مقاله تعبیر خواب راه پله

تعبیر خواب راه پله
مقاله

تعبیر خواب راه پله

تعبیر خواب راه پله معنیش چیه؟ من دنبال تعبیر خواب راه پله هستم. چون در خواب دیدم تو یه ساختمون بزرگ هستم و جمعیت زیادی اونجا هستند ظاهرا فضای بیرون یه استادیوم و زمین بازی فوتبال بود که همه منتظر تماشای بازی مهمی بودند، من تو خلوتی ساختمان ، از راه پله های زیادی تند تند و به اسونی می اومدم پایین راه پله ها پله برقی عریضی بودند که خاموش بودند بعدش هم واردیک اتاق مثل کارگاه کامپیوتر( دوران تحصیلم) شدم وبا دوتا از دوستانم مناظر تماشای فیلم ازمانیتور بودم درحالی که ویدیو  پروژکتوری روی دیوار بود  و از اونجا می خواست پخش بشه.

تعبیر:

سلام علیکم

ان شاالله خیره، تعبیر خواب راه پله می تواند هشدار باشد. بسیاری از اوقات ذهن درگیر مسائل روزمره است که این موضوع سبب دیدن خوابهای نامعتبر می شود مانند مسابقه فوتبال، اما بالا رفتن از پله که وسیله ای برای صعود  و ترقی است که شاید این صعود معنوی باشد و انسان برای رسیدن به این مقام و جایگاه معنوی باید تلاش کند، شما از پله ها پایین آمدید و اگر از پله پرت نشده باشید ان شاالله تعبیر بدی ندارد، احتمالا دچار تنزل و تخفیف در آن موقعیت و مقامی که دارید می شوید، یا هشداری است مبنی بر اینکه دچار نوعی لغزش  و یا خطا می شوید  و اگر ساختمانی که در آن قرار گرفتید بدون نقص و همه ارکان آن مستحکم و سالم باشد نشانه امنیتی است که دریک محل و مکان جدید برای شما به وجود خواهد امد.

در روایتی از امام صادق علیه السلام آمده که ایمان مانند نردبانی  است که مومن پله ای را بعد از پله دیگر بالا می رود و توجه داشته باشید دچار روزمره گی نشوید و ارتباط با خدای مهربان را مستحکمتر بنمایید.

متن کامل روایت:

الإمامُ الصّادقُ عليه السلام : إنّ الإيمانَ عَشْرُ دَرَجاتٍ بِمَنزِلَةِ السُلَّمِ، يُصْعَدُ مِنهُ مِرْقاةً بَعدَ مِرْقاةٍ، فلا يَقُولَنَّ صاحبُ الاثنَينِ لِصاحِبِ الواحدِ : لَستَ على شَيءٍ ، حتّى يَنْتهيَ إلَى العاشِرِ . فلا تُسْقِطْ مَن هُو دُونَكَ فيُسْقِطَكَ مَن هُو فَوقَكَ ، وإذا رأيتَ مَن هُو أسْفَلُ مِنكَ بدرجةٍ فارْفَعْهُ إليكَ برِفْقٍ ، ولا تَحْمِلَنَّ علَيهِ ما لا يُطيقُ فَتَكْسِرَهُ ، فإنّ مَن كَسَرَ مؤمنا فعلَيهِ جَبْرُهُ .
امام صادق عليه السلام : ايمان ، مانند نردبانى است كه ده پله دارد و پله هاى آن يكى پس از ديگرى پيموده مى شود. پس كسى كه در پله دوم است نبايد به آن كه در پله اول است بگويد تو چيزى نيستى، تا برسد به آن كه در پله دهم است (او هم نبايد به پايين تر خود چنين سخنى بگويد). آن را كه در پله پايينتر از تو قرار دارد نينداز كه بالاتر از تو نيز تو را مى اندازد. اگر ديدى كسى يك پله از تو پايينتر است با مهربانى و ملايمت او را به طرف خود بالاكشان و فراتر از توانش بارى به دوش او مگذار كه او را مى شكنى. و هر كس مؤمنى را بشكند بايد شكستگى او را جبران كند. منبع:‌الكافي : ۲ / ۴۵ / ۲ .

الله اعلم

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.