مقاله تعبیر خواب عقیق سبز

تعبیر خواب عقیق سبز و عقرب
مقاله

تعبیر خواب عقیق سبز و عقرب

سلام. تعبیر خواب عقیق سبز چیست؟ من در خواب دیدم در غاری پر از سنگ یشم یا عقیق سبز هستم که بعضی سنگ ها خالص و برخی ناخالص هست که روی ناخالص ها عقرب و عنکبوت قهوه ای هست و برخی خالص ها بدون حیوان هست که جلوی من طبقی نگین آوردند که پر از اینها بود و من خالص ها را انتخاب کردم

     وضعیت رائی:‌ مجرد.

تعبیر خواب :

تعبیر خواب عقیق سبز و عقرب خیر است ان شاالله

عقیق سبز و عقرب

عقیق سبز از سنگهای معدنی است که به طور طبیعی خواصی را دارا هستند . عقیق بدون در نظر گرفتن رنگ آن در روایات سفارش به استفاده از آن شده است .

 امام حسن عسگری (ع) فرمودند: مومن پنج نشانه دارد که یکی شان در دست داشتن انگشتر عقیق در دست راست است که نشانه ایمان به شمار می رود.

 از  امام جعفر صادق (ع) فرموده اند که: انگشتر عقیق در دست کنید که مبارک وامید بخش است و عاقبت صاحب انگشتر عقیق به خیر و نیکی می باشد .

اما رنگ سبز آن هم حاکی از آرامش ، ثبات تصمیم و رزق و روزی با وسعت خیر است . سنگ یشم هم خواصی شبیه به عقیق داشته و امروزه استفاده پزشکی هم دارد .

در نظر داشته باشید خلوص در هر چیز اساس آن را تشکیل داده و نکته قابل اهمیت است . شما در غاری پر از عقیق یا یشم هستید یعنی از منبع و اصل ایمان ،آرامش و نعمت رزق الهی . توجه داشته باشید که عقیق از اولین سنگهایی است که به مقام ولایت گواهی داده ولایت پذیر شد .

وجود عنکبوت و یا عقرب با ویژگی هایی که دارند ، موانع ،تردیدها ،مخالفان و یا دشمنانی است که در مقابل شما قرار دارد . نکته مهم اینکه سنگ های ناخالص جاذب عقرب و عنکبوت خواهند شد . خوشبختانه شما با ایمان و خلوص نیتی که دارید کاری خالصانه انجام می دهید .

احتمال اول : کار، تصمیم و یا عمل و رفتاری دارید که باید بررسی نمائید چه مواردی می تواند مانند عقرب بوده و به شما صدمه و آسیب برساند . در نظر بگیرید که عقرب و یا عنکبوت آهسته و بدون سر و صدا طعمه خود را به دام انداخته و مسموم می کند . به سلامت و با ایمان ازآن عبور کردید ولی امکان دارد که دوباره گرفتار شوید .

احتمال دوم : با توجه به مجرد بودن شما ، امر خیری در پیش دارید که باید خالص و خیر خلوص آن را تشخیص داده و به ظاهر توجه نداشته باشید .با آرامش و ایمان انتخابی مناسب داشته باشید .

حتما :

صدقه دهید تا از آسیب های احتمالی محفوظ باشید .حتما ملاکهایی را در نظر داشته باشید تا انتخاب خوب و خالص داشته باشید.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.