مقاله تعبیر خواب شیر

مقاله

مشاهده خواب شیر

 

تعبیر خواب شیر چیست؟سلام خواب دیدم شیری به دنبالم گذاشته و من هراسان پا به فرار گذاشتم حتی کسی در ب خانه ای که نمی‌دانم کجا و مال چه کس بود را باز گذاشت و من از خانه فرار می کنم در ضمن بنده این خواب را سال‌های پیش هم دیده ام

خانه

خانه محل امنیت، عزت، خانواده، ارامش است. درب خانه نمادی از ورود و خروج و آنچه در خانه هست می باشد.

مثل ایمان، تقوا، امنیت . 

گاهی خوابهای ترسناک برگرفته از دغدغه ها و ضمیر ناخودآگاه ما هست که نباید خیلی به آن توجه کرد. حالا با توجه به روایات می توان تعابیر برای آن ذکر کرد.

خواب شیر از امام صادق ع چند تعبیر دارد. مردی دلیر است که شهرت و آوازه اش همه جا را گرفته است، دشمنی که بسیار قوی است و می تواند حتی شما را از بین ببرد.

با توجه به این که شما این خواب را قبلا هم دیدید می توان احتمالاتی را در نظر گرفت. 

یک احتمال، اینکه ممکن است دشمنی داشته باشید که بسیار قوی است. این دشمن می تواند هم دشمن بیرونی باشد، هم دشمن درونی باشد، نفس اماره، صفات بد، اخلاقیات. که به مراتب بدتر از دشمن بیرونی است.

با توجه به خانه و دیدن درب خانه، که نمادی از ورود و خروج هر چیزی در خانه است،  می توان ایمان، اعتقادات، تقوا، عزت شما و خانواده تان را در نظر گرفت که ممکن است در خطر باشد.

گاهی شک در مسائل دینی یا به حکمی از احکام دین بی توجه بودن باشد.

گاهی اوقات خوابها هشدار دهنده هستند، که شما باید اعتقادات و حوادث اطراف خود را مدیریت کنید. با درایت مراقب رفتارها، افکار و همینطور اطرافیانتان باشید. البته خواب حجت نیست ولی پیام دارد.

توصیه می شود، از خدا کمک بگیرید. به مسائل دینی بیشتر توجه کنید. در معاشرتها دقت کنید با افراد متدین بیشتر نشست و برخاست کنید.

حرز امام جواد ع خیلی مجرب است. خواند ن ایة الکرسی، چهار قل، دادن صدقه و قربانی به شما کمک می کند از نگرانی در بیایید

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

1 تعبیر رویا
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
1
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.