مقاله تعبیر ازدواج با میت

تعبیر ازدواج با میت
مقاله

تعبیر ازدواج با میت

تعبیر ازدواج با میت چیست؟ خواب دیدم با عموی خودم که فوت شده و پیرمردی است ازدواج کردم البته نه مراسمی بود ونه چیز دیگه ای فقط یعنی ازدواج کردم ودر خونه عموم توی یکی از اتاقها کنارعموم خوابیده بودم که ناگهان زن عموم که فوت شده از راه رسید وشروع به داد وفریاد کرد
بعد ازخونه عموم اومدم بیرون وفکر میکردم که چطور من با عموم که محرمه ازدواج کردم وخیلی برام تعجب اور بود لطفا تعبیر میفرمایید؟؟
لطف میفرمایید

سلام علیکم
ان شاالله خیره
دیدن ازدواج با عمویی که در قید حیات نیستند نشانه ان است که از جانب ایشان منفعتی به شما خواهد رسید، امکان دارد مالی به شما برسد  یا در جایگاه و موقعیت شما تغییر مناسبی ایجاد شود. شما احتمالا در زمان حیات عموی خود از نظر روحی و معنوی به ایشان نزدیک بودید و خیرات  یا انفاقی برای ایشان هدیه کردید که باعث خشنودی عموی شما شده و این خیرات را برای زن عموی خود انجام ندادید. این امر باعث نارضایتی ایشان شده. برای عمو و زن عموی خود خیرات و استغفار کنید که ان شاء الله مورد خشنودی پروردگار هم قرارمی گیرید.
امام صادق ع ازدواج در خواب را بر ۴ وجه معنی فرمودند : زیادی مال ،سلامتی و اسایش، بزرگی ، و خرمی و شادی. 
الله اعلم

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.