اشیاء و وسایلسعی

تعبیر خواب عقیق سبز

تعبیر خواب عقیق سبز در غاری پر از عقرب

تعبیر خواب عقیق سبز و عقرب

سلام. تعبیر خواب عقیق سبز چیست؟ من در خواب دیدم در غاری پر از سنگ یشم یا عقیق سبز هستم که بعضی سنگ ها خالص و برخی ناخالص هست که روی ناخالص ها عقرب و عنکبوت قهوه ای هست و برخی خالص ها بدون حیوان هست که جلوی من طبقی نگین آوردند که پر از اینها بود و من خالص ها را انتخاب کردم

     وضعیت رائی:‌ مجرد.

تعبیر خواب :

تعبیر خواب عقیق سبز و عقرب خیر است ان شاالله

عقیق سبز و عقرب

عقیق سبز از سنگهای معدنی است که به طور طبیعی خواصی را دارا هستند . عقیق بدون در نظر گرفتن رنگ آن در روایات سفارش به استفاده از آن شده است .

 امام حسن عسگری (ع) فرمودند: مومن پنج نشانه دارد که یکی شان در دست داشتن انگشتر عقیق در دست راست است که نشانه ایمان به شمار می رود.

 از  امام جعفر صادق (ع) فرموده اند که: انگشتر عقیق در دست کنید که مبارک وامید بخش است و عاقبت صاحب انگشتر عقیق به خیر و نیکی می باشد .

اما رنگ سبز آن هم حاکی از آرامش ، ثبات تصمیم و رزق و روزی با وسعت خیر است . سنگ یشم هم خواصی شبیه به عقیق داشته و امروزه استفاده پزشکی هم دارد .

در نظر داشته باشید خلوص در هر چیز اساس آن را تشکیل داده و نکته قابل اهمیت است . شما در غاری پر از عقیق یا یشم هستید یعنی از منبع و اصل ایمان ،آرامش و نعمت رزق الهی . توجه داشته باشید که عقیق از اولین سنگهایی است که به مقام ولایت گواهی داده ولایت پذیر شد .

وجود عنکبوت و یا عقرب با ویژگی هایی که دارند ، موانع ،تردیدها ،مخالفان و یا دشمنانی است که در مقابل شما قرار دارد . نکته مهم اینکه سنگ های ناخالص جاذب عقرب و عنکبوت خواهند شد . خوشبختانه شما با ایمان و خلوص نیتی که دارید کاری خالصانه انجام می دهید .

احتمال اول : کار، تصمیم و یا عمل و رفتاری دارید که باید بررسی نمائید چه مواردی می تواند مانند عقرب بوده و به شما صدمه و آسیب برساند . در نظر بگیرید که عقرب و یا عنکبوت آهسته و بدون سر و صدا طعمه خود را به دام انداخته و مسموم می کند . به سلامت و با ایمان ازآن عبور کردید ولی امکان دارد که دوباره گرفتار شوید .

احتمال دوم : با توجه به مجرد بودن شما ، امر خیری در پیش دارید که باید خالص و خیر خلوص آن را تشخیص داده و به ظاهر توجه نداشته باشید .با آرامش و ایمان انتخابی مناسب داشته باشید .

حتما :

صدقه دهید تا از آسیب های احتمالی محفوظ باشید .حتما ملاکهایی را در نظر داشته باشید تا انتخاب خوب و خالص داشته باشید.

مشاهده بیشتر
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x