حیوانات، پرندگان و حشراتدروابط اجتماعیم

تعبیر خواب پیچیدن مار دور دست

خواب دیدن پیچیدن مار دور دست

تعبیر خواب دیدن پیچیدن مار دور دست چیست؟ منزل داییم بودم که دیدم مار سیاهی دور دست من پیچید. بعد از دستم باز شد و پوستش کنده شد و زمین افتاد. ناگهان دو نصف شد. من از ترس فرار کردم و نتونسم مار را بکشم.

تعبیر خواب مار

تعبیر خواب مار در روایتی منسوب به امام صادق ع بدین گونه بیان شده است که : اول: دشمن پنهان. دوم: زندگانی. سوم: سلامتی. چهارم: پادشاهی. پنجم: سپه سالاری. ششم: دولت، هفتم: زن. هشتم: مراد. نهم: پسر. دهم: سیلاب. رویای مار غالبا،  نشانه وجود دشمنی است که نمی‌شناسیم ، ولی به ما نزدیک است و می‌تواند  انسان یا چیز دیگری باشد، که به  مال و ثروت، زن زیبای ناصالح ، طمع یا اخلاقیات بد  و در یک کلام دنیای مذموم تعبیر میشود .

 دست نشان از قدرت و توان انسان است، که حاکی از توانمندیهای انسان نیز می باشد.

تعبیر خواب

خوابها می توانند گاهی انذار و هشدار باشند.
دوست عزیز به نظر می رسد این خواب برای شما هشداری است که مراقب اطرافیان باشید. دوست و دشمن را از هم تشخیص بدید. همینطور دشمن درونی ما نفس اماره است که کاری جز سوق دادن انسان به بدیها ندارد.
یک احتمال اینکه دشمنی در اطراف شما هست که باید مراقب باشید البته بدون داشتن سوء ظن.
وقتی دیدید پوست مار کنده شد ، یعنی هویت مار برایتان برملا می شود و این خوب است چون دشمن را می شناسید.
احتمال دیگر ممکن است توانایی های شما در جایی صرف شود که ممکن است به ضررتان باشید. یعنی جایی دارید هزینه می کنید که نه تنها سودی برایتان ندارد، بلکه به ضررتان هم هست. ممکن است با دائی و خانواده ایشان کدورتی داشته باشید که دست شما را در امور خیر بسته باشند که شما می توانی بدون سوء ظن با مدیریت درست مشکل را حل کنید.
حالا  این که شما ترسیدید و فرار کردید نشانه خوبی است. یعنی دشمن نمی تواند به شما ضرری بزند.  آن شاءالله عاقبت بخیر می شوید و دشمن نمی تواند آسیبی به شما بزند.
بهتر است قربانی در حد توان بدهید . صدقه و استغفار هم فراموش نشود

مشاهده بیشتر
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x