جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر ازدواج با میت

تعبیر ازدواج با میت
مقاله

تعبیر ازدواج با میت

تعبیر ازدواج با میت چیست؟ خواب دیدم با عموی خودم که فوت شده و پیرمردی است ازدواج کردم البته نه مراسمی بود ونه چیز دیگه ای فقط یعنی ازدواج کردم ودر خونه عموم توی یکی از اتاقها کنارعموم خوابیده بودم که ناگهان زن عموم که فوت شده از راه رسید وشروع به داد وفریاد کرد
بعد ازخونه عموم اومدم بیرون وفکر میکردم که چطور من با عموم که محرمه ازدواج کردم وخیلی برام تعجب اور بود لطفا تعبیر میفرمایید؟؟
لطف میفرمایید

سلام علیکم
ان شاالله خیره
دیدن ازدواج با عمویی که در قید حیات نیستند نشانه ان است که از جانب ایشان منفعتی به شما خواهد رسید، امکان دارد مالی به شما برسد  یا در جایگاه و موقعیت شما تغییر مناسبی ایجاد شود. شما احتمالا در زمان حیات عموی خود از نظر روحی و معنوی به ایشان نزدیک بودید و خیرات  یا انفاقی برای ایشان هدیه کردید که باعث خشنودی عموی شما شده و این خیرات را برای زن عموی خود انجام ندادید. این امر باعث نارضایتی ایشان شده. برای عمو و زن عموی خود خیرات و استغفار کنید که ان شاء الله مورد خشنودی پروردگار هم قرارمی گیرید.
امام صادق ع ازدواج در خواب را بر ۴ وجه معنی فرمودند : زیادی مال ،سلامتی و اسایش، بزرگی ، و خرمی و شادی. 
الله اعلم

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.