مقاله تعبیر خواب قدرت عجیب

تعبیر خواب قدرت عجیب
مقاله

مشاهده تعبیر خواب قدرت عجیب

تعبیر خواب قدرت عجیب چیست ؟

سلام خسته نباشید برادرم خواب دیده که من یه قدرت عجیب دارم که میتونم روح رو از تن جدا کنم بهم میگه من خسته شدم دیگه بیا روحمو جدا کن از تنم خیلی اصرار میکنه اخر سر بم میگه قدرتی که تو داشتی یه قدرت شیطانی هست بعد که از خواب هم بیدار شد گوش درد شدیدی داشت

 برادرم آدم اهل نماز و روزه هست اما مشکلاتی براش از بابت ازدواج و شغل پیش اومده که طولانی شده و همه اعضای خانواده از این بابت بسیار ناراحتن

 بعد احیای شب قدر اما دقیقا کی بوده نمیدونم        مجرد هست

تعبیر خواب :

تعبیر خواب قدرت عجیب خیر است ان شاالله

بر اساس آیات قرآن، وظیفه گرفتن جان پیامبران و مؤمنان، به عهده ملائکه رحمت است و با مدارا و آسانی صورت می‌گیرد. در روایات آمده که قبض روح مؤمنان نیز با هم متفاوت بوده و به شدت و ضعف ایمانشان بستگی دارد. گاهی نیز مومنان به سختی می‌میرند تا از این طریق گناهانش جبران و بخشیده شود. گرفتن جان کافران نیز همراه با سختی و عذاب است؛ جز این که گاهی به منظور جبران کارهای نیک‌شان در دنیا، آسان از دنیا می‌روند.

قبض روح به معنای گرفتن روحِ انسان و جدا کردن آن از بدن است . هرگاه زمان مرگ کسی فرا برسد، به دستور خداوند، عزرائیل و نمایندگانش روح او را قبض می‌کنند .

رویاها یکی از نقاط هشدار برای انسان ها هستند. گاه در امورات و روزمرگی های زندگی به قدری درگیر و غرق می شویم که توجه به اطراف و اتفاقات آن نداریم .

گرفتاری ها و درگیری های ذهنی که هم خود و هم دیگران را آزرده می نماید . مشکلاتی که سبب شده تا نسبت به دل نگرانی های دیگران واکنش مناسبی نداشته باشید .

هیچ مخلوقی توانایی جدا کردن روح از بدن را بدون اذن خداوند ندارد . اما گاهی فشار زندگی سبب می شود تا تصور سختی جان کندن را احساس کنند .   

گوش درد نیز ناشی از فشار روحی است که هم در بیداری و هم در خواب متحمل می شوید .

نکته قابل تأمل اینکه :

منظور از قدرت شیطانی ، ناراحتی اعضا خانواده وحس نا امیدی و یأس شماست . شیطان همواره در صدد ناامیدی انسان در مواقع مختلف است .

امام علی(علیه السلام) درباره تأثیرات سوء این ناامیدی می فرماید: «وَ إنْ مَلَکهُ الْیأسُ قَتَلَهُ الأسَفُ»؛ (آنگاه که ناامیدی بر دل غالب شود، تأسف همراه با اضطراب و نگرانی قلب، آدمی را از پای در می آورد).

توجه کنید ، تا زمانیکه ناامید هستید و توکل بر خدا را کمرنگ کنید ، شیطان همچنان در تلاش برای از بین بردن ایمان شماست .

مشکلات و گرفتاری ها اوج و فرازی دارند و با توکل و تدبیر شماست که فرود می آید . خداوند در قرآن میفرماید:  فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا   إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا  پس [بدان كه] با دشوارى آسانى است آرى با دشوارى آسانى است .

خداوند شما را میبیند و به شما عنایت دارد.  کمی با خود خلوت و صحبت کنید . در بسیاری از مواقع دیگران هم میتوانند کمک کنند با تدبیر و آرامش و البته با مشورت بهترین راه حل ها را می توانید بیابید  .

توسل داشته باشید تا آرامش بیابید ، « زیر هر یا رب تو لبیک ماست  » با یاد خدا آرام بگیرید . الا بذکر الله تطمئن القلوب .

در پناه خداوند باشید . التماس دعا

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.