جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب نان و خرما

تعبیر خواب نان و خرما
مقاله

مشاهده خواب نان و خرما

تعبیر خواب نان و خرما چیست ؟خواب دیدم مادر مرحومم درخانه اش بود و من ازپله های خانه اش به بیرون آمدم و خاستم مقداری خرما را دور بریزم ولی دیدم کنار پله ها از در حیاط گدایی نشسته بود و میگفت مقداری غذا بمن بده و من دوباره به خانه نادرم برگشتم و خرماهایی که قرار بود دور بریزم را با تکه ای نان بردم که به گدا بدهم دیدم آن نیازمند داشت میرفت او را صدا زدم و آن نان و خرما را به او دادم و او با صدای بلند خندید و گفت هه هه دروغ گفتم و دستم را ول نمیکرد و من گفتم دستمو ول کن و وقتی دستمو بزور کشیدم تکه ای نان دور انگشتم پیچیده بود و فرار کردم و به خانه مادرم رفتم و در را بستم

 

تعبیر خواب :

تعبیر خواب نان و خرما خیر است ان شاالله .

خرما

حضرت مریم در شرایط سخت و وحشتناکی بود .در بیابانی تک و  تنها با شرایط وضع حمل، بدون آب و غذایی و تهمتهایی که زده بودند . د راین حالت خداوند میفرماید : از خرمای تازه  بخور و آب چشمه را بنوش و چشمت روشن می شود. «فناداها من تحتها ان لا تحزنی قد جعل ربک تحتک سریا. و هزی الیک بجذع النخله تساقط علیک رطبا جنیا .فکلی واشربی و قری عینا»

حال اگر کسی در رویا،  خواب خرما ببیند تعبیر به روزی می شود که برایش  شادی ایجاد کرده و چشم و دلش را روشن می کند. حضرت مریم نیازمند روزی بود و نیز این غم غصه و تنگنا و گرسنگی و فشاری که بر او بود با این خرما نجات یافت و  روشنی او بود .پس خواب خرما روزی ای است که چشم و دل را روشن می کند .

خانه مادری حاکی از جایگاه شما در خانواده می باشد . خرما نعمت است و برکت ،اما شما در حال دور ریختن آن بودید . با توجه به وضعیت و حالات خودتان مواردی را که بیان می شود کشف کنید :

احتمالات اموالی را که از مادر مرحوم به جا مانده مصارف خوب و مناسبی نداشته و به طریقی اصراف و یا ضایع شده است .

دوم اینکه : از اموال آنچه مناسب نیست را صرف خیریه و یا عام المنفعه نموده اید. و یا به عبارتی روغن ریخته را وقف کرده اید .

سوم اینکه : آنچه مرحوم وصیت کرده بودند به جهت مصارف مورد نظر انجام نشده در نتیجه به طریقی اموال ضایع شده اند گرچه به ظاهر صرف امور به اصطلاح خیر شده باشد .

مورد آخر اینکه اموالی که به جهت خیرات و یا مصارف خیریه بوده به افراد مستمند و کسانی که نیاز واقعی داشته اند نبوده . به طور مثال شما خیراتی برای ایشان انجام داده و یا سفره ای را پهن کرده اید ولی کسانی استفاده کرده اند که اصلا نیازی نداشته و اصراف صورت میگیرد ،درضمن اینکه به نیازمندکمک نشده است .

راههای زیادی وجودداردکه خیرات و صدقات را به نیت اموات و برای نیازمندان مصرف نمایید. همانطور که نان و خرما رزق و برکت است اگر درست مصرف نشود و یا اصراف صورت بگیرد از برکت آن کاسته شده و خداوند نیز رضایت از آن نخواهد داشت .

پیچیدن تکه نان دور انگشت شما نشان از برکتی است که هنوز از وجود نان هست و شما میتوانید آن را اصلاح کنید ان شاالله .

توصیه میشود

کمک به ایتام و صدقات جاریه و مستمر بسیار توفیقات روز افزونی است که هم برای مرحوم مادر و هم برای شما خیر کثیر دارد .

در پناه خداوند موفق باشید .

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

7 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
7
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.