جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب گربه سفید و سیاه

مقاله

مشاهده خواب گربه سفید و سیاه

 

تعبیر خواب گربه سفید و سیاه چیست؟ مادرم خواب دیده سه تا گربه سفید و سیاه بود. یکی را پدرم کشته و تکه تکه کرده و پوست آن توی دستاش بود. گربه دیگر را کشته و دامادم در چاه انداخته و روی ان خاک میریخت. گربه دیگر را کشته از خانه بیرون انداخته بودیم. بعد از خواب بیدار شدم و دیدم ساعت ۳ نیمه شب است.

 

روایات در مورد گربه

 

روایات از معصوم ع می فرمایند: “منزل نباید خالی از سه چیز باشد که آنها موجب آبادانی منزل هستند. گربه، کبوتر و خروس”.
معاویة بن عمار از امام صادق (ع) نقل می کند که آن حضرت (ع) در مورد گربه فرمود: “آن از اهل خانه تان محسوب می شود و از نیم خورده اش می شود وضو گرفت.
پیامبر اکرم ص بودن گربه درخانه را رحمت و باعث برکت می دانستند. امام کاظم ع فرمودند نگهداری گربه خانه شما را اباد می کند. از نظر فقها نگهداری گربه درمنزل به خودی خود اشکال شرعی ندارد و حتی درمورد حمایت
انسان از گربه سخنانی از اهل بیت ع امده است.
در روایات گربه نشان از دزد و دزدی، سخن چینی، مشکلات جسمی ، نزاع و زنی که نصیحت کننده است.

گربه

گربه شرایط خاصی برای نگهداری آن در فقه اسلام بیان شده است. در زمینه نگهداری گربه اگر باعث خدشه دار کردن نماز و وسایل عبادت انسان نشود، اشکالی ندارد؛ ولی باید توجه داشت که گربه حیوان حرام گوشتی است که باید ادرار و مدفوع ان تمیز شود.
با توجه به خصلتهای گربه و احکامی که برای گربه وجود دارد، به خاطر عدم نجاست ذاتی نگهداری آن نه توصیه شده و نه رد شده است علاوه بر اینکه با مو و ترشحات آب دهان و بینی آن نماز صحت ندارد.
گرچه به نظر میرسد گربه حیوانی اجتماعی و یا به اصطلاح اهلی و با هوش است ولی غالبا دوستی ثابت نداشته و در وفاداری ثابت قدم نیست و با به خطر افتادن منافعش چنگ هم خواهد زد. بنابراین نمیتوان به گربه وابستگی خاصی پیدا کرد . علی رغم اینکه گربه حیوانی اجتماعی و باهوش است .

تعبیر کلی

تعبیر خواب شما هشدار ی است؛ که با توجه به آن می توان بسیاری از مسائل را مدیریت کرده و مانع بروز حوادث ناگوار شد. گرچه به نظر میرسد .
وجود گربه دال بر رحمت و برکت است ، رزقی مادی و معنوی که به دلایلی (بابیرون کردن گربه) مانع از رسیدن ان شده اید، تکرار در بیرون کردن گربه بیانگر هشدار و تذکری است که باید به ان توجه نمایید.
با توجه به مستندات ذکر شده، خواب شما چند احتمال دارد. احتمال اول اینکه این خواب هشداری است که پدر شما، برکت و رحمتی را از خانواده دور می کند. احتمال دوم اینکه ممکن است مضراتی در پیش داشته باشید. مثل بیماری، یا دزدی ( دزدی عاطفه ها، دزدی ایمان، دزدی اموال) همینطور سخن چینی.
احتمال دیگر در مورد گربه سیاه دفن شده در چاه، تعبیر به سحر و جادو است که آن شاءالله برطرف می شود.
(در عرف مردم گربه سیاه اجنه است) البته گربه های سیاه جن نیستند، ولی جن می تواند خود را به شکل گربه سیاه در آورد تعبیر کلی خواب شما این است که پدر تمام مشکلات را با مدیریت درست برطرف می کند. حالا در هر برهه ای و برای هر مشکلی یک جور برنامه ریزی می کنند و مراقب انسجام خانواده هستند.

توصیه می شود بر خدا توکل کنید. حرز امام جواد ع همراه داشته باشید. استعاذه، استغفار و صدقه را فراموش نکنید

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.