مقاله تعبیر خواب قبر در امامزاده

تعبیر خواب قبر در امامزاده
مقاله

تعبیر خواب قبر در امامزاده

تعبیر خواب قبر در امامزاده چی می شه؟ در خواب دیدم خواهر شوهرم كه  فوت کرده ولی متاسفانه به قتل رسیده بود قبر خریدن بهشت زهرا ولی جنازش پيدا نشد توی خواب داشتم برای این خانم تو یه امامزاده روی دیوار امام زاده سنگ قبر می ذاشتم بدون هیچ نوشته ای. بعد کارگره داشت کسی رو می‌فرستاد غذا بخره این خانم فوت شده از طبقه بالا چایی برای کارگرهایی که سنگ قبر می گذاشتن آورد و خواهر زنده این خانم فوت شده به خواهر فوت کرده گفت اجنه اذیتم می کنند خواهر فوت شده گفت بیا پیشم آدرس میدم بگم با اجنه چی کار کنی.
خوابم خیلی عجیب بود .و جالبه سالگرد این خانم فوت شده است. موقع غروب بود دیدم این خواب رو میشه لطفا تعبیر کنید.

و اما تعبير 👇👇

به نام خدا
روح انسان‌ها پس از مرگ می‌توانند از مسائل دنیا آگاهی پیدا کنند و تا حدودی از احوال خانواده خود آگاه شوند.در کتاب کافی در سرفصلی با نام «أَنَّ الْمَیِّتَ یَزُورُ أَهْلَه‏،» روایاتی در این موضوع وجود دارد مثلا امام صادق علیه السلام فرمود: «به درستى كه مؤمن خانواده خويش را زیارت مى ‏كند. پس آنچه را دوست دارد، مى ‏بيند و آنچه را ناخوشايند دارد از او پوشيده میشود

خواب بسیار خوبی است و ان شاالله خیر است

خواب شما چند وجه دارد
دیدن قبر و گورستان زندان و محنت است و اینکه متوفی در قبر خود نبوده است و در امامزاده خدمت میکرده نشان از راحتی وی در عالم برزخ است و برای رائی خبر از خلاصی از غم و محنتی دارد

همچنین گذاشتن سنگ قبر در امامزاده
خبر از این میدهد که رائی خرابی را آباد میکند یا باغ یابنایی را می سازد یا خانه ای میخرد
و همچنین چای دم کرده نشان از محبت و دوستی است و از متوفی به شما چیزی میرسد

اما اينكه سنگ قبر نوشته ندارد متوفي نياز به صدقات و خيرات مبرات از طرف خانواده خود است كه توصيه ميشود براي ايشان خيرات اهدا نماييد

اما ترس از آزار اجنه در خواب بمعنای به امنیت رسیدن است و راهکار متوفی نشان از آن دارد که ممکن است خواهر متوفی اهل رجوع به سحر و اینگونه مباحث باشند و برای رسیدن به امنیت باید از آن پرهیز کنندبهتر است صدقه بدهند و ایشان را به خواندن معوذتین و سوره جن توصیه میکنم

در کل خواب بسیار خوبی است و ان شاالله برای شما برکات زیادی خواهد داشت

والله اعلم

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.