مقاله تعبیر خواب خانه

مقاله

تعبیر خواب خانه

تعبیر خواب خانه را می خواهم بدانم چیست؟ من در خواب دیدم انگار خونمون رو عوض کرده بودیم و بعد توی یه خونه بزرگ و قشنگ رفتیم .توی بالکن پر از گلدونهایی با  برگهای کوچک و گلهای قرمز با برگهای قشنگ سبز رنگ بود … اما یه قسمت از بالکن ترک خورده بود و کاشی های آبی هم داشت. تعبیرش چیست؟  

تعبیر رویا

سلام علیکم . تعبیر خواب خانه بزرگ خوب است. پیامبر اکرم ص فرمودند : از سعادت آدمی است که خانه اش وسیع باشد 

امام صادق ع فرمودند : راحتی مومن در فراخی خانه اش میباشد .   و نیز امام کاظم ع فرمودند : لذت دنیا در وسعت خانه است .

۱ – در عالم واقع تعبیر رویای شما گشایش وفراخی در زندگی مادی شماست و باعث لذت وخوشحالی شما میشود

امام صادق ع میفرمایند : خانه وسیع عیبها وامور پنهانی مردم را مخفی میکند .معمولا فضای بسته خانه کوچک زمینه ای برای تنگ نظری و در رنج بودن است و به تبع عدم راحتی از حیث روابط خانوادگی و نیز سلامت جسمانی است .

۲ – لذا  نقل مکان کردن به خانه بزرگ دلیل بر این است که در عالم واقع مشکلات شما از حیث روابط خانوادگی کمتر میشود و عیوب وایرادات زندگی شما مخفی شده و به تبع آرامشی از حیث روحی و جسمی نصیبتان میشود.

امام رضا ع : نگاه به منظره سبز وخرم باعث نشاط وشادی است .  و نیز در روایت است که نگاه به سبزه اندوه را برطرف  کرده وبهجت ایجاد میکند .

۶۰/ نمل : حدائق ذات بهجه  بهجت زا بودن باغهای سرسبز را متذکر میشود . ونیز رنگ سبز رنگ مقدسی است که به اهل بیت منصوب است .

۳ – گل قرمز در گلدان بالکن نشان از نیاز واحتیاج شما به ازدواجی دارد که شما از آینده آن نگران هستید ، چراکه سقف یا دیوار  آبی رنگ بالکن در رویای شما ترک خورده بود واین دغدغه شما را  نسبت به تکیه گاه و سرپناه آیندتون نشون میده که غیر مطمئن به آن نگاه میکنید

( البته شما با توجه وتوسل به اهل بیت که دوستدار آنان هستید ( رنگ سبز برگها) کمک میگیرید و ان شاء الله اندوه شما برطرف میشود ونیز در این زمینه صدقه واستغفار کلید گشایش است)

۴ – حال اگر در عالم واقع تکیه گاه و سرپناه شما پدرتان است رنگ سقف یا دیوار آبی رنگ بالکن نشان از پدری دارد  که آرامش بخش خانواده است ولی به دلیل ترک خوردن دیوار احتمالا بیماری بر پدر عارض میشود ، که لازم است به آن توجه شود وان شاء الله با توسل وصدقه وقربانی (حتی به اندازه ذبح یک خروس )  وتوبه واستغفار دفع بلا میشود .ان شاء الله در پناه حق محفوظ باشید.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.