جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر لباس حضرت‌زهرا(س)

تعبیر خواب لباس حضرت زهرا(س)
مقاله

مشاهده تعبیر لباس حضرت‌زهرا(س)

تعبیر لباس حضرت‌زهرا(س) چیست؟

سلام خسته نباشید خواب خانم حضرت فاطمه سلام علیها رو دیدم خانم جان سرتا پا مشکی پوشیده بودن و روی یک صندلی نشسته بودن و پاهاشونو جفت کرده بودن و انگار یه جفت کفش که در عالم بیداری مثل کفشای خودم هست پوشیده بودن یک آقایی که در عالم بیداری میشناسمشون پیش پاهای خانم نشسته بودن و انگار این کفشارو برای خانم میبستن یا تزیین میکردن یهو آقا رو دیگه ندیدم ولی روی کفشای خانم انگار دو تا شی یا چراغ قرمز رنگ نورانی بود اون آقا هم تیشرت و شلوار مشکی پوشیده بودن

مطمئن بودم که اون خانم بانو حضرت فاطمه سلام علیها هستن ولی آقا رو فقط از روی ظاهرش شناختم و از پشت دیدمش

من به اون آقا علاقه دارم ولی نسبت به دینداریش شک دارم توی خوابم خانم حضرت زهرا سلام علیها رو جایی دیدم که همیشه تصور میکردم اون آقا رو اونجا میبینم و قبل خوابم هم توی همین فکر بودم

تقریبا ۱۲ شب تا دیدم این خوابو بیدارشدم معمولا وقتی رویای صادقه میبینم سریع به همین شکل بعدش بیدار میشم

تعبیر خواب :

تعبیر لباس حضرت زهرا(س) ان شاالله خیر است .

عنایت و توجه خاصه حضرت فاطمه(س) بر هیچ کس پوشیده نیست، توسل به حضرت اگر به صلاح شما باشد بی نتیجه نخواهد بود . لباس سراسر مشکی حضرت نشان از وقار و متانت شخصیت والای ایشان است . لباس مشکی همیشه غم و اندوه نیست . در بسیاری از مواقع رنگ مشکی لباس در مراسمات رسمی و مهم استفاده می شود .

جفت بود پا حاکی از وقار و عفت است. در روانشناسی بدن نوع نشستن است که در وهله اول شخصیت فرد را مشخص می کند. کفش از جمله پوشیدی هایی است که دو معنا را در خود دارد :

  قرآن کریم می فرماید«« هُنَّ لِبَاسٌ لَّكُمْ وَأَنتُمْ لِبَاسٌ لَّهُنَّ » همسران لباس یکدیگرند و تکمیل کننده هم .»

و بر اساس آیه دیگر از قرآن کریم « لباس التقوی خیر لکم »  تقوای فرد به میان می آید و در بسیاری از مواقع هر دو در کنار یکدیگر قرار می گیرند .

احترام خاصی که آقا در مقابل حضرت به جا آوردند نشان از ارادت و ادب ایشون دارد . نوع نشستن آقا و احترام خاص ایشان جای تأمل دارد . تزیین کفش بیان قبولی آن و علاقه است . چراغ و یا چیزی شبیه به آن روشن شدن موضوع علاقه است . لباس مشکی آقا هم به تأسی از حضرت بوده و رسمیت آن را می رساند .

کفشها یی که شبیه به کفش شماست ،یعنی از نظر ایمان و هم کفو بودن مناسب هستید، زیرا حضرت هم با همکفو خود ازدواج کردند .

با توجه به مجرد بودن شما امر خیری که ان شاالله در پیش است . ناراحتی ها برطرف خواهد شد . همسری مناسب خواهید داشت . البته دقت کنید تا حتما شک شما برطرف شود تا با آرامش و اطمینان زندگی مشترک را شروع کنید تا دوام بیشتری داشته باشد .

از رفتار، گفتار و عملکرد حضرت در مواجه با اتفاقات و موضوعات مختلف الگو بگیرید . سیره حضرت را در مسیر زندگی به کاربرید ، عنایت ویژه حضرت شامل هرکس نمیشود . توسل ویژه داشتید که به طور خاص جواب گرفتید .

شاید این خواب اطمینانی به شک شما باشد ، شاید هشداری است جهت دقت بیشتر که باید مواضع روشن باشد مثل چراغ کفش ها .

احتمال دیگر اگر آقا از نسل سادات هستند حضرت حمایت کردند و شاید بتوان گفت به نوعی ضمانت! البته باید یقین داشته باشید که علاقه باید دوطرفه باشد،یعنی آقا هم متقابل این علاقه را نشان دهند. دینداری در بسیاری از مواقع از روی ظاهر افراد مشخص نمی شود . شاید آقا قابلیت و ظرفیت رشد و ارتقاء را داشته باشند و این مسئولیت بر عهده شما خواهد بود . شما به راحتی می توانید رفتارها و سبک زندگی آقا را تغییر دهید .

اگر لازم است از طریق واسطه تحقیق کنید و ابعاد آن را در نظر گرفته و بررسی که آیا با معیارهای مناسب برای ازدواج چقدر نزدیک است .

در هر حال خواب مسرت بخش و خوبی است . ان شاالله حاجت روا باشید و مورد عنایت خاص صدیقه طاهره(س) .

مسئله بعدی رویای صادقه دیدن است . توجه کنید که عموما برخی از رویاها ناشی از دغدغه ها و مشغولیت های ذهنی ماست. و تصور اینکه صادقه بوده کمی جای تأمل وتفکر دارد . زیرا شرایط خاصی را می طلبد . بنابر این به این قسمت توجه زیادی نداشته باشید. خصوصا اینکه خواب برای افراد عادی مثل من و شما حجت نیست و همانطور که گفته شد فقط به جهت هشدار و یا بشارت است .

در نتیجه به اصل ماجرا دقت کنید تا نتیجه بهتری داشته باشید. تأسی به سیره حضرت کمک بزرگی برای سبک زندگی است . ان شاالله آنچه مناسب و در قدر و ارزش شماست رقم بخورد و خوشبختی را برای شما آرزو داریم .

در پناه خداوند وعنایت حضرت زهرا (س) باشید .    

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
2
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.