مقاله تعبیر خواب صدای اذان

مقاله

 خواب صدای اذان

تعبیر خواب صدای اذان چیست؟ خواب دیدم شهرستان خونه خودم هستم و با اینکه هنوز هوا تاریک نشده اما صدای اذان تهران از تلویزیون پخش میشه و با تعجب میگم هوا هنوز روشنه و اینجا اذان نگفتن چرا تهران اذان شده

تعبیر خواب اذان

تعبیر خواب اذان که از شعائر اسلام است بسیار خیر و مبارک است قال رسول الله صلى الله عليه و آله :إذا كانَ عِندَ الأَذانِ ، فُتِحَت أبوابُ السَّماءِ وَاستُجيبَ الدُّعاءُ ، وإذا كانَ عِندَ الإِقامَةِ ، لَم تُرَدَّ دَعوَةٌ . پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : در هنگام اذان ، درهاى آسمان گشوده مى گردد و دعا به اجابت مى رسد و در هنگام اقامه ، هيچ دعايى رد نمى شود.

 رسول اللّه صلى الله عليه و آله :إذا أذَّنَ المُؤَذِّنُ أدبَرَ الشَّيطانُ ولَهُ حُصاصٌ . پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : هر گاه مؤذّن اذان بگويد ، شيطان به سرعت پا به فرار مى گذارد

 

تعبیر کلی 

خانه نمادی از امنیت و آرامش و آسایش است. یکی از تعابیر خانه، به خانواده برمی گردد. 

اذان به نوعی شعار اسلام است. شامل توحید، نبوت و امامت است. به ما توصیه شده برای ورود و آمادگی به نماز، حتما اذان گفته شود. توجه به اذان باعث آمادگی و حضور قلب در نماز می شود.

دوست عزیز وقتی صدای اذان را در خانه شنیدید، بشارتی برای شما و خانواده محترمتان است، که ان شاء الله شما وخانواده در راه اسلام هستید و بلا وگرفتاری از شما دور می شود. صدای اذان نشانه استجابت دعا است. خود اذان اعلام امادگی برای ورود به حضور در مقابل خداوند است. احتمالا کار خیری در پیش دارید و همراه خانواده در راه خیر قدم برمی دارید. صدای اذان برای انسان مومن بشارت و رسیدن خبر خوش و دلیل بر قرار داشتن در راه توحید و ولایت است.حاجت روا می شوید.

بزرگان به ما توصیه اکید دارند که برای دفع شیاطین و اجنه صدای قرآن و اذان در خانه پخش شود.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.