مقاله تعبیر خواب پختن حلوا

مقاله

مشاهده خواب پختن حلوا

تعبیرخواب پختن حلوا چیست؟ خواب دیدم مقداری ارد خریدم و با اون حلوا درست کردم بردم پخش کنم یک بشقاب هم دادم به دوستم.

دیدن حلوا

دیدن حلوا در خواب چند تعبیر دارد. امام صادق ع دیدن حلوا در خواب سه معنی دارد: معنی اول دیدن حلوا در خواب سخن شیرین و دلنشین است.
معنی دوم دیدن حلوا در خواب مال و اموال است.

معنی سوم دیدن حلوا در خواب مراد و حاجت است.

 
آرد دليل است بر مال و نعمت حلال كه بي رنج بدو رسد.

تعبیر خواب

خواب ارد بسیار پر برکت است.  آرد پایه نان و بسیاری از غذاهای پر انرژی است. گندم که پایه آرد است خواص زیادی داردو برای بدست اوردن آن زحمات زیادی میکشند. آرد گندم بسیار مقوی است. خواب شما هم بسیار بابرکت است.
وقتی آن را به دوستتان هم دادید، یعنی خیر و منفعت و یا سخن خوبی که هم به خودتان وارد می شود و هم شما آن را به دوست تان منتقل می کنید. آن شاءالله هم شما و هم دوست شما حاجت روا می شوید. در واقع شما کام مؤمنین را شاد می کنید که این خود به نوعی انفاق هم محسوب می شود. به دلیل اینکه خیرتان به مردم می رسد. همه ما به هم احتیاج داریم و چقدر خوب است که ما واسطه ای برای رساندن خیر به دیگران باشیم.
احتمالا دوست شما مشکلی یا گرفتاری دارد که بدست شما حل می شود. پس بهتر است بدون اینکه ایشان ناراحت شود ، به طریقی از احوال ایشان پی گیری کنید و جویای حالش شوید. اگر مشکل مالی دارد تا حد توان آن را برطرف کنید و اگر مشاوره یا غم واندوهی دارد کمکش کنید.
خداوند به واسطه خدمت به دیگران خیلی از بلایا را بر طرف می کند.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.