جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب روز محشر

مقاله

تعبیر خواب روز محشر

تعبیر خواب روز محشر را بفرمایید؟ سحر در خواب دیدم که در یک صحرای بسیار بسیار بزرگ حیران و سرگردان و بلا تکلیف بودم و از ترس نمی توانستم از جام بلند بشم و در اونجا حیوان و یا آدم هایی با شکل های وحشتناک دیدم و آدمهای نورانی هم بودند. یک دفعه دیدم کسی از قبرش بیرون آمد که از دو زبانش آتش می بارید من خیلی ترسیدم زبانم بند آمده بود.احساس بی کسی و تنهایی میکردم گویا تو دلم فریاد میزدم که خدایا به فاطمه س منو ببخش ، من به خاطر تو از مردم گذشتم ، صبر کردم  ، این همه قران خوندم ، منو نجات بده، کمکم کن ، و البته از کارای بدم هم میترسیدم .😭 

بعد یه دفعه با اضطراب شدید بطوری که همه بدنم خیس عرق شده بود از خواب پریدم. خیلی نگرانم که تعبیر خواب روز محشر چیست؟

۰
تعابیر خود را در مورد روز محشر در اینجا بارگذاری کنیدx

تعبیر خواب روز محشر

تعبیر خواب روز محشر را با توجه به مستندات روایی تعبیر می‌کنیم .

 قیامت و روز محشر زمان حسابرسی است ،روزی است که همگان از خاک بر می‌خیزند و اعمالشان محاسبه می شود 

 امام صادق علیه السلام فرمودند: هرکس با مردم با دورویی و دو زبانه برخورد کند با دو زبان از آتش به محشر می آید.

پیامبر ص فرمودند : آن گاه که بندگان در صحرای محشر گرد هم آیند آواز دهنده ای جار زند که ، آن کس که مزدش با خداست برخیزد و به بهشت برود گفته می شود چه کسی مزدش با خداست؟ می گویند: درگذرندگان از مردم .

 و نیز فرمودند  : هرکس خشم خود را نگه دارد و خشنودی اش را بگستراند و به همه نیکی کند و با خویشاوندانش بپیوندد خداوند او را در روز قیامت در پرتو بزرگ‌ترین نور خود وارد محشر می کند.

*پیامبر ص فرمودند: دوست داشتن من و دوست داشتن اهل بیت من در هفت جای بسیار وحشتناک سود می بخشد و یکی از آنها روز محشر است.

*ونیز فرمودند : ای معاذ اگر میخواهی در زمره سعادتمندان باشی و در روز محشر در امنیت باشی و…. قران را نیک بیاموز زیرا که آن یاد خداوند رحمان است و نگهدارنده از شیطان و مایه سنگینی ترازوی اعمال است.

تعبیر خواب

تعبیر خواب شما این است که دو صفت خوف و رجا در وجود شما می‌باشد و خداوند به فضلش با این صحنه ، به شما نشان داده است.نسبت به مسائل معنوی خود دغدغه مند هستید .
این رویا نویدی بر ایمانتان  به دو چیز ارزشمند است که مهم ترین وسیله‌های نجاتند:  ۱- قران  ۲- اهل بیت علیهم‌ السلام.

 بیش از پیش به این دو امر ارزشمند زندگیتان توجه داشته باشید که نور هدایت در دنیا و آخرتند و نیز به درگاه خدا توبه کرده و صدقه دهید.

الحمد لله به صفات صبر و گذشت متصفید لذا شاکر باشید و  آن را بیش از پیش پرورش دهید چرا که همین صفات خالصانه  در دنیا و آخرت موجب نجات شماست.

 نسبت به نمامی و دورویی و پرهیز از آن نیز توجه کنید ،  به خدا پناه برده و صدقه دهید .

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.