جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب افتادن ماشین به دره

مقاله

خواب افتادن ماشین به دره 

تعبیر خواب افتادن ماشین به دره چیست؟

خواب دیدم با همسر و پدر و مادر و بچه ها، سوار ماشین بودیم و از بالای کوه تند می‌رفتیم که ناگهان به دره ای که آب داشت سقوط کردیم. خوشبختانه نجات پیدا کنیم. دره هم خیلی زیبا بود در حال سقوط می‌دیدم  که داخل دره آب هست. به همسرم گفتم بریم پایین ماشین الان می‌ره زیر آب و بچه ها خفه میشن. بچه ها رو بیار روی ماشین بذار. وقتی رسیدیم پایین دره دیدم خشکی هست و مردم آمدند برای نجات ما. ولی پدر مادرم را دیگر ندیدم.

 

تعبیر خواب

 

تعبیر خواب افتادن ماشین به دره، با توجه به تکیه گاههای رویا و آیات وروایات، همچنین حالات و دغدغه ها وحالات شما تعبیر می شود. دوست عزیز گاهی خوابها هشدار دهنده هستند و به وسیله ان به شما هشدار داده می شود، که مسائل زندگی را مدیریت کنید، تا مشکلی پیش نیاید. اگر هم مشکلی پیش امد، مدیریت شود. وسایل نقلیه، هم تعبیر به مسیر زندگی می دهند، هم تعبیر به آرامش، عزت، بزرگی، راحتی می دهند.

تعبیر خواب ماشین امام صادق علیه السلام: دیدن ماشین در خواب به ولایت و فرمانروایی، مرتبه و منزلت فرد در جامعه، بزرگی و ارزش فرد، هیبت و ترسناک بودن موقعیتی که فرد در آن به ماشین نزدیک است اشاره کند.

کوه در خواب به ارزوهای دور و دراز تعبیر می شود و هم به انسان بزرگ که دسترسی به او سخت است. 

تعبیر خواب کوه امام صادق علبه السلام: اگر در خواب ببینید که کوهی را مشاهده می‌کنید، این می‌تواند نشانگر پادشاهی و قدرت باشد. در این خواب، شما به عنوان یک رهبر و مسئول می‌توانید تأثیرگذاری و کنترل را در دست داشته باشید. اگر در خواب ببینید که در کوهی قرار دارید، این نشانه‌ای از دلیری، شجاعت و قوه قلبی شماست.

شما در عالم خواب همراه خانواده سوار ماشین بودید، که اشاره به مسیر زندگی دارد. احتمالا شما و خانواده دنبال رسیدن به خواسته ای مشترک هستید. مثلا زندگی بهتر، خانه یا ماشین یا وضعیت بهتری هستید. حالا ممکن است در طی مسیر زندگی با چالشی روبرو شوید، یا مشکلی برایتان پیش بیاید، که ممکن است در ابتدا متوجه نشوید و حتی برایتان جذابیت هم داشته باشد.

خداوند در قرآن کریم می فرماید: عَسَىٰٓ أَنْ تَكْرَهُوا شَيْئًا وَهُوَ خَيْرٌ لَكُمْ ۖ وَعَسَىٰٓ أَنْ تُحِبُّوا شَيْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَكُمْ ۗ 

بسا چیزی را خوش ندارید و آن برای شما خیر است، و بسا چیزی را دوست دارید و آن برای شما زیان دارد. 

 ان شاءالله به موقع متوجه می شوید و از مشکل و خطر رها می شوید.

احتمال دارد کار خیری انجام دادید که به سبب ان رفع مشکلات می شود.

اما در مورد سقوط به دره هم احتمالاتی وجود دارد. با توجه به احساس بدِ اولیه موقع سقوط، به نظر میاد از موقعیت و جایگاه مادی یا معنوی تنزل پیدا می‌کنید. برای نجات از مشکل با شیبی تند به سمت علم و آگاهی و نجات یافتن می‌روید. ممکن است به آگاهی نرسید، ولی با کمک و یاری اطرافیان نجات پیدا می‌کنید.

گرچه شاید نعماتی را از دست بدهید، ولی همینکه انسان متوجه خطایش بشود، خیلی اخوب است و جلوی ضرر را هر کجا بگیرند، منفعت است. ان‌شاءالله مشکل برطرف می‌شود.

اینکه پدر و مادرتون نبودن، یعنی انها در مشکل یا خللی که احتمالا قرار است برای شما پیش بیاید، یا نیستند یا نقشی ندارند.

زندگی انسان توإم با فراز ونشیب است. همین فراز و نشیبها، انسان را آب دیده می کند و باعث سازندگی ما می شود. از سختیها نباید ترسید. فقط باید با توکل بر خدا و فکر و تعقل پیش رفت تا ان شاءالله به مقصد؛ که همان قرب الهی است برسیم.

توصیه می شود در صورت امکان یک قربانی کوچک بدهید، صدقه داده و از ذکر شریف استغفار غافل نشوید.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.