جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب پیچیدن مار دور دست

مقاله

خواب دیدن پیچیدن مار دور دست

تعبیر خواب دیدن پیچیدن مار دور دست چیست؟ منزل داییم بودم که دیدم مار سیاهی دور دست من پیچید. بعد از دستم باز شد و پوستش کنده شد و زمین افتاد. ناگهان دو نصف شد. من از ترس فرار کردم و نتونسم مار را بکشم.

تعبیر خواب مار

تعبیر خواب مار در روایتی منسوب به امام صادق ع بدین گونه بیان شده است که : اول: دشمن پنهان. دوم: زندگانی. سوم: سلامتی. چهارم: پادشاهی. پنجم: سپه سالاری. ششم: دولت، هفتم: زن. هشتم: مراد. نهم: پسر. دهم: سیلاب. رویای مار غالبا،  نشانه وجود دشمنی است که نمی‌شناسیم ، ولی به ما نزدیک است و می‌تواند  انسان یا چیز دیگری باشد، که به  مال و ثروت، زن زیبای ناصالح ، طمع یا اخلاقیات بد  و در یک کلام دنیای مذموم تعبیر میشود .

 دست نشان از قدرت و توان انسان است، که حاکی از توانمندیهای انسان نیز می باشد.

تعبیر خواب

خوابها می توانند گاهی انذار و هشدار باشند.
دوست عزیز به نظر می رسد این خواب برای شما هشداری است که مراقب اطرافیان باشید. دوست و دشمن را از هم تشخیص بدید. همینطور دشمن درونی ما نفس اماره است که کاری جز سوق دادن انسان به بدیها ندارد.
یک احتمال اینکه دشمنی در اطراف شما هست که باید مراقب باشید البته بدون داشتن سوء ظن.
وقتی دیدید پوست مار کنده شد ، یعنی هویت مار برایتان برملا می شود و این خوب است چون دشمن را می شناسید.
احتمال دیگر ممکن است توانایی های شما در جایی صرف شود که ممکن است به ضررتان باشید. یعنی جایی دارید هزینه می کنید که نه تنها سودی برایتان ندارد، بلکه به ضررتان هم هست. ممکن است با دائی و خانواده ایشان کدورتی داشته باشید که دست شما را در امور خیر بسته باشند که شما می توانی بدون سوء ظن با مدیریت درست مشکل را حل کنید.
حالا  این که شما ترسیدید و فرار کردید نشانه خوبی است. یعنی دشمن نمی تواند به شما ضرری بزند.  آن شاءالله عاقبت بخیر می شوید و دشمن نمی تواند آسیبی به شما بزند.
بهتر است قربانی در حد توان بدهید . صدقه و استغفار هم فراموش نشود

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.