مقاله تعبیر خواب کفش ورنی سورمه ای

تعبیر خواب کفش ورنی سورمه ای
مقاله

مشاهده خواب کفش ورنی سورمه ای

تعبیر خواب کفش ورنی سورمه ای چیست؟سلام وقت بخیر ،من ی خواب نسبتا طولانی دیدم ولی متاسفانه به غیراز مواردی که عرض میکنم چیزی دیگه ای خاطر نمیاد ،مثله اینکه به بازاری رفته بودم دور از منزل وکفش سورمه ای ورنی براق خریدم که به نظر خیلی دوسش داشتم و زیبا بود،و بعداز کلی دغدغه از سوار شدن اتوبوس خودم را به منزل رسوندم،و کفشامو پوشیدم که به خواهرم و خانواده نشون بدم،اما بلافاصله بعداز اینکه توی پا میرفت،چپ و راست کفش آویزون میشد یعنی گشاد میشد،خواهرم گفت چرا گشاد خریدی،گفتم اندازس،و دوباره میپوشیدم،بلافاصله لبه های کفش از پام فاصله میوفتاد،ولی بعدش با لبخند به خواهرم گفتم میبرم همینجا به ی کفاش میگم یکمش را بگیره،بدوزه که خوب بشه. ممنون از تعبیرتون

انگار درگیر بود ذهنم،میگم انگار توی اتوبوس و گرفتن ماشین برای رسیدن به منزل خیلی اذیت شدم،ولی از دیدن گشادی کفش ناراحت نبودم و احساس کردم راهی هست برای تعمیرش

درگیر بیماری بچه ها و کلا زندگی پرمشغله       متاهل

تعبیر:

خیر و برکت  است ان شاالله 

کفش نیز از جمله  پوشیدنی هایی است که قرآن کریم می فرماید «« هُنَّ لِبَاسٌ لَّكُمْ وَأَنتُمْ لِبَاسٌ لَّهُنَّ » همسران لباس یکدیگرند و تکمیل کننده هم .»

و بر اساس آیه دیگر از قرآن کریم « لباس التقوی خیر لکم »  تقوای فرد به میان می آید و در بسیاری از مواقع هر دو در کنار یکدیگر قرار می گیرند .

رنگ سورمه ای کفش نیزحاکی از کمی تردید و دودلی و احتمالا نگرانی باشد که با براق بودن جنس آن که ورنی بود از شدن آن کاسته می شود .

مسیله نقلیه اتوبوس هم به راه و مسیری که در زندگی دارید.و تعمیر همان  است که درصدد اصلاح امور        می باشید .

حاصل آنکه :

همسرو همراه شما احتمالا با شما مساعدت کمتری درامور زندگی دارد . و یا از کمی دربرخی از امور ایمان ضعیف تری در مقایسه با شما دارند . سعی و تلاش شما برای اصلاح زندگی و مستحکم کردن بنیان آن قابل تقدیر است . نگهداشتن و حفظ کردن آبروی خانواده از موارد ارزشی است که پیامبر گرامی اسلام (ص) می فرماید: اِنَّ حُرمَهًْ عِرض المُؤمِنِ کحُرمَهًْ دمِهِ و مالِهِ؛ حرمتِ حیثیت و آبروی مؤمن همانند حرمتِ جان و مال او است.

امام جعفرصادق(ع) نیز می فرماید: المُؤمنُ حرامٌ کلُّهُ: عِرضُهُ و مالُهُ و دَمُهُ؛ مؤمن سراسر وجودش حرمت است: حرمت آبرو، حرمت مال و حرمت خون و جان او.

امیرالمؤمنین (,ع) : مَن بَذلَ عِرضَهُ ذَلَّ؛ کسی که حیثیت و آبروی خود را می برد خودش را به پستی و خاک مذلّت افکنده است.

روایات بسیاری دراین زمینه وجود دارد که به اهمیت آن اشاره دارد . محبت شما نسبت به همسر و  تقوای شما در وفاداری موجب شده که در رویا نیز به اصلاح امور بپردازید و به اصطلاح آن را تعمیر کنید . سختی که در این راه به شما تحمیل می شود در نگاه خداوند بدون پاداش نخواهد بود .

نگرانی که برای زندگی دارید و بچه ها از آن مستثنی نیستند شما را مسمم تر کرده است . عدم ناراحتی درزندگی با وجود سختی ها به شما کمک می کند که در مسیر محکم تر قدم بگذارید . .« انّ مع العسر یسرا » بعداز هر سختی گشایشی وجود دارد .

در نظر داشته باشید که افراد روحیات متفاوتی دارند ،برخی برون گرا و برخی درون گرا هستند .گاه افراد ناراحتی ، نگرانی و … را بروز نمی دهند و گاه ظاهر می کنند . اما اینطور نیست که افراد درون گرا بی تفاوت هستند . در بسیاری از مواقع در زمانی که خودتان آرامش دارید به طرح مسئله بپردازید و مشکلات را حل کنید .

مراجعه به مشاوره مؤمن و مقید به شما کمک میکند تا از روش مطمئن و یقین آوری مشکلات را برطرف کرده و روابط فی مابین را اصلاح کنید . در این زمینه تخصصان از روش هایی استفاده می کنند که بدون تنش آرامش به خانواده بر میگردد .

درپناه خداوند باشید .

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.