مقاله تعبیر خواب کشتی

تعبیر خواب کشتی
مقاله

تعبیر خواب کشتی

رویا

من به دنبال تعبیر خواب کشتی هستم. تو خواب دیدم که در یک جزیره هستیم که میخواهیم از جزیره خارج بشیم یک نفر پیشم بود که نتونستم تشخیص بدم که زن هست یا مرد در ساحل جزیره یک کشتی بزرگ چوبی وجود داشت که نیاز به تعمیر داشت کشتی را تعمیر کردیم کشتی یک اتاق هم داشت که با دستانمان شن (خاک) ساحل را به داخل اتاق کشتی می‌بردیم و به کف اتاق می ریختیم در حال این کار بودیم که کشتی خود به خود به حرکت در اومد و از جزیره دور شدیم و در روی دریا یکم مه وجود داشت ناگهان به خشکی رسیدیم و در کنار اسکله ی چوبی کشتی متوقف شد و یک فرد طناب کشتی را به اسکله بست که کشتی دوباره حرکت نکند و ما از کشتی پیاده شدیم
کشتی فقط به صورت مستقیم راه رفت و مسیرش اصلا به سمت چپ یا راست کج نشد
تو دریا هم هیچ موجی یا توفاتی وجود نداشت دریا خیلی آرام بود و شب بود ولی هوا تقریبا آبی بود
تعبیرش چی میشه؟

تعبیر

سلام علیکم. طبق رویایی که دیدید، تعبیر خواب کشتی خوب است. 
ان شاءالله خیر باشد.
الله الذی سخر بکم البحر لتجری الفلک فیه بامره و لتبتغوا من فضله … .» (جاثیه۱۲).
«خداوند همان کسی است که دریا را مسخر شما کرد تا کشتیها به فرمانش در آن حرکت کنند و بتوانید از فضل او بهره گیرید …» 

خواب بسیار خوبی است الحمدلله

اینطور به نظر میرسد که شما در تنگنایی قرار دارید ولی با همراهی کسی و با بالا زدن آستین و همت عالی براحتی میتوانید از این ناراحتی خارج شوید تمام امکانات برای این امر مهیاست.( این که خودتان کشتی را تعمیر کردید یعنی باید از امکانات خودتان هر چند ناچیز بهره ببرید ، بردن خاک به کشتی با دست خالی یعنی آستین همت بالا زدن)

دریا نشانگر شخص بزرگ مرتبه ایی است در این مسیر با شما همراهی میکند و میتوانید از او بهره مند شوید( از لحاظ مالی، فکری، معنوی…..)

منتها نکته اصلی این است که شروع کار باید با همت و تلاش خودتان باشد در ادامه ان شاءالله فضل خدای متعال شامل حالتان خواهد شد. (تعبیر خواب کشتی)

در تعبیر خواب کشتی، حرکت کشتی بدون انحراف نشانگر انتخاب مسیر درست ( مسیر مستقیم کوتاهترین راه است پس این عدم انحراف میتواند نشان از زود به نتیجه رسیدن هم معنا شود) و رسیدن به ساحل نشانه ی رسیدن به هدف مورد نظر میباشد.
خصوصا اینکه پیاده شدید، چرا که کشتی امنیت در مسیر هدف است و رسیدن به مقصد ، رسیدن به هدف معنا می‌شود.

۲.تعبیر دوم
در صورت مجرد بودن رائی، تعبیر خواب کشتی با شرحی که داده شده، می تواند نشانه ی ازدواج باشد ( ساختن اتاق با کمک شخص دیگر نشانه تشکیل خانواده است.خانه به معنی خانواده است)
و باز تمام آن تعبیرات دریا و کشتی و آرامش و ساحل در مورد ازدواج مصداق پیدا میکند.

الله اعلم

موفق باشید.

 

 

لینک به این مطلب

سیر مطالعاتی تعبیر خواب

دوره آموزشی تعبیر خواب

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.