آالفعواطف و احساساتمیوه ها و سبزیجات

تعبیر خواب انگور سیاه

 خواب انگور سیاه چیست

تعبیر خواب انگور سیاه چیست؟ نزدیک صبح بود که خواب دیدم از درخت باغ همسایه کناری چند شاخه انگور سیاه متمایل به حیاط خانه شده بود . من چند تا انگور نسبتا درشت و آبدار چیدم و خوردم . همزمان به خودم می گفتم چون وارد حیاط باغ ما شده پس چیدن و خوردنش حلال است.

تعبیر خواب انگور سیاه:

 

تعبیر خواب انگور بسیار خوب است. از میوه های است که خواص فراوانی برای آن ذکر شده است.

خواص انگورسیاه ( انگور شانی)
طبق بررسی ها و مطالعات به عمل آمده شواهد نشان می دهند که انگور سیاه دارای خواص بیشماری در زمینه پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری ها است. یکی از اصلی ترین فواید انگور سیاه، تصفیه خون و خون ساز بودن آن است. این میوه همچنین با افزایش فشار خون به کنترل جریان خون کمک می کند.

انگور سیاه نسبت به انواع انگورهای موجود در مناطق مختلف، حاوی آنتی اکسیدان بیشتری است. به هر میزان که پوست انگور تیره تر باشد، حاوی مواد تشکیل دهنده فعالتری است. بخش عظیمی از این مواد معدنی و مفید در پوست انگور ذخیره شده است.
همینطور، کنترل قند خون ، شادابی و لطافت پوست ، تقویت حافظه ، سلامت قلب
همچنین برای اعصاب و آرامش هم مفید است.
عن امام صادق ع :إنَّ نوحا شَكا إلَى اللّهِ الغَمَّ ، فَأَوحَى اللّهُ إلَيهِ : كُلِ العِنَبَ الأَسوَدَ ؛ فَإِنَّهُ يَذهَبُ بِالغَمِّ .
امام صادق ع : نوح ، از اندوه ، به درگاه خداوند ، شكايت برد . خداوند به او چنين وحى فرستاد که انگور سیاه بخور چرا که آن غم و اندوهی را می برد

تعبیرهای مشابه

نتیجه:

 

نتیجه این که احتمالا شما عزیز بزرگوار مشکلی دارید که همسایه یا اطرافیان شما می توانند به رفع آن کمک کنند. حالا یا در زمینه مالی ، فکری یا جسمانی یا مسائل دیگر.
گاهی اوقات همسایه و دوستان از خواهر و برادر به انسان نزدیکتر هستند. شاید غم و غصه ای دارید که آنها می توانند برای رفع آن کمک کنند.
در هر حال خوب است با در نظر گرفتن قابلیتهای آنها و با حفظ حریمها از ایشان در موردی که مشکل دارید مدد بگیرید.

 احتمال دیگر اینکه به هر حال بدن ما به همه مواد غذایی وانواع میوه ها نیاز دارد. استفاده از مواد غذایی انرژی زا برای بدن بسیار مهم است. چرا که جسم مرکب روح است . بنابراین لازم است تمام مواد مورد نیاز بدن تآمین شود تا با فکر و خاطری آسوده به زندگی و مسیر بندگی بپردازید.

اگر از مسئله ای رنج می برید با توکل بر خدا و مشاوره با اهل فن کمک می توانید مشکل را حل کنید. ان شاء الله در پناه خدا باشید

مشاهده بیشتر
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x