مقاله تعبیر خواب نماز نشسته

تعبیر خواب نماز نشسته
مقاله

مشاهده خواب نماز نشسته

تعبیر خواب نماز نشسته چیست ؟من دیشب خواب دیدم سجاده رو پهن کردم دقیقا رو به قبله و نمازمو نشسته خوندم نماز عصر بود  حسم در خواب خیلی خوب بود با خودم میگفتم مهم حرف زدن با خداست  بعد دنبال این بودم یه پولیو صدقه بدم به یه خانمی و ناراحت نبودم که طرفو پیدا نکردم و پول برای خودم موند

حالم خیلی خوب بود      بیکار      مجرد

تعبیر خواب :

تعبیر خواب نماز نشسته خیر است ان شاالله .

قرآن کریم (الَّذِینَ یَذْكُرُونَ اللَّهَ قِیَامًا وَ قُعُودًا وَ عَلىَ جُنُوبِهِمْ (آنان كه همواره خدا را ایستاده و نشسته و به پهلو آرمیده، یاد مىكنند. بنار بر این، برای دائم الذکر بودن، جاری کردن اذکار شریفه بر زبان کافی نیست. )

جانماز و سجاده نمادی است برای عبادت و دیدن آن بسیار نیکو است . امام صادق (ع) در تعبیر نماز میفرمایند : ایمنی ،عز و جاه ،رستگاری ،شادی و حاجت روایی است .

نشسته خواندن نماز برای کسانی که ناتوان از ایستادن هستند و عسر و حرجی دارند خالی از اشکال است. به نظر می رسد با توجه به بیماری که اشاره نمودید احتمالا شک در نمازهایتان دارید .

خداوند در هیچ یک از امور عبادی دوست ندارد سختی متوجه بندگان شود . واجبات از شرایط اجرای آن دو امر است . که بر اساس شرایط فردی در اجرا تنظیم می شود . بنابراین از این موضوع نگران نباشید. در واقع این خواب بشارتی است که نماز نشسته نیز در شرایط بیماری که قادر به ایستادن نبودید در حالی که مراقبت از صحیح بودن آن داشته باشید ان شاالله قبول است .

صدقه

صدقه : امام باقر (ع) : اَلْبِرُّ وَصَدَقَةُ السِّرِ يَنْفِيانِ الْفَقْرَ وَيَزيدانِ فِى الْعُمْرِ وَيَدْفَعانِ سَبْعينَ ميتَهَ سُوءٍ نيكوكارى وصدقه پنهانى، فقر را مى زدايند و عمر را مى افزايند و هفتاد نوع مردنِ بد را از انسان دور مى كنند.

پیامبراکرم(ص) : اِنَّ الصَّدَقَةَ تَدْفَعُ میتَةَ السُّوء عَنِ الاِنْسان؛ صدقه و انفاق، مرگ های سیاه و بد (سوختن در آتش، تکه تکه شدن در تصادفات و مانند آن) را از انسان دفع می کند».

در نتیجه توجه داشته باشید که صدقه به چه اندازه میتواند آثار خوبی داشته باشد . شما یا تردید در رفع بلا توسط صدقه دارید و یا در موقعیتی هستید که به خود شما صدقه تعلق می گیرد .

گاه افراد آثار پنهانی صدقه را درک نمی کنند . بسیاری از اتفاقات ناگهانی کوچک بزرگ در اطراف شما بوده که به وسیله صدقه از شما و خانواده و نزدیکان به لطف خداوند برطرف شده و شاید اصلا متوجه آن نشده اید . تردید وشکی اگر دارید میتوانید با گفتگو با دوستان و اتفاقات پیش آمده رفع کنید و یقین داشته باشید وعده خداوند در رفع بلایا حتمی است .

اما حس خوب شما بعد از نماز حاکی از ایمان و امیدی است .یقین داشته باشید که شما از نگاه خداوند دور نیستید . «ان مع اعسر یسرا » بعد از هر سختی ،راحتی و آرامش است .

در نمازهایتان از خداوند بخواهید هر آنچه را که در طلب حلال در خواست دارید . امیرالمؤمنین علی ـ علیه السّلام ـ در یکی از سفارشات خود به فرزندش امام حسن مجتبی ـ علیه السّلام ـ می فرماید: پس در طلب نمودن و دعا کردن اصرار بورز تا (خداوند) باب رحمت را برای تو بگشاید.

تأکید میشود :

صدقه دهید برای عافیت یافتن و شفای از بیماری . دعا آرامش روح و روان است در کنار تلاشهایتان حتما دعا را فراموش نکنید .

در پناه خداوند باشید . دعاهایتان مورد استجابت ان شاالله .

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.