اشیاء و وسایلدفلباس و پوشیدنی‌ها

تعبیر خواب دست‌بند فیروزه‌ای

 

خواب دست‌بند فیروزه ای

تعبیر خواب دست‌بند فیروزه‌ای چیست؟ خواب دیدم به دستم دست‌بندی است که با مهره‌هایی کوچک از جنس فیروزه درست شده است. بسیار متعجب و خوشحال بودم از این دست‌بندی که مال خودم بود. 
(مجرد هستم )

تعبیر خواب

تعبیر خواب دیدن دست‌بندی از سنگ‌های فیروزه ان شاء‌الله خیر و برکت را برای شما به دنبال دارد .

خواص فیروزه

خواص سنگ فیروزه در روایات بیان شده است.امام رضا علیه السلام فرمودند : اولین کوه‌هایی که اقرار به ولایت حضرت علی علیه السلام کردند ،کوههای فیروزه ، عقیق و یاقوت بوده است . اقبال الاعمال ۴۶۵

روزی مردی خدمت امام کاظم علیه السلام رسید و در انگشت حضرت ، انگشتر فیروزه‌ای دید . در حالی که آن مرد به انگشتر خیره شده بود ، حضرت از او پرسیدند: می دانی نام این انگشتر چیست ؟ وی در پاسخ گفت : فیروزه . حضرت به او فرمود : فیروزه نام آن در زبان فارسی است ، لکن در زبان عربی به آن ظفر  (پیروزی ) می‌گویند . کافی ۶ / ۴۷۲

امام صادق ع در باب فوائد این‌ سنگ ارزشمند فرمودند : فیروزه فوایدی دارد ، نگریستن به آن چشم را قوت می‌بخشد، نگاه کردن به آن سبب نشاط و شادی روح است، موجب تقویت قلب و افزایش سعه صدر می‌گردد، تحمل در برابر سختی‌ها را زیاد و موجب برآورده شدن حاجات است.

گذاشتن فیروزه بر روی چاکرای گلو برای درمان گلو درد ، تقویت تارهای صوتی و درمان بیماری های ریوی و تنفسی موثر می نماید.

امام صادق ع: دیدن فیروزه در خواب چهار معنی دارد.
نصرت و پیروزی است.
بر آورده شده حاجت است.
قدرت و توانایی و‌ ولایت است.

تعبیر رویا

دست‌بند زیبایی با سنگ‌های فیروزه را در دستان خود مشاهده کردید. مصادیقی از تعبیر خوب رویای شما بیان‌ می‌شود و با توجه به حالات شما در عالم واقع به اذن خدا تحقق می‌یابد .

اگر در زندگی در شرایط دشواری هستید خداوند متعال به شما سعه صدری نیکو می‌بخشد و به دنبالش‌ در کارتان گشایش حاصل می‌‌شود.

حاجتی دارید که برآورده به خیر شده و این‌ امر موجب نشاط و شادابی روح شما خواهد شد .

شما در موقعیت و جایگاهی خوبی قرار می‌گیرید و با قدرت و توانایی ولایتی نیکو بر دیگران پیدامی‌کنید. باید مراقب مسئولیتهایی که بر عهده می‌گیرید باشید و از حفاظت آن‌ غافل نشوید .

در زمینه محبت و ولایت اهل بیت ع نیز توفیق بیشتری پیدا می‌کنید. بدین‌معنا که در جهت تقویت ولایت و اسلام ناب با نیت خیر اعمال صالحی را انجام می‌دهید ( دست نماد اعمال انسان است که با نگین فیروزه احاطه شده است ) .

ان شاء‌الله همسری مومن و ولایی نصیبتان می‌شود و او نیز در مسیر زندگی مشوق و زینت بخش کارهای زیبای ولایی شما خواهد بود.

استفاده از انگشتر ، گردنبند و یا دست‌بند فیروزه برای دور کردن انرژی‌های منفی به ویژه چشم زخم و آثار آن بسیار مناسب است.

این سنگ مانند عقیق ، حرز بسیار مهمی در برابر حوادث و بلایا به شمار می‌رود و برای آسان شدن کارها و رونق در کسب و کار بسیار مفید است. 

اگر از این‌ سنگ در هر شکلی استفاده کنید بهره مادی و معنوی خوبی از آن خواهید برد . ان شاء الله از چشم زخم ایمن می‌شوید و اگر از بیماری خاصی که فیروزه در درمان‌آن موثر است رنج می‌برید، از این سنگ ناب بهره ببرید 

خدا حافظ نعمات و خوبی‌های شما باشد 🙏

مشاهده بیشتر
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x