مقاله تعبیر خواب روز محشر

مقاله

تعبیر خواب روز محشر

تعبیر خواب روز محشر را بفرمایید؟ سحر در خواب دیدم که در یک صحرای بسیار بسیار بزرگ حیران و سرگردان و بلا تکلیف بودم و از ترس نمی توانستم از جام بلند بشم و در اونجا حیوان و یا آدم هایی با شکل های وحشتناک دیدم و آدمهای نورانی هم بودند. یک دفعه دیدم کسی از قبرش بیرون آمد که از دو زبانش آتش می بارید من خیلی ترسیدم زبانم بند آمده بود.احساس بی کسی و تنهایی میکردم گویا تو دلم فریاد میزدم که خدایا به فاطمه س منو ببخش ، من به خاطر تو از مردم گذشتم ، صبر کردم  ، این همه قران خوندم ، منو نجات بده، کمکم کن ، و البته از کارای بدم هم میترسیدم .😭 

بعد یه دفعه با اضطراب شدید بطوری که همه بدنم خیس عرق شده بود از خواب پریدم. خیلی نگرانم که تعبیر خواب روز محشر چیست؟

۰
تعابیر خود را در مورد روز محشر در اینجا بارگذاری کنیدx

تعبیر خواب روز محشر

تعبیر خواب روز محشر را با توجه به مستندات روایی تعبیر می‌کنیم .

 قیامت و روز محشر زمان حسابرسی است ،روزی است که همگان از خاک بر می‌خیزند و اعمالشان محاسبه می شود 

 امام صادق علیه السلام فرمودند: هرکس با مردم با دورویی و دو زبانه برخورد کند با دو زبان از آتش به محشر می آید.

پیامبر ص فرمودند : آن گاه که بندگان در صحرای محشر گرد هم آیند آواز دهنده ای جار زند که ، آن کس که مزدش با خداست برخیزد و به بهشت برود گفته می شود چه کسی مزدش با خداست؟ می گویند: درگذرندگان از مردم .

 و نیز فرمودند  : هرکس خشم خود را نگه دارد و خشنودی اش را بگستراند و به همه نیکی کند و با خویشاوندانش بپیوندد خداوند او را در روز قیامت در پرتو بزرگ‌ترین نور خود وارد محشر می کند.

*پیامبر ص فرمودند: دوست داشتن من و دوست داشتن اهل بیت من در هفت جای بسیار وحشتناک سود می بخشد و یکی از آنها روز محشر است.

*ونیز فرمودند : ای معاذ اگر میخواهی در زمره سعادتمندان باشی و در روز محشر در امنیت باشی و…. قران را نیک بیاموز زیرا که آن یاد خداوند رحمان است و نگهدارنده از شیطان و مایه سنگینی ترازوی اعمال است.

تعبیر خواب

تعبیر خواب شما این است که دو صفت خوف و رجا در وجود شما می‌باشد و خداوند به فضلش با این صحنه ، به شما نشان داده است.نسبت به مسائل معنوی خود دغدغه مند هستید .
این رویا نویدی بر ایمانتان  به دو چیز ارزشمند است که مهم ترین وسیله‌های نجاتند:  ۱- قران  ۲- اهل بیت علیهم‌ السلام.

 بیش از پیش به این دو امر ارزشمند زندگیتان توجه داشته باشید که نور هدایت در دنیا و آخرتند و نیز به درگاه خدا توبه کرده و صدقه دهید.

الحمد لله به صفات صبر و گذشت متصفید لذا شاکر باشید و  آن را بیش از پیش پرورش دهید چرا که همین صفات خالصانه  در دنیا و آخرت موجب نجات شماست.

 نسبت به نمامی و دورویی و پرهیز از آن نیز توجه کنید ،  به خدا پناه برده و صدقه دهید .

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.