم پیچیده بود و فرار کردم و به خانه مادرم رفتم و در را بستم

 

تعبیر خواب :

تعبیر خواب نان و خرما خیر است ان شاالله .

خرما

حضرت مریم در شرایط سخت و وحشتناکی بود .در بیابانی تک و  تنها با شرایط وضع حمل، بدون آب و غذایی و تهمتهایی که زده بودند . د راین حالت خداوند میفرماید : از خرمای تازه  بخور و آب چشمه را بنوش و چشمت روشن می شود. «فناداها من تحتها ان لا تحزنی قد جعل ربک تحتک سریا. و هزی الیک بجذع النخله تساقط علیک رطبا جنیا .فکلی واشربی و قری عینا»

حال اگر کسی در رویا،  خواب خرما ببیند تعبیر به روزی می شود که برایش  شادی ایجاد کرده و چشم و دلش را روشن می کند. حضرت مریم نیازمند روزی بود و نیز این غم غصه و تنگنا و گرسنگی و فشاری که بر او بود با این خرما نجات یافت و  روشنی او بود .پس خواب خرما روزی ای است که چشم و دل را روشن می کند .

خانه مادری حاکی از جایگاه شما در خانواده می باشد . خرما نعمت است و برکت ،اما شما در حال دور ریختن آن بودید . با توجه به وضعیت و حالات خودتان مواردی را که بیان می شود کشف کنید :

احتمالات اموالی را که از مادر مرحوم به جا مانده مصارف خوب و مناسبی نداشته و به طریقی اصراف و یا ضایع شده است .

دوم اینکه : از اموال آنچه مناسب نیست را صرف خیریه و یا عام المنفعه نموده اید. و یا به عبارتی روغن ریخته را وقف کرده اید .

سوم اینکه : آنچه مرحوم وصیت کرده بودند به جهت مصارف مورد نظر انجام نشده در نتیجه به طریقی اموال ضایع شده اند گرچه به ظاهر صرف امور به اصطلاح خیر شده باشد .

مورد آخر اینکه اموالی که به جهت خیرات و یا مصارف خیریه بوده به افراد مستمند و کسانی که نیاز واقعی داشته اند نبوده . به طور مثال شما خیراتی برای ایشان انجام داده و یا سفره ای را پهن کرده اید ولی کسانی استفاده کرده اند که اصلا نیازی نداشته و اصراف صورت میگیرد ،درضمن اینکه به نیازمندکمک نشده است .

راههای زیادی وجودداردکه خیرات و صدقات را به نیت اموات و برای نیازمندان مصرف نمایید. همانطور که نان و خرما رزق و برکت است اگر درست مصرف نشود و یا اصراف صورت بگیرد از برکت آن کاسته شده و خداوند نیز رضایت از آن نخواهد داشت .

پیچیدن تکه نان دور انگشت شما نشان از برکتی است که هنوز از وجود نان هست و شما میتوانید آن را اصلاح کنید ان شاالله .

توصیه میشود

کمک به ایتام و صدقات جاریه و مستمر بسیار توفیقات روز افزونی است که هم برای مرحوم مادر و هم برای شما خیر کثیر دارد .

در پناه خداوند موفق باشید .

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.