مقاله تعبیر خواب دست پدرم

تعبیر خواب دست پدرم
مقاله

مشاهده تعبیر خواب دست پدرم

تعبیر خواب دست پدرم چیست؟

سلام،شخصی دور و تقریبا غریبه خواب پدرم که یک سال و نیمه فوت کردند دیده،که پدرم به نزدیکش اومده و کف دست پدرم بسته بوده ظاهراً زخمی شده بوده،بعد از پدرم می‌پرسه اینجا اومدی؟؟پدرم یواشکی سرش را میاره جلو و میگه نان میخام،😔خواهش میکنم زود برام تعبیر کنید خیلی نگرانیم،پدرمون اصلا به کسی بدهکار نبود و حتی تا آخرین لحظه هم تمام کارای خودش را انجام داد و از احدی برای کارش کمک نمی‌گرفت

خواهشمندم راهنمایی کنید چیکار کنیم🙏

تعبیرخواب :

تعبیر خواب دست پدرم ،ان شاالله خیر است .

دست پدرم

“دست” در رویا به عنوان نمادی از قدرت محسوب می­شود. در عالم واقع نیز دستان موضع قدرت هستند و کارهای بسیاری توسط دست انجام می شود . در عالم رویا هم دستان حاکی از قدرت و تکیه گاه مرحوم محسوب خواهد شد . باید توجه کنید که چه کسی برای پدر مرحوم در حکم تکیه گاه و موضع قدرت بوده است .

ممکن است مادر ، برادر ، فرزندان باشند و یا یکی از اقوام . !! دست زخمی بسته شده به این معناست که برای ایشان مشکلی اتفاق افتاده و یا دچار ناراحتی شده است و دیگر توان لازم را ندارد . درخواست مرحوم (نان) به معنی توجه و خیرات و صدقات است .

روایات بسیاری وجود دارد که اموات از احوال نزدیکان خصوصا خانواده خود آگاه می شوند . یکی از کارکردهای رویا برقرار ی ارتباط با عالم اموات است .  اموات می توانند از طریق رویا پیام هایشان را به ما برسانند. 

امام صادق(ع): «هیچ مؤمن و کافری نیست که در هنگام ظهر نزد خانواده‌ی خویش حاضر نگردد. وقتی مؤمن خانواده‌اش را در حال انجام اعمال صالح می‌بیند، خداوند را حمد گوید و وقتی کافر خانواده‌ی خویش را در حال انجام اعمال صالح ببیند، بر آنان غبطه می‌خورد .

در برخی روایات وارد شده که ارواح به دیدن بازماندگان می‌آیند (به ویژه والدین به دیدار فرزندان و بالعکس) و به آنان التماس می‌کنند که چیزی برای ما بفرستید، ولو به کمی یک جرعه آب یا یک پاره استخوان. پس، ارتباط ارواح با متعلقین تا وقتی در دنیا باقی هستند، برقرار خواهد ماند. منتهی چنان چه بیان شد، به کمیّت، کیفیت و چگونگی معین شده از سوی خداوند متعال.

به نظر می رسد در خانواده و یا یکی از نزدیکان مرحوم مشکلی به وجود آمده باشد که مرتبط به پدر بوده !! ولو کوچک. بررسی کنید ، بحث وصیت و ارثیه و نوع تقسیم و یا نوع مصرف به چه صورت انجام شده که خدای ناکرده حقی ضایع نشده باشد . 

بررسی کنید:

تا وجوهات شرعی بر گردنشان نباشد (نماز، روزه، خمس و … ) گرچه الحمدالله بدهکار نبوده اند . اما بررسی کردن بهتر است .

احتمال دیگر اینکه به یاد پدر باشید و ایشان را از دعای خیر و خیرات و صدقات به نیت مرحوم بی بهره نگذارید.

اگر مادر بعد از مرحوم تکیه گاه هستند ، مراقبت و رسیدگی به مادر فراموش نشود .

سعی کنید به هر اندازه که می توانید از اطرافیان و فامیل حلالیت بطلبید ، ممکن است ناراحتی ، کدورتی و یا حتی حقی بسیار کم و کوچک در بین باشد . البته این کار را نامحسوس انجام دهید تا آبروی مرحوم حفظ شود . یعنی لزومی ندارد تا مثلا موضوع خواب برای دیگران تعریف شود به طور کلی حلالیت بطلبید .

رحمت و مغفرت خداوند شامل پدر مرحوم تان باشد و ان شاالله مهمان سفره اباعبدالله خواهند بود .

در پناه خداوند باشید .

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.