مقاله تعبیر خواب آب نیسان

مقاله

خواب آب نیسان

 تعبیر خواب آب نیسان چیست؟ خواب دیدم چادر به سر دارم و از یک بیمار مراقبت مبکنم یک‌دفعه  باران میاد و هر جایی که می‌ایستم از اونجا باران میزنه تو سرم.و بعد یه ظرف گذاشتم زیر باران و آب نیسان جمع کردم و آبش رو خوردم و به مریضم هم‌ دادم . تعبیر خواب آب نیسان چیست ؟

 تعبیر خواب آب نیسان

تعبیر خواب آب نیسان و نوشیدن آن خیر است و در روایات مورد توجه قرار گرفته است .

پیامبر ص فرمودند: درهای رحمت آسمانی در چهار وقت گشوده می‌شود. که یکی از آن موقع بارش باران هست.

قران می‌فرماید : الم تران الله انزل من السماء ماء فتصبح الارض مخضرا .آیا ندیده ای که خدا از آسمان باران فرو فرستاد وبا بارش آن زمین را سر سبز و پر طراوت گردانید .

رسول خدا  ص فرمود: جبرئیل دارویی به من آموخت که با آن به دارویی دیگر نیاز نیست. پرسیدند: آن چیست؟ پاسخ دادند: آب باران پیش از رسیدن به زمین گرفته و در ظرف پاکیزه ای قرار داده شودو یک از سوره های حمد، توحید، فلق و ناس هفتاد مرتبه بر آن خوانده شود؛ آن گاه یک لیوان صبح و یک لیوان شب از آن نوشیده شود.

امیرالمومنان ع فرمود: نوشیدن آب باران بسیار عالی است؛ چرا که مایه پاکیزگی بدن است و از بیماری ها جلوگیری می کند و خدا فرمود: از آسمان بر شما آبی فرو می فرستد تا با آن شما را پاکیزه و پلیدی شیطان را از شما دور کند

آب آسمان را بنوشید زیرا بدن را طهارت می بخشد و بیماری ها را از بدن دفع می کند. خداوند در سوره انفال آیه ۱۱ می فرماید:” و از آسمان بارانی برای شما فرستاد که به وسیله آن پاکتان کند”

امام علی ع :“آب آسمان سبک، گوارا و صاف است و برای بدن ها مفید است به شرطی که زیاد روی زمین نماند.

 پرستاری از بیمار

پرستاری از بیمار اجر و پاداش بسیاری دارد  پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله ارج و بهای پرستاری را در ضمن روایتی چنین بیان می فرماید: مَن قامَ عَلی مَریضٍ یَوما وَ لَیْلَةً بَعَثَهُ اللّه ُ مَعَ اِبراهیمَ الخَلیلِ علیه السلام فجادَ عَلَی الصِّراطِ کَالْبَرْقِ اللاّمِعِ وَ مَن سَعی لِمَریضٍ فی حاجَةٍ فَقَضاها خَرَجَ مِنْ ذُنوبِهِ کَیَومٍ وَلَدَتْهُ اُمُّهُ

کسی که یک روز و یک شب پرستاری بیماری را به عهده بگیرد، خداوند او را با ابراهیم خلیل علیه السلام محشور می کند.

علی ع فرمودند : هرکه در حاجت بیماری کوشش کند، چه آن را برآورده کند و چه به سرانجام نرساند، مانند روزی که از مادرش متولد شده، از گناهانش پاک می‌شود.

قرآن کریم نیز به صراحت می گوید: «وَ أَحْسِنُوا إِنَّ اللّهَ یُحِبُّ الْمُحْسِنینَ؛ و نیکی کنید که خداوند نیکوکاران را دوست می دارد». (بقره: ۱۹۵)

تعبیر رویای شما 

شما انسان با تقوا و نیکوکاری هستید درعالم واقع مشغول به کاری و یا خدمات به دیگران هستید که به دنبالش  رحمت الهی بر شما نازل میشود  . این لطف و  رحمت به لطف خدا ادامه و استمرار دارد.

با توجه به روایات و آیات نگهداری از بیمار اجر بسیار دارد در ادامه آن خدمت رسانی که مشغول هستید  الحمدالله  رحمت الهی هم شامل حال شما شده است از گناهانی پاک میشوید .

با نوشیدن آب در  رؤیا اگر کسالتی و بیماری  در عالم واقع دارید  به لطف خداوند شفای عاجل عنایت می‌شود. همچنین مشکلات فردی که در عالم واقع به او رسیدگی می کنید حل شده و یا اگر بیمار باشد بهبود پیدا می‌کند . ان شاءالله نتیجه زحمات خود را بزودی خواهید دید .

توصیه 

صدقه داده و به لطف این همه نعمتهای الهی بسیار شاکرباشید و صدقه بدهید . اگر بیماری دارید و یا خود بیمار هستید از آب باران بهره بگیرید . شاکر نعمات الهی باشی  تا  نعمتتان افزون شود. 

درپناه حق باشید

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.