جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب بیعت با امام زمان(عج)

بیعت با امام زمان (عج)
مقاله

تعبیر خواب بیعت با امام زمان (عج)

 

امروز ۱۶ آذر ساعت ۸:۳۰ خواب دیدم امام ظهور کرد من رفتم پیشش وگفتم اومدم باهاتون بیعت کنم و جون ناقابلمو برای شما بدم . یه جایی امام بمن گفت وضعیت ایران از لحاظ ژئو پلوتیک از اینی که هست دیگه بهتر نمیشه که من منظورشو دقیقآ نفهمیدم . بعد دیدم یه سری از افراد مثلآ ۵نفر سوار اسب بودن میخواستن با امام بجنگن که ی هو اسبشان به صورت وارونه در هوا معلق شدن . ی سری از افراد بی تفاوت مشغول کارشان بودن. در تمام این مدت من چهره امام و ندیدم با اینکه باهاشون از نزدیک بیعت کردم.با تشکر

خوب            متآهل

 

تعبیر خواب :

برکات و خیری ان شاالله برای شماست .

اما آنچه در رویا مشاهده کردید به این ترتیب قابل بررسی است :

نام مبارک امام زمان (عج)همیشه خیر است و برکت . انتظار یکی از مقولاتی است که درجه ایمان و یقین را برای مؤمن مشخص می کند ، روایات بسیاری بر این امر تاکید کرده اند. خوشحالی و حال خوب شما نشان از ایمانی است که نسبت به انتطار دارید .

این خواب خیر و برکت همراه با عزت و رحمت خداوندی را نوید میدهد،که از ویژگی های انتظار و منتظر واقعی است .بیعت با امام زمان (عج) ولایت مداری و درجه ایمان است .منتظر واقعی همیشه و در همه حال مطیع امر ولی امر زمان(ولایت فقیه) است و نیازی به روئیت فیزیکی نیست.ولایتمداری در قلب باید شکل گیرد. با توجه به موقعیت حساسی که در این ایام در کشور وجود دارد ،بیعت شما حاکی از ولایت پذیری شماست که تعهدی را به همراه دارد .

بیعت به معنای تعهد و پیمان است، که بیعت کنندگان تعهد می دهند تا نسبت به کسی که با او بیعت می کنند وفادار باشند و این بستگی دارد به آنچه از جانب بیعت شونده پیشنهاد می شود.(پیروی از ولی فقیه جامع الشرایط )از این رو بیعت در مواردی بکار می رود که از جانب مقام والایی در رابطه با امر مهمی پیشنهاد می شود که به همراهی و یاری بیعت کنندگان نیازمند باشد، تا امکانات خود را در اختیار او بگذارند و در تحقق یافتن آن امر مهم (فرج مولا ع ) بکوشند.

توجه داشته باشید بیعت و تعهد نیاز به سعی و تلاش از جانب شما در راستای جهاد برای خانواده (متأهل بودن ) و جهاد تبیین در مسائل روز را طلب می کند.

ژئوپلیتیک

اما ژئوپلیتیک شاخه‌ای است از جغرافیای سیاسی و به آن بخش از معرفت بشر اطلاق میشود که به معلومات ناشی از ارتباط بین جغرافیا و سیاست مربوط است .موقعیت سیاسی ایران چه در سطح منطقه و چه در سطح بین الملل همان موقعیت ژئوپلتیک جغرافیای سیاسی است .

سوارانی که در این معرکه وارونه شدند در این برهه اغتشاشگرانی هستند که علاوه بردشمنی با امام زمان (عج) و دشمنی با نائب برحقش تعرض به جان و مال و ناموس دارند.و کسانی که بی تفاوت هستند به مثابه حدیثی است که رسول اکرم (ص) فرموده اند.

رسول اکرم(ص) در حدیث گهرباری فرمودند:«مَنْ أَصْبَحَ لَایهْتَمُ بِأُمُورِ الْمُسْلِمِینَ فَلَیسَ بِمُسْلِمٍ» هر کسی که، صبح کند و اهتمامی به امور مسلمانان نداشته باشد، مسلمان نیست . اسب مرکبی است برای حرکت و در مسیر رو به جلو . معلق شدن اشاره به راه باطل دارد .

لذا با عنایت خاص خداوند و لطف بیعت با امام زمان (عج) رزق و روزی و گشایش در کار ان شاالله . هم از جنبه مادی و هم معنوی . بشارتی است که از سلاله سادات منفعتی داشته باشید .

به دلیل متأهل بودن شما وجود فردی با ایمان پاک و شریف و البته از سادات در زنذگی واسطه ای است برای مشکلات . و یا وجود کودکی از نسل سادات که معصوم و پاک است . به هر جهت از سادات خبر خوب و یا خیر و برکتی خواهد رسید ان شاالله .

اما دقت کنید هوای نفس دشمنی است که وارونه عمل می کند .گاهی انسان را معلق نگه می دارد.خوشبختانه توانسته اید در مقابل هوای نفس مقاومت کنید . ایمان نقطه مقابل هوای نفس است.

درپناه خداوند باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.